Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Row

  A ze si to zas damy vsechno uvedomily az zhruba po dekade, zajimave... 

  Jestli se Holowka zabil mimo jine na zaklade toho, ze s nim studio i vydavatel rozvazali spolupraci na zaklade presumpce viny, po obvineni ktere prislo buh vi proc az po temer deseti letech, doufam ze jsou na sebe vsichni zucastneni nalezite hrdi a maji klidny spanek!

 • Zoe Quinn, žena kvůli které vzniklo gamergate by měla držet orgán, který měl být údajně zneužíván. Nechci zlehčovat skutečné případy zneužívání, ale zrovna v případu téhleté dámy bych se vůbec nedivil, kdyby si toto celé vymyslela jen proto aby byla zase relevantní.

  • Derp_1337

   Přesně tak. Některé osoby se bohužel nedají označit jinak než za tzv. "attention wh*re". Mají rádi pozornost a tak se snaží vymyslet způsoby, jak zůstat ve středu zájmu.

   Vytahovat tyhlety nařčení "před 10 lety" se nedají označit jinak než za snahu získat mediální pozornost. Skutečné oběti se nevybavují s médii, skutečné oběti chodí za policisty.

 • victor

  Jako všude , taková malá prasátečka ,co utužují kolektiv .... Co si budeme nalhávat sexuální styky na pracovišti jsou byly a budou ať děláte dvanáctky v kanceláři , nebo v prodejně oblečení . 

  Bohužel , někdo se snaží přes orgány získat výhody , na které si po deseti létech už ani nevzpomene ....a všichni víme jak to končí když zapomenete na svědomí a vše vám prochází .... 

  Slušnost není v módě a pracovní tlak holt každý ventiluje jinak, takže je otázka kdo koho nakonec zneužije a kdo se nechá zneužít . Mee too je většinou hlasité obvinění dotýkající se zneužití žen ....ale reálná  statistika bude blíž průměru  , jen muži se tím že byli zneužití ve společnosti chlubit zrovna nebudou . Taková je dnešní hysterická doba ....

  • Jack1947

   Už taky pár bylo co nakonec se přklonily k Metoo„# ale nebylo jich moc.

 • Marines
  No, muži sice jsou mnohdy sexistická prasata, ale ženy jim nemají co vyčítat! Tohle skončí tak, že se všichni navzájem obviníme a pak nastane ten pravý socialisticko-genderově-klimatický ráj. Hmm, jenže všichni ho budou svorně nenávidět....! 
 • Jack1947

  myslím že to nemusí souviset pokud měl i vlastní problémy nicméně mohlo, nemuselo přispět ke zhoršení stavu... bez urážky ale kdyby se tohle nestalo nebo se nepsalo ani bych si na podobnou hru a vyvojáře pravděpodobně vůbec nevzpomněl !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit