Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Forza 4, to je hra kvůli které jsem si definitivně koupil Xbox a na tohle jsem zvědavý, snad se povede.. nicméně Project Cars zatím vypadá taky velmi zajímavě...
  • Tohle je přesně ten typ hry, po který toužím už léta. Otevřená krajina, spousta aut a především jízdní model, co má něco společnýho s auty (ne parodie na vznášedla NFS, která je co do jízdního modelu snad rok od roku horší). Ale koupit k tomu Xbox? No nevím, možná. Jenže pak k tomu ještě volant, protože ten co mám doma by si s Xboxem nerozumněl... to už je moc. Pitomej Microsoft, kdyby to projednou pustil i na Windows...
    • souhlasím.. nfs je rok od roku čímdál vetší sranec.. ale tvůrci forzy vyslyšely komunitu že by rádi chtěli otevřenej svět a nakonec se povedlo.. tohle bude moje top hra tak jako byla forza :) a nemít xbox už dýl tak kvůli tomuhle bych si klidně nějakej bazarovej sehnal. prostě nádhera *5* *5*
    • tak tak. TDU2 byl totalni pruser, zklamani jak prase a nic dalsiho na obzoru. Forzu Horizon Xboxakum zavidim. Sic ma jizdni model k simulaci daleko, ale je to porad slusne udelany a jezdeni bavi.
      • Auta (modely, textury) a predevsim kod simulace je prevzaty z Forzy, ale zamerne to konfiguruji tak, aby byla auta krapet arkadova. Neni ale problem prevzit i nastaveni a mit simulaci ala posledni Forza, pokud o to bude mezi fandy zajem.
        • zájem bude! podle mě velkej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit