Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na tuhle část jsem se těšil nejvíc. Ze zmíněných her se mi nejvíce líbilo Hero of Many, ale i Mimpi je super.
  • Eurotruck Simulator 2 - hra ke které jsem přistupoval s neuvěřitelnou skepsí... "Vždyť je od malého týmu z našich luhů a hájů, navíc simulace tahačů..." A ONA JE SKVĚLÁ!! Opravdu krásná grafika, skutečný pocit z jízdy, lehce nastavitelné ovládání a na civilní simulátor vcelku chytlavý kariérní mód. Nehrál jsem starší díla SCS, ale ta budoucí si ujít rozhodně nenechám.
    • Pethulla
      To mi povídej. Já si říkal, že to je blbina dokonce i když jsem to zkoušel v demu - pak se ale dostavil takový ten stav: ještě jeden tah a končím, zde konkrétně ještě jedna zakázka a končím - a byl jsem zaháknutý.
      A když k tomu přidám příkladnou starost o hru kdy i po roce a něco od vydání pořád vycházejí patche, objevují se nové kamióny plus podpora módů (které ETS2 vytahují ještě výše) tak nemůžu neříct, že bych jim ten úspěch nepřál.
  • Ja se moc těším na Hero of Many,je to podobné plošinovce Limbo a ta byla naprosto úžasná.
  • Chybí mi tu studio Allodium, které stojí hned za několika nezanedbatelnými projekty v ČR. Třeba příště...
    • blixa
      Jde o rocenku, ktera vychazi z her, ktere vysly v roce 2013.
  • ETS2 je super a moc se jim povedla,hlavně co se týká kvality a nároků na hardware.Jejich kamiony už hraji od začátku,takže vím,že kariera byla nejlepší v 18WoS Pttm,ale co do zpracovaní grafiky je o hodně uplně jinde než třeba ETS1.Hlavně at se jim daří tak jak nyní při ETS2 a věnují se stále super komunikaci s fanoušky a jejich podpoře,to je hlavní rozdíl oproti jiným vývojařum.
  • a co warhorsestudios
    • blixa
      Warhorse nevydali v roce 2013 zadnou hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit