Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Godus sem si hodil do iPadu kdyz sem odjizdel loni v zari do Malajsie abych mel co hrat, ze zacatku ta hra byla zabava, ale kdyz se ohlednu ted zpetne (a to Godus cas od casu zapnu) tak musim rict ze obsahove je bohuzel prazdny, ze zacatku to byla zabava, clovek s vyvojem odemika nove herni karty,jenze tyhle karty rychle dojdou. Kdyz jsem postavil archu tak hned na dalsim ostrove po tydnu sem tam zapinani, uz nebylo co dal dosahnout, Hra to urcite neni spatna, dodnes pamatuju Populous coz byla uzasna zalezitost. Urcite bych Godus nezatracoval, ale chtelo by to pridat na obsahu a i nejake herni mechaniky.
  • Platit za slib, tam kde neni nic, muze leda bezmozek ... Neco jinyho je, kdyz autor prijde s funkcnim prototypem a chce ho rozsirit, tam kdyz nic jinyho hrac dostane to, co uz je a funguje a mozna neco navic ...

    BTW: V tom fable hlavne sliboval, ze cely herni svet bude reagovat na konani hrace a prizpusobovat se mu.
  • Njn Peťa se zase omlouvá, jak je u něj zvykem. *15*
  • No jo, Molyneux, to už je taková klasika, že naslibuje hory doly a nic z toho. Úplně se mi teď vybavil "Milo". Kam ten se poděl? https://www.youtube.com/watch?v=CPIbGnBQcJY
  • Nechal si to zaplatit od pc hracu, ted je posle doprdele a bude rejzovat na mobilech =)
    Kdyby rekl od zacatku ze to bude pro mrzacke platformy tak by zadne prachy nedostal.
  • Jack1947
    Přehnané sliby, v přehnané kickstarterové kampani ( fůůů to je hrozné slovo- česky).

    Editovat se nedá ale dá se smazat pak napsat něco jiného. Význam téhle rozbité srandy jsem doted nepochopil.
  • tomekbobek
    Připadá mi to, že polovina diskutujících tu jenom dokolečka omejlá jméno Molyneux s jeho sliby, což by bylo v pořádku. Kdyby se o jeho existenci nedozvěděli před pouhou půlhodinkou a nedušovali se, že ho znají několik let a hráli od něj tamto a tamhleto. Je to pak frustrující se přesto dostávat k nějakym kloudnym příspěvkům, který mají nějakou hlavu a patu. Proto ty vylhance prosím, aby si nevymejšleli. Dík.
    • právě že veteráni jako Molyneux a Schafer by ku*va drát měli jít příkladem pro všechny mladé vývojáře!! A ne se chovat takto.
  • kickstarter v kostce, naslibuj tunu hovadin a pak to nedodej. obycejna stranka na rejzovani penez podvodem.

    nejvic se budu smat az bude "hotovej" star citizen
    • walltar
      Taky se budu smát jak bude "hotovej" Star Citizen... Bude celkem sranda se podívat na všechny ty předpovědi a hatery a zasmát se. *5*
      • Si robim prcu, za 70 mega? - to by v tom musel byt cert, alebo Derek Smart aby sa to nedalo hrat.
        • lol ... zruseny byly projekty za mnohem vic
    • Roberts ma bachor ako Molyneux papulu, "hotovej" bude az ho prestanu donekonecna backovat.
      - Este jeden milionik a na hajzlaku budu Disney postavicky, za druhy budu navzajom sulozit, za dalsi nam zaspieva smoulinka...... atd.
    • Nechtěl si spíš napsat "Molyneux v kostce, ..." ;).
  • MickeyMutant
    S Games to jde z kopce. Už ani Molyneuxovi se tu nevěří. Co bude dál? To už rovnou můžete začít pochybovat třeba o Danu Vávrovi. Přestože tihle titáni třeba nejsou neomylní, vždy dokážou svou chybu pochopit, uznat a normálně lidsky vysvětlit: https://twitter.com/PeterMolydeux/status/564478556441686016
    • Hahaha, díky, pobavil jsi mě.
    • Kolik lidí (diskutujících) vůbec ví, kdo to je P. Molyneux... Populus, Black and White...
      • Tak nějak a i když nebylo splněno uplně všechno, na co jen pomyslel, tak většinou dodal solidní produkt, který byl zajímavý a měl dobrou hratelnost. Kolik velkých studií si řeklo v půlce, tak to nebude a změnime to, protože narazili na nějakou zasadní překážku. Blizzard třeba též několikrát překopal jejich hry a vytvořil "odlišný" produkt.
      • BaW je pro mě dodnes jedna z nejlepších her.
        • Jednička, tedy. Dvojka byla špatná.
  • "ve finále se tak mobilním zařízením přizpůsobuje i PC verze"

    rozvoj mobilních zařízení zatím solidně ku*ví hry. Hlavně že jim to sype.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit