Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ako musim mít originál verzi Starcraftu abych se k tomu dostal?
  • zjistil někdo jak se dostat k tomu Starcraft Universe? Kde to stáhnu ten mód? Hledal sem to na těch stránkách a nenašel...
  • kostejnesmrtelny
    Modely jednotek nejsou ze hry. Celý je to udělaný přímo VE hře.
  • proti tomu co dělají ostatní firmy raději budu držet vlajku Blizzardu než EA, jen se podívejte co udělali se serii CaC a že to nebyla vůbec špatná herní serie, vždy jsem snil o tom že bude tábor SC hráčů a kousek o podál Red Alertáci nebo Tiberiani co budou mezisebou zápasit která hra je nejlepší multiplayerová hra.... o Tiberian Wars na turnajích ani nešrtnete, na Red Alert 3 to ikdybych byl top hráč tak to nikoho nebude zajímat... no děkuji bohu že jsem fanda SC a nemusím plakat nad tím co se stalo z CaC
  • no jasne ze jsou pouzity modely ze hry ale notne upravene ten clanek je zavadejici ono to nejlepe vystihuje puvodni nazev World of Starcraft jeto proste 100% kopie wowka, ale ve svete starcraftu jako upravit takhle hru v editoru urcenem pro strategii klobouk dolu!
  • nechci nejak kritizovat ale pulka toho traileru je z oficialnich traileru nebo zaberu ze hry a modely jednotek jsou taky ze hry. čekal jsem vic kdyz jste psali že je to graficky ambiciozni projekt
  • Amen :)))
  • BLIZZARD JE ZLO! tahle firma nas ma vsechny pod palcem a ovlada nas podprahovym signalem ktery nas nuti to vsechno hrat a plati, proto maji takove zisky a bude hur, az expanduji dal a dal, ovladnou vse vcetne medii a politiky, a pak bude konec vseho
  • Aneb, vyhoda fanouskovske zakladny na kterou nekalite :)
  • Mal som to moznost hrat. Sklanam sa pred tymi ktory to vytvorili. Vazne ludia bude sa vam to pacit.

    Je to na battle.nete ARKADA.
  • Ty stránky nějak nejedou *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit