Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak jsem to vcera trosku poparil a klepu si na hlavu ze jsem resil nizsi rozliseni, kdyz tam je mnohem kardinalnejsi problem... rozhodci temer vubec nepiskaji fauly !!! zkusil jsem nekolik kos zezadu, ktere by jasne byly na cervenou a rozhodci to vubec nepiskal. toto se mi povedlo tak osmkrat po sobe, az rozhodci odpiskal mensi popostrceni.V demu jsem s tim problem nemel.. divny..navic souper nefauluje vubec..

    dalsi problem mam s tempem, ta hra mi prijde jako na tripu.. neco jako rozdil mezi tony hawk pro skater 2 a pro skater 3, kde se ale casem ukazalo ze sviznejsi tempo je preci jen realistictejsi..

    a do tretice stary znamy evergreen: zraneni ... letos to vypadalo nadejne, v master league ocividne zraneni jsou, co jsem videl na youtube, ale pri normalnim pratelaku to vypada stejne chabe jako u 15

    a abych jenom nekritizoval, tak pes 16 je nejrealistictejsi ztvarneni Messiho, co jsem ve fotbalove hre videl, ten autenticky pohyb pri klickach, zpracovani, strelach... skvely
    • jakubc
      Není to jen u Messiho, animace jsou prostě někde jinde než u fify.

      Jinak co se týče faulů, tak za to může nová fyzika, která je očividně schopná rozeznat pouze "míč byl trefen" a "míč nebyl trefen", takže to sice vypadá hezky, ale rozhodčí není schopen rozeznat nebezpečnost faulu. Co si ale budeme povídat, ve FIFA 15 to bylo zase naopak - kolikrát jsem za naprosto neškodný dotyk dostal červenou a to naštve přinejmenším stejně jako ty nepotrestané likvidační fauly v letošním PESku.

      Jinak po pár dnech s PESkem na PC naprostá spokojenost, až na zpomalené menu které se pořád připojuje na server (myClub).
    • No faulu je sice min ale ja stim problém nemam .Vyhovuje me spis tvrdy styl fotbalu amin faulu .Nemam rad kdyz rozhodčí píská kazdou maličkost jako v te zenske fife.-))
  • momentálně nejlepší fotbal je stejnak Rocket League
  • Mart9
    Pane jo, tak horší fotbal jsem nehrál několik let. Dal jsem tomu stejnou šanci jako FIFĚ 16 = 2 zápasy, ale je to teda něco hroznýho. I ta hratelnost je příšerná, nejen grafika. Konami by udělalo lépe, kdyby vydalo PES 6 s novými soupiskami, tohle je omyl. A to sem si dal dokonce tu práci, že jsem si nastavil totožné ovládání jako ve FIFĚ. Povedlo se pouze menu.
    • Když to neumiš tak to nehraj, a vrať se k fife tu zvladne každej dřevák
      • Mart9
        Už jsem se vrátil k pořádnému fotbalu. Tragédie jménem PES 2016 už je smazaná.
        • A jaky pořádný fotbal nám doporučíš.Já osobne znam jediny poradny fotbal ato jest zvednout zadek od konzole ajit si i obcas zahrat ven na hriste. *1*
          • Mart9
            Pokud se budeme bavit o hře, nejlepší fotbal v historii je ten ženský ve FIFA 16. To se hraje opravdu nejlépe.
            • no tak to jsi tomu opravdu prisel na kloub. "včera v tom PES jsem se nemohl přesně trefit, hráč udělal skluz pozdě po zmáčknutí tlačítka a dostal jsem žlutou, dál jsem to radši moc nezkoušel." na zaklade jednoho jedineho skluzu, ktery jsi zkusil jsi vyvodil zaver pro celou hru. Opravdu pusobi tvoje hodnoceni velice verohodne a "odborne". *1*
              Ja jsem PES zkusil asi po 4 letech a naopak me docela chytil. Fyzika kontaktu sice neni optimalni, vznikaji obcas smesne ci smutne situace, ale fotbal mi prijde hodne na urovni. Proti podivne vypadajici Fife to vypada, ze PES se znovu dostal na spici. Ze neumis mackat v PES ty spravne cudliky, aby jsi se kombinacni hrou dostal do sance, to neni problem hry, ale problem ciste tvuj. Je smutne, kdyz nekdo kritizuje hru po 10 minutach hrani a vycita hre neco, co je problem u cloveka samotneho a nikoli u dane hry *9*
            • Ty jsi nejvetší mamlas v historii...
            • Mart9
              A ve fotbale mužském x ženském jsem viděl docela rozdíl. Jako by ženy neměly takový skill, čas od času jim odskočil míč při zpracování, nejsou tak rychlé, takové pomalejší tempo mi připadá reálnější, navíc jsou menší na hřišti, bylo tam víc místa pro kombinaci, která v PES pořádně není možná. Přitom v těch ročnících pár let zpátky se dalo krásně hrát stylem krátkých přihrávek a narážeček, v novém ročníku PSA taková souhra AI spoluhráčům nic neříká.
            • Mart9
              Nevím přesně, jak to myslíš. Asi je to o zvyku. Ve fifě jsou skluzy v pořádku, naopak včera v tom PES jsem se nemohl přesně trefit, hráč udělal skluz pozdě po zmáčknutí tlačítka a dostal jsem žlutou, dál jsem to radši moc nezkoušel. Ve fifě podle mě fungují skluzy parádně z různých směrů.
            • V prpade fify 16 je jedno jestli hrajes za zeny nebo muze vse je stejne nerealne .Uz jsem to tu psal to skluzovani je otres .kdyby takhle fungovaly skluzy v realnym fotbale tak by byli obranci zcela zbytecne bytosti *1*
          • Jack1947
            On ale konzoli nemá... *7*
            • Mart9
              Tak pokud je konzolová verze PES o 1000 % než ta špatná PC demo verze, chápal bych, že tu hru tak hájíš. Fakt mi připadá, že každý mluvíme o něčem jiném.
            • On nemá vlastně ani hratelnost v pes 2016 no ani nechci vedet co dál nemá *1*
            • Tak pardon omlovám se *1* *1*
    • No moc bych to stim nejhorsim fotbalem za nekolik let neprehanel.Pesko 2016 je o dost lepsi nez fifa 16 a hratelnostne nesaha fifa16 pesku ani po kotniky .Hlavne ta obrana ve fife 16 je tragicka .A o tech skluzech ani radej mluvit nebudu .Vzdyt se skoro neda poradne zaskluzovat ucinek skluzu v odebrani mice a v braneni je takrka 0 *1* ja hraju pesko 2016 na ps4 a je to parada . za me spokojenost *1*
      • Mart9
        O tom skluzu to přesně platí u PES a ne u FIFY. Navíc v PES neexistuje možnost kombinace, neexistuje poziční hra soupeře, jakmile mám míč, tři soupeři jsou hned kolem mě. Jediná možnost, jak jsem se dostával do šancí, byly dlouhé přihrávky za obranu. Brankáři slaboučcí, z každé střely jsem dal gól. Pocit z fotbalu strašný.
        • takze se vlastne jen ukazalo, ze jsi lama *15*
        • Hrál jsi vubec nekdy pes .Vse co pises je pitomost a z kazde strely gol *1* Tak bud ses tak silene dobry hrac nebo by sis mel zvisit obtiznost *1* *1*
          • Mart9
            Hrál jsem PES 4, 6, 2008, 2010 a 2011 v letech, kdy vycházela FIFA na h o v n o. Pak udělali v EA pořádný fotbal a otočilo se to. Takže mám v PES hrách odehrány stovky hodin, brankáři byli slabina vždy, v tom letošním demu to ale bylo do očí bijící. Ale je to ten menší problém. Ten větší je špatná celková hratelnost.
            • Mart9
              Jak píšu dole, asi se bavíš o konzolové verzi, zatímco já o špatném PC demu - dvě odlišné hry.
            • V tom ze golmani byli slabi s tebou souhlasim ,ale tet se me prave zda ze podavaji vyrovnane vykony ne jako supermani z fify.No ata hratelnost je podle me suprova ,ale to je tvuj názor nikdo ti ho neber e
        • Jack1947
          Mně např vždy přišel fotbal jednodušší než hokej. Tam to bylo vždy o chybě, brankáře nebo o neschopnosti týmu. Zato ve Fifě se dali sázet většina golů s prstem v nose. Nevím no, asi tak nějak podobné jak ty jsem to měl. Jinak nemusím ani jedno noo. Na prču to nebylo špatné.
          • Mart9
            Nesmysl. U těch hokejů na PC šlo poslední 4 ročníky dávat pořád stejné góly.
            • Jack1947
              Já nemluvil o pc... že by nextgen byla i realističtější a tuhá obtížnost utíral sem tam hubu ( ale to taky kvli mé nešikovnosti hlavně ve rvačkách).
    • Jack1947
      Kéž by dema vycházeli častěji a k více hrám vid?
      • Mart9
        Si myslím, že to není potřeba. Fotbal je jediná hra, kterou hraju každý rok celý rok už nějakých 14 let. Proto dám pokaždé šanci oběma novým ročníkům bez předsudků a vyhodnotím si, co chci hrát. Letos jsem se bál, aby FIFA nebyla příliš dobrá, protože jsem dal za minulý ročník dost peněz a nerad bych kupoval letos další. Nakonec jsem odolal, 16 je sice o něco lepší, ale ne o tolik a dobře se hraje spíš za ženy. Po spuštění PES jsem měl taky obavy, že bude příliš dobré. Menu výborné, intuitivní, pěkně jsem si vybral týmy, nastavil ovládání obtížnost, prezentace na začátku zápasu taky pěkná, hymny paráda no a najednou přišel výkop a z krásné hry se stala zrůda. Hrozné, hrozné, hrozné. Letos tak zůstávám u FIFY 15 a uvidíme, co dema příští rok. U ostatních her demo není až tak nutné, ty střlečky hraješ maximálně několik hodin a lépe to vykoukáš třeba z videí, u fotbalu to jde těžko.
        • Uz je me jasné to tve zrudne hodnoceni peska . Mel by sis zustat u te tve arkadove automaticke fify 15 a nehodnotit pes.Ja si myslim ze pesko jen zrudně hejtujes *1*
          • Mart9
            To myslíš špatně, dal jsem mu úplně stejnou šanci jako nové FIFĚ.
        • Jack1947
          Ok, dříve to bylo nezávisle na žánru a bylo to dlé mého názoru lepší.
          • Mart9
            Tehdy měla dema maximálně pár stovek mega a neexistovaly letsplaye.
  • dobrá hra ale metal gear solid je lepší
  • https://www.youtube.com/watch?v=7HK9dDfJM6o
  • a není to tak trochu jedno, když to vychazi každý rok..
  • ta pes? ta demo? ta pro evolution soccer? chápu že pro fifu se ženskej tvar vžil, ale tohle zní fakt divně
    • Mart9
      ta PC verze troubo
  • Vogon
    Nejen že jsou na steam stránce hry falešné obrázky, ale hru lze pouze koupit v bundlu obsahující POUZE PES2016, protože když najedete na stránku bundlu tak nejdou vidět recenze her, které obsahuje.
    #Fuckonami
  • Cau, dnes mi prisla na xbox a mam takovy neprijemny pocit ze snizili rozliseni, aby tam mohli dat dynamicke pocasi a podobny vychytavky.. muze mi to nekdo potrdit ? pes 15 na xboxu 360 mel rozliseni celkem dost vysoke a textury hracu v menu pri vyberu dresu byly tez dobry... nyni me cekal trosku sok.. vetsinou kdyz si kupuju novy fotbal tak mam hned dobry pocit ze samotne grafiky ze je lepsi nez predesly dil... ted mi to pripomina situaci mezi forzou 3 a forzou 4, kde jiz bylo horsi rozliseni a u tech aut je to sakra znat a u toho fotbalu asi taky
    • Pokud hrajes na starsim xboxu 360tak tam hra jede myslim v nizzsim rozlisku asi 720 p mozna i nizsim .N axbox one jede max 720p.J a mam ps 4 tam jede v 1080p pohoda
      • wizaard
        PES 2016 jede na Xbox One v rozlišení 1 360 x 1 080 bodů. Příště si kup Fifu, ta jede v plném 1080p už od FIFA 14.
  • Já osobně jsem velký fanda pes serie a hral jsem pesko na PC od roku 2008 do roku 2014 . V této době byly verze pc totožné s těma konzolovíma ,ale od roku 2015 jsem si pořídil ps4 a to hlavně kvuli tomu že konami se jak se rika vyprdli na platformu PC *9* .Pro me jako pro velkeho fandu pes to byla vlastne povinnost poridit next gen konzoli protože na starsi generaci konzolí a pc tato hra byla jen pouhý ořez a neni tomu jinak ani dnes v případe peska 2016.Pokud tuhle hru nehrajete na novych konzolich xbox one nebo ps4 tak to není plnohodnotné pes jak graficky tak herne .Je skoda ze si timto vlastne konami hazí klacky pod nohy a nechápu jejich přístup k pc hrácum.Pes 2016 jsem jiz zakoupil mam odehrano dost zapasu amusim rict ze podle me jde zatim o jeden z nejj dilu serie spolu s pes 6 .vylepšení doznala jak fyzika souboju kolizi tak balonu .Grafika se me libi fox engin je vyuzity podle me letos na jeho maximum a na mé ps4 to vypada skvele .Na závěr bych chtel podotknout ze nové pesko je boží fotbalek ale bohuzel pouze na ps4 ax box one coz je skoda a hara timhle pricházi o spostu dalšich hraču .Nezbyva jen doufat ze priste uděla konami plnohodnotne nebo totozne pesko i na Pc
    • a muzes nam prozradit v cem je herne pesko 16 lepsi na novych konzolich? ja si prave myslim ze jde jen o grafiku...
      • jakubc
        Grafika, hlavně nasvícení - hran PC může působit mdle, mně se zdá tohle nasvícení lepší, ovšem jsou tam i další rozdíly, které jsou zcela jasně pro PC negativní - trávní a okolí jsou prostě na next-gen konzolích mnohem lepší. Přesto bych neřekl, že je to zásadní problém. Co se týče animací, tak tam je PES nesrovnatelně před fifou, ta působí občas jak karikatura a hráči plavou po trávníku. Tady máš pocit, že běží. A to platí i pro balón.
      • No kdyz srovnám hrani pes 2016 na ps3 aps4 takna ps4 je odost plynulejší pohyb hráču a balonu ale to je muj nazor.Co se tyce grafky tak tam je to na novych konzolich jina pisen.-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit