Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, jestli tady ještě někdo nakoukne. Dávejte na tu hru bacha. Sice je to těžká jízda, ale hrací doba u mě 4 hodiny !!!! Což je podle mě děs.
  • karty si zahraju v ruce a ne na PC lol *7*
  • 55 Backers
    $1,140 pledged of $8,000 goal
    60 minutes to go
    *9*

    No škoda vypadá to zajímavě , ale nemuseli by se oponenti tolik healovat ......
  • Udělají konečně hrábě port Undercroftu pod Android ? ... Tak vám to šlo ... *13*
  • Jako podle obrazku to vypada docela nadejne, ale samotna hra byla takova nemastna neslana... prislo mi ze se neda skoro vubec taktizovat... mozna, ze se to zlepsi s vice kartama, ale co me dostalo tak delka hrani... za tricet minut me to koplo ze hry, ze jsem dosahnul max urovne pro demo a to jsem pri tom jeste jedl pizzu :)
  • HolyHandGrenadeOfAntioch
    Arcomage
  • Hmmm. Tak jednoho jistého zákazníka už mají. To je fakt bomba!!! A i obtížnost bude zřejmě výzva.
  • Jedna z nejprimitivnejsich karetnich her.. skoda, nejakou novou bych bral, ale tuhle urcite ne
    • stylem mi to připomíná Puzzle Quest (samozřejmě s rozdílem soubojů) a to mě moc baví. koupil bych, kdyby to už bylo hotové...
      • Mě to zase strašně připomíná legendární disciples, jen ještě barvitější a zábavnější.
  • Corvus
    Nikdy jsem na PC žádné karetní hry nehrál a musím napsat, že to je velká škoda. Demo jsem stáhnul, prubnul a je to naprosto SKVĚLÁ záležitost... Nemohl jsem se od toho vůbec odpoutat. Nádherná hudba, pěkný příběh a líbí se mi schovky :) Jednoho to opravdu pohltí. Ve dvou to musí být úžasná záležitost.
    • napsal vyvojar z Rake in Grass ;)
  • Uvital bych to na android tablet, ale to se asi nedockam, kdyz na androidu se pirati snad jeste vic nez na pc :-(.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit