Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta hra je vynikající, hraju to naprosto normálně, těžím a stavím zakladnu a bojové lodi. Ochoduju, plním mise. Je hra obtížnější na ovládání, nicméně update už opravil spoustu chyb a myslím si, že všechna negativita je jen o tom, tuhle vynikající hru potopit u fanoušků scifi . Jediný problém je v tom, že je málo kvalitních tutoriálů. Já jsem fanoušek scifi typu start..k a ta hra je *2* *1* *2* *1* *3* .
  • Joshua
    same vymluvy...
  • Lzi a kecy v kleci. Jak jednoduche hodit to na chudaky testery. K cemu je vam 1000 testeru, kdyz ignorujete vse, co Vam rikaji? Neni proste mozne, aby nevedeli, co za s*cku se chystaji vydat. A jejich damage control po vydani, co pokracuje za doted, kde banuji kazdeho, kdo si dovoli upozornit na pravdu, at uz na svych forech, nebo na Steamu je toho jen dukazem.
    Navic sam priznal, ze to testovali jen na starych strojich a desne je prekvapilo, ze hracum s nabusenymi hernimi sestavami se to skoro nehybe. Ze si mysleli, ze kdyz to jede na stare sunce, tak to pojede i na high endu.
    Na tuhle vec se opravdu hodi pojmenovani Stillbirth. Ta hra se uz narodila mrtva. A ani 1000 patchu na tom nic nezmeni. A opravdu by mne zajimalo, kdo si koupi cokoliv dalsiho od nich. Sve verne fanousky poslali do pr.... a nove nenalakali. Ja osobne jim davam pul roku, nez dojdou prachy, co ukradli tem chudakum, co si to loni v listopadu koupili, a pak proste zavrou kram. A dobre jim tak. Zvlast po tom, co pridali tri kokpity, par rychle zbastelnych misi, prdli na to 2.0 a cekali, ze se najdou dalsi chudaci, co to koupi. Evidentne jim to nevyslo, lide preci jen nejsou az takovi idioti.
  • Které díly/díl téhle série stojí za to hrát? Docela mě to zaujalo, ale tohle očividně není ten správný.
    • Pokud ti nevadi starsi, ale rozhodne ne spatna grafika, zacni s X2. Jinak nic nezkazis X3: Reunion nasledovane X3: Terran Conflict a Albion Prelude.
    • No pravdepodone finalni trojka tzn. Albion Prelude, ale predchozi Reunion a Terran Conflict jsou take ok. X2 uz je ponekud letita hra, ale toho casu me bavila hodne. Jednicka je po vsech strankach zastarala a dnes uz dle meho nema co rict.

      Nicmene v podstate souhlasim s vyvojarem v clanku - Rebirth neni principielne spatna hra, ale je proste oproti predchozim dilum uplne jina a to je ten nejvetsi problem. Kdyz ted pominu naprosto neuveritelne otresnou technickou stranku hry, kterou vydat v takovem stavu (a chtit za to jeste penize), je do nebe volajici drzost (i Daggerfall na tom byl lepe) a stydela by se za nej i beta, tak vetsina lidi pomlouvajici gameplay/gamedesign jako takovy, jsou hraci X3, co ocekavali X4 (prestoze bylo asi milionkrat zmineno, ze to X4 nebude). A ono to X4 proste fakt neni.
      (omezeni na jednu lod byl nicmene velky krok zpet v kazdem pripade, o tom zadna)
      • tak zrovna AP se mi teda nelíbilo, stavělo na světě TC a krom Stock Exchange nepřineslo nic nového, právě naopak, hrát za Terrana v AP to bylo jak kdyby vám házeli klacky pod nohy (a už i v TC to bylo těžší než za kohokoliv jiného).
        Jinak lidi co kritizují X Rebirth gameplayově jsou jen ti co kritizují nefunkční a zpátečnické mechaniky, protože Rebirth je principielně stále X hra (stále tu máš stavění, létání v lodi, flotily, sektory propojené bránama, atd.) akorád Bernd tvrdí že není ;-)

        Za mě říkám X3TC stojí za to.
        • Tak ono stacilo jednoduse hrat za nekoho jineho ze jo :)
          Pokud si nekdo koupil TC, tak chapu, ze mu AP nenabidne nic noveho, ale pro noveho hrace neni duvod ji nedoporucit.
          Nikdo netvrdi, ze Rebirth neni X, pointa je, ze to neni a nikdy nemelo byt X4, coz proste 90% procent hracu X3 nechce, nebo nedokaze pochopit.
          Jedina opravdu "zpatecnicka" mechanika je zasek s jednou lodi (coz by nevadilo, pokud by byla nejak rozumne customizovatelna, jenze neni, takze je to jen opruz).
          • zajímavě si protiřečíš, ale to nechme stranou. Zpátečnické vize jako chybějící radar, chybějící zaměřování, minihry kde být nemají (to bylo moderní před pár lety), a další + samozřejmě jedna loď co měla být vysoce customizovatelná (a hle další lež...) nemá ani prd.
        • Albion Prelude bylo jen snaha ziskat dalsi prachy na vyvoj toho nesmyslu jmenem Rebirth. Sam jsem ho nehral, protoze pro mne neprinesl nic noveho za co bych mel platit.
  • jeste tak 2 patche a dam tomu znovu sanci. Pokud to stihnou pred Star Citizen a Elite :)
  • S temi testery: ocividne mala variabilita, ale pozor.. ono i kdyby kazdy tester mel jedinecnou stanici (konfigurace HW + SW + zkusil x verzi driveru), tak to je 200-300 testeru stale relativne malo (ikdyz zase mnozstvi se da kompenzovat casem). Sami si spocitejte kolik je variant CPU+GPU+MB+drivery, pak ruzne faze hry.

    Jinak aby bylo jasne - netestuje se jen jestli to jede, ale hlavne se soustredi na konkretni scenare/komponenty. Verim ze se soustredily na detaily a prehlidli to velke...
    • Ver tomu, ze ta hra mela technicke problemy takoveho razu, ze nelze dost dobre pochopit, jak to preslo byt i jen pres jedineho testera, to fakt nebyly problemy ruznych HW konfiguraci, ale problemy s chybejicimi zakladnimi hernimy mechanismy (napriklad zadna moznost jak transportu zrusit zadany prikaz, chybejici prikaz k dotankovani paliva, problemy s AI, etc). neslo to prakticky hrat, protoze byla jen otazka casu, nez se neco kousne a nepujde v pribehu pokrocit jinak, nez editaci save pozice (coz nastesti bylo snadne) a to jsem hral verzi po nekolika patchich, ne tu uplne puvodni.
  • Ja jenom doufam, ze takhle katastroficky nedopadne in Star Citizen nebo Elite:Dangerous. Pamatuju doby, kdy pred vydanim X Rebirth byl kolem toho uplne stejny hype a ocekavani jako u tech zminovanych dvou her. Bojim bojim. Presvedcte me o opaku! :D
    • Nedopadne, ani Chris Roberts and David Braben nejsou takovi i*ioti jako Bernd. Naslouchaji svym fanouskum a KOMUNIKUJI. Ne jako Egosoft, co v roce 2011 oznamil Rebirth a pak bylo az do jara 2013 ticho po pesine.
  • fajn, vydali neco jineho, nez fanousci cekali, s tim se muzu jako fanda serie smirit, ale neni mi jasny, co tam delalo tech 200-300 testeru, meli by je vyhodit a jeste po nich pozadovat prachy jako odskodneni.....
  • Jack1947
    Lituji všech těch peněz co do téhle hry naházely. *7*
    • Nekteri meli kliku a vyhadali si vcas refundaci na Steamu. Ostatni chudaci bohuzel odepsali 50 ecek navzdy.
  • PC exluzivita... Nic víc jsem nenapsal, to je snad důvod mazat přísvěvky???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit