Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhý díl mi nepřišel špatnou hrou, ale atmosféru prvního nedosáhl ani v jediném bodě celé zápletky a jeho grafické zpracování bylo skutečně naprosto zbytečně barevné.. Mechové byli bohužel už jen pěstí na oko.. Osobně bych uvítal mnohem více TMY, která mi v posledních dobách ve hrách skutečně chybí (ani Dead Space není tak tmavý jako býval geniální Doom 3).
  • No,tak tahle ukazka je hezká :) Hral jsem všechny díly i datadisky FEAR,jednička byla prostě skvěla i když se odehravala skoro jen na velmi podobných místech... ve dvojce bylo více lokaci,ale zase při zpomalení času bylo vše zbytečně vyrazně barevne a při zasahu protivnika stříkala podivně udělaná krev :) jinak atmosfera paradní. No a ted příjde F3AR,jen doufam,že ti mechove budou víc v MP než SP :) At nam ta atmosfera nespadne někam do hlubiny. No uvidíme sami v květnu,snad... :)
  • Ať už to bude či nebude jako první F.E.A.R., vypadá to minimálně na slušnou akci.
  • Nesouhlasím, tohle video právě dokazuje, že duch původní hry pořád žije, upřímně za mě bych naprosto vynechal Mechy z druhého dílu, to nemělo s prvním dílem nic společného, ale na druhou stranu různorodost prostředí mi vůbec nevadí ...
  • Stale to vypada na totalni propadak, s Fearem uz to nema nic spolecneho. *11*
  • KIMCID
    počkáme co z toho bude....vlk taky sliboval...
  • Pro mě také vyložéné překvapení - tohle video. Zatím suveréně nejlepší záběry ze hry a snad vůbec první, které mají nějakou atmosféru. Naděje na dobrou hru umírá poslední a já se nechám překvapit.
  • Musim rict, ze tohle video ve me opet vzbuzuje nadeji. Rikal jsem si, ze to bude tezka slabota, ale zrovna kvuli tomuhle tomu asi dam sanci. Tak preju hodne stesti.
  • Crysis 2 demo venku:

    http://www.geforce.com/#/News/articles/crysis-2-demo

    z nvidia stránek je to opravdu fofr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit