Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn

    Tak určitě. To jsou takové ambice, jak potěšit, ale nic nedat. Stejné jak s Anthemem. Přepracování map nikdo nechce. Ale proč slibovat věci, které hráči chtějí (třeba 2x víc obsahu, třeba zbraní), když scoreboard nám trvá udělat 3 měsíce. To by totiž EA muselo pustit korunu, a to přece nehrozí. Nejenom, že je mrtvý tento titul, je mrtvá i ta série, dokud to bude mít v rukou patlalové EA. 

    • JohnyTheZik

      Serie Battlefield vychazi pod EA od zacatku, DICE je pak pod EA zhruba od roku 04/05, takze se obavam, ze tady to nebude jen problem nejakejch greedy EA rozhodnuti.

      • sugyn

        Tak veterani z dice co delali battlefieldy do 4ky nevydrzeli korporatni kulturu a postupne odchazeli. Novy lidi jednak moc neumeji s enginem, za druhe neni kdo by je tomu naucil a za treti vic je zajima politicka agenda nez samotny gameplay. Nutno podotknout, ze hodne soucasnych developeru hry nehraje a prace na hre je jen nine to five job. 

  • Dát tuhle hru dohromady by spolklo tolik času a peněz, že se jim to nikdy nemůže vrátit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit