Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenom vidim slovo Origin a ztrácim veškerej zájem...
    • Asi tak, zlatý Steam.
  • Mart9
    V PC verzi je naprosto otřesný trávník.
    • Věříš, že jako zapálený hráč Fify už nějakých těch pár let, jsem si toho, jak ten trávník vypadá, ani nevšiml? Teda kromě, toho, že je zelenej...
      • Mart9
        Ale vždyť loni byl ten trávník parádní, proto mě to hned praštilo do očí ještě před úplně prvním výkopem v demu.
    • gert
      čekal jsem, kdy někdo vypustí podobnou hovadinu... *15*
    • Když se také změn dočkají jen Nextgen konzole tak nemůžeme čekat zázraky.
  • PC: hra nemá Ignite engine, ale su tam nejaké nové zmeny v engine, hra je o dost pomalejšie taktickejšia, hráči viacej nabiehaju, zakončiť je tažšie, AI znova takisto hlupa, nestriela z dialky snazi sa "prituknut" loptu do branky, ale zas rozohrava rohy aj na kratko vselijakymi signalmi :) ...

    PACE nie je uz hlavnym atributom hry, do hry prichadza aj STRENGHT a to dost ... akurat pridali nove oslavy, UI, zopar animaci pri meneni taziska, nove tvare a to je vsetko, PRE PC NIC , NEOPLATI KUPOVAT !!!!

    P.S.: hra sa viacej podoba PESku ako nikdy predtym, pre mna pozitivum, je to take umele, plechove, ale je to viacej simulacia ako minule ročníky kde bolo HURR DURR hore dole stale dokola, ziadna hra v strede ihriska .... davam plus za to, za to ze tam neni ignite ho ztrhávam ...
  • Mě se hra zatím líbí. Lepší AI je hodně znát, hráči mi líp nabíhají za obranu, na centry a konečně jsou schopný uhnout před střelou. U Fify 13 se mi často stávalo, že sem trefil svého hráče, teď když hráč střelu vidí aspoň se skrčí. O něco lepší fyzika míče, sice to sou všechno detaily, ale hra se zase hraje o něco jinak.
    Celkově se mi hra líbí, až na ten koberec po kterém hráči běhají.
    • Jinak seznam lig samo EA ještě asi nevidalo, ale na internetu je tohle
      http://fifanow.com/site/fifa-14/all-official-fifa-14-leagues/ pár nových lig z jižní ameriky, ale hlavně se ve hře zas objeví Turecká a nově i Ukrajinská liga, ale berte to s rezervou :) Už jen tak čeká liga by tam chyběla.
  • Hráči si lépe nabíhají, nedokážou zastavit ze sprintu na jednom metru a nemají zrychlení jako formule 1. Jsou schopný vystřelit z lecjaký pozice, ale je to vykoupený kvalitou střely. Míč se konečně chová jako míč a do toho je konečně udělaný lepší menu a lepší AI soupeře. Tenhle ročník zatím vypadá velmi slibně. Podle mě to je podobnej skok jako z 11. na 12.
    • Snad jen jediná skrvnka je to, že lehce pozměnili ovládání. Sice je to jenom otázka zvyku, než to do ruky opět vleze, ale mohli si to odpustit...
      • No hraju to na ovladači z Xboxu a ovládání je na chlup stejný. Dokonce i parádičky a oslavy při gólech se dělají stejně.
        • už se nemusí při tricích mačkat LT a při pohybu pravé páčky nedojde k rychlému výběhu hráče... Taky jsem si všiml, že při zmáčknutí LT + RT nedojde k tomu typickému pohybu čelem k bráně, což jsem dost využíval. Ale jak řikám, je to jenom otázka zvyku...
  • Děs a běs, od grafiky, pohyby hráčů až po fyziku míče.
  • Plně souhlasím s mikekillerem...Mě přijde hra mnohem pomalejší než ve 13, možná i nejpomaleji plyne ze všech ročníků Fify (to se mi líbí, kvůli kombinaci ve středu hřiště atd.),střely mi přijdou těžší, míč neletí už tak přímo, ale obloukem a chytají i falše (to se mi také víc líbí,přijde mi to víc reálné). Přišlo mi, že při stejném nastavení síly střely(oproti fifě 13) se míč jen tak šoural. Můj názor - hra je reálnější než ve 13, líbí se mi.
    PS:Jen nevím jestli ta rychlost nebude na škodu při online hraní. Při té rychlosti běhání hráčů půjde asi docela dobře takticky zdržovat hru když budete ve vedení...A může to být nuda.
    Další moje dojmy: Je těžší míč zpracovat-vzhledem k té změně trajektorie letu míče, se mi zdá, že letí pomaleji a to nejen při střelbě, ale i při centrech - vhazování mi přijde svižnější, rychlejší. Taky jakoby do fify implatovali pohyb + setrvačnost z nhl (při bruslení), jakoby nešlo zastavit na pětníku. Nejvíc je to vidět při dobíhání míče u postranní čáry. Míč který bych ve 13 zastavil tak tady se při zastavení, setrvačností ze sprintu dostanu často do zámezí ikdyž použiji tlačítko pro regulaci rychlosti. Každopádně jsem zvědavý na nový engine v PS4.
  • Já si musím počkat až na zítra, kdy to vyjde na PSN.. Nenapsal by mi někdo, jak se to oproti minulému ročníku hraje? *4*
    • na psn uz demo je.
      • Jojo,už stahuju, děkuju *3*
  • Menu je fakt hnus ale hrat se to da xD Sem zvedavej jak to bude vypadat na next-gen jak se psalo , ze soucasne pc to nezvladnou xDD
    • To menu je perfektné ale okrem toho sa moc nezmenilo *1*
      • JJ presne menu pro pc.
  • To nikomu nevadí, že sú tie postavy také disproporčné? Veľké divné telá a malé hlavy, držanie tela, ako keby to boli bábky na šnúrkach. Celé zle!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit