Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted jsem to vypnul po 4-rech hodinach hrani kdy me to strasne bavilo a hlavne jsem se to ucil (hraju FPS MP jen na PC a tohle je pro me novy) a musim rict ze je to paradni grafika na velke TV vypada bombove a zvuk je taky mazckej fakt ted premyslim ze si tu hru poridim jen kvuli MP
  • Tak jsem včera vyzkoušel - je znát, že je to o kus dál, než ta Beta KZ3 z konce minulého roku.

    Hlavně je tam konečně možnost hrát ve 3D a je to úžasná změna!! Hloubka 3D je výborná - úplně jiný zážitek z hraní.. Dnes ještě vyzkouším 3D společně s MOVE!!
    Těším se na plnou,takhle hra má jednu z nejlepších atmosfér co jsem kdy ve hře viděl.. Vynikající kousek..

    PS: 2D jsem nezkoušel, ale ve 3D je framrate bez jediného zakolísání :D
  • Stahuju! Jsem hodně zvědav.
  • Ataker
    Ikdyž mám Xbox 360, tak mě hodně zajímá Killzone 3... proto lidi pište dojmy z hraní MP bety. :)
    • hrál jsem uzavřenou betu a řeknu ti, že to bylo dost dobrý (melee kills, droni, systém nakupování upgradů a zbraní, mapa frozen dam - nádhera, ale nejvíce se mi líbí jak ti co si vedou nejlépe mají jmenovku nad osobama v cutscénách během hry)... open mám taky stáhlou, tak o víkendu zapařím (jestli se půjde připojit :-).
      • Ataker
        Dík za info ;)
  • kua a ja se k tomu dostanu az v sobotu, ale kamos psal ze pecka...
  • No vypada to hezky, hraje se to hezky az nato ze jak vidim vic jak 3 hrace tak jde docela videt framerate.... ale pocit ze hry je paradni )
    • Ten dropframerate tam je, ne ze by seto sekalo, ale ta hra se jakoby tahne, ale da se nato zvyknout.. Ale jinak to je paradni hra takhle me nebavi ani Battlefield Bad Company.. Ale jinak zvuky v KZ jsou uplne skvely hlavne kdyz to mate pres DTS... rohodne kandidat na hru roku )
    • Ataker
      Tak je to beta... možná to ještě doladí :)
  • Tak já to měl možnost hrát jen s botama protože mi multiplayer po netu nechtěl naskočit a musím říct že grafika je bezchybná asi opravdu nejlepší co jsem na PS3 viděl ale to je vedlejší věc jinak hratelnost s botama to není takové jako s hráči ale i tak hodně dobré a musím říct že framerate neklesl ikdyž nás tam bylo víc tak nevím ještě to vyzkouším ale nepřišlo mi to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit