Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Tak to jsem zvědav. Loni byla FIFA o parník lepší, i demo FIFA 16 se mi líbilo, ale nebylo tam až tolik vylepšení oproti 15, abych hru koupil. Schválně vyzkouším PESko.
  • jakubc
    No tak ten popis je docela úlet, nemyslíte? Ta hra je animacemi, fyzikou a hratelností na míle před fifou, ale popis se soustředí pouze na odfláknutou grafiku a licence. V loňské fifě jsem strávil stovky hodin (MP), ale už po pár hodinách v letošním PESku vidím, že je to úplně jinde - jasně, časem objevím i věci, co mě budou při dlouhodobém hraní štvát, to je nevyhnutelné, ale pohyby hráčů, tempo hry a hratelnost celkově jsou prostě lepší.
    • Mart9
      Já jenom doufám, že v demu po pár minutách hned zase nepovedu 2:0 jako loni, i když tu hru neumim pořádně ani ovládat.
      • jakubc
        Demo jsem nehrál a i v plné jsem se hned vrhnul na online. V singleplayeru ale hodně záleží na obtížnosti. Podobně jako ve Fifě, kde v Divizi 1 v MP FUT jsem si pořád nedával AI na nejvyšší obtížnost (samozřejmě i kvůli tomu, že jsem byl zvyklý na chování lidí a ne na roboticky přesnou hru AI).
      • Hrál jsem demo a tet mam plnou verzi a musim rict ze na uroven superstar je plna verze odost tezsi nez demo verze .Hodnotit hru z demase neda
      • Jack1947
        Hraješ aspon na gejmpadu?
        • Mart9
          Jasně, fotbal jedině na gamepadu.
          • Jack1947
            Bál jsem se když si napsal že to neumíš ani pořádně ovládat inu, chceto trochu skillu i když fotbal je pomalu jak karty je to dost random a o štěstí.
            • Jack1947
              Jo tomu věřím... i Fifa měla nějaké změny před lety.
            • Mart9
              Jde o to, že to má úplně jiné ovládání než FIFA, nevim, co které tlačítko znamená a už vůbec neumim kličky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit