Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narvat jim batarang do řitě zmrdům
  • Keyz
    Když to je lidem fuk, není moc co řešit :)

    Viz. poslední Might and magic. Tam se taky nehrnou s nějakým velkým patchem, který by řešil grafiku apod.

    - Bohužel ani recenzentům to často nevadí. Napíšou, pouze že tam je nějaký problém a již se to nepromítne do hodnocení. Jako kdybych si koupi nové auto a musel si tam sám něco pořád upravovat aby to jelo.
  • Tak to má být.. DLC je pro me o hodne dulezitejěí než nejaki patche k ničemu...
  • Teď jsem tedy rozpolcen. Mám platit za produkt, který je ze strany tvůrců vědomě špatný a doslova serou na to, aby jej opravili a nebo si ho mám vědomě stáhnout ve warez verzi?! Vlastním originál oba předchozí tituly této (do vydání Origins) výborné hry, ale je mi proti srsti dělat ze sebe platící ovci za produkt, který není "dokončen".

    Inu, už z úcty k výborným dvou dílum od vývojářů z Rocksteady, vynechám. *7*

    PS: Že by přeci jen letos EA neobhájilo prvenství nejhorší firmy v Americe? *3*
    • Já si nepamatuju, kdy by neobhájilo.
  • Flusanec do ksichtu od samotných vývojářů vždy potěší. Proč mám teď pocit, že jejich příští hra bude mít slabé prodeje?
    • Těžko říct, nejspíš blouzníš, už vidím bžilion předobjednávek po prvním preview, jako obvykle...
    • Nejpravděpodobněji piráti. *3*
  • Oprava chyb prachy nenadělá :)
    • A teď si představte, že vydají placený patch opravující bugy...
    • Jack1947
      Narozdil od jinych her tady by se sikl ten obsah... toho DLC obsahu je fakt malo a chyby ani za opravu nestoji. Takze dobre ze ma prednost. *4*

      Tak nestoji je prehnane ale urcite jich neni tolik... BF atp to jsou hry na ktere se vydelali a dali to hracum ne Batman.
      • Rozhodl jsem ti Jacku pomoci a přeložím tvůj komentář:


        Na rozdíl od jiných her by se tady šikl další obsah, protože hra mě bavila a byla relativně krátká. Měl jsem to štěstí, že pří hraní jsem na moc bugů nenarazil, byly spíše drobného charakteru a nebránili mi dokončit hru. BF apod. jsou hry na které se vyprdli a vydali je se spoustou chyb.
        • Všimli jste si, že když se jack brání, tak mu psaní celkem jde?
      • ...
        • TROLL BYL VYTROLEN. I mocný Caesar se sklání před tvým intelektem.
          • No nevím přesně jestli Jack je troll. Většinou jsou místní trolové chytří a vtipní. Podle mě je prostě blbej...
            • Věk má 22 v profilu. Pokud je to pravda, tak se za něj společně modleme...
            • Třeba není blbý, třeba je prostě hodně... mladý. A to myslím v rozmezí 12-15 let. Mentálně mi tak připadá a to opravdu nechci urážet.
            • Jack1947
              Ja te mam taky nekde u bodu mrazu, tva "inteligence" zmizela jak para nad hrncem.

              Hele blbci maji jeste IQ ale to se o tobe taky uplne tak rict neda. BTW mej posledni slovo. *4*
            • To co jsi naspal postrádá logiku a jen to potvrzuje fakt, že jsi blbej jako tágo.. Uvědomuješ si, že tu všechny kurevsky otravuješ?
            • Jack1947
              Jsem rad ze to slysim od nekoho, kdo meni prezdivky rychleji nez ponozky - nema pravdepodobne vlastni nazor a jeste rad plka kecy.

              Proste me nenapadlo ze tady u Batmana to je taky tak vypjaty.

              Tak vypust paru, uz se zacinas nejspis prehrejvat.

              Nevim presne jestli si hloupej nebo to jen delas.
        • Poprosím redakci o hvězdičku pro tento koment.. fakt dobrý...
          • Já to postoval už předevčírem, ale redakce ten Jackův koment smazala / zakryla, tudíž nešel vidět, tak jsem to dnes musel (při další z mnoha příležitostí) napravit.
    • BoB.2
      Přesně. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit