Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je prostě jenom další konzolová blbost, která se inspirovala u jinak výbornýho DE:HR.

    Nevyjde ani na Steamu a odmítám podporovat EA / Origin. Tenhle titul absolutní nezájem.
  • pockat, tohle je portal i pro konzolisty? omg...
    • Pisickari by to prej ukradli.

      Koukam ze reaguju na neco co vubec nepises... jako bych tu nebyl.
      • Ne všichni kradou, hlupáku. A až si na tu tvoji krabičku připojenou k TV vyděláš, teprve potom piš podobný kraviny...
  • Voľakedy niekedy v 99tom vyšlo Score a bolo tam koľko, 20 demoverzii? Človek mal čo robiť aby to všetko poskúšal. Teraz je samozrejme veľkosť dema o niečom inom, ale prakticky má skoro každý dosatočne rýchle pripojenie aby to stiahol. A neverím, že spraviť demo je nejak extra náročné - aspoň 15 minút z hry by nemal byť problém. Človek to vyskúša a rozmyslí si, či len tak vyhodí 30 eur za novú hru. Predsa len spoliehať sa na recenziu je blbosť, keďže je to len subjektívny počin. Na PC vývojári v tejto oblasti serú, serem aj ja na nich...
    • MrSanta
      Co si pamatuju, tak jeden čas se absence dem zdůvodňovala tím, že to pomáhá warezákům při získání cracku. A pak, že jsou moc drahé. Co je na tom pravdy netuším. Každopádně PC jenom přicmrndává do prodejů multiplatformních her, takže se tomu ani moc nedivím. Děkujeme, piráti, za váš přínos PC herní scéně.
      • Pokud demo v sobe nema ochranu, tak by byl logicky nesmysl aby z toho pirat nejak udelal crack. Nemuzu zkoumat a prolomit neco co tam neni ze. To s cenou muze byt pravda, ale vzhledem k tomu kolik nova hra stoji a mnohdy neni moznost ju vratit kdyz nejsem spokojenej tak si hru bez dema nebo bez vyzkouseni proste nekoupim. Hlavni problem je ze vsichni uvazujou nad tim ze 1 milion piratskych kopii = 1M*cena a mame usly zisk. Chtel bych aby aspon na rok neslo nijak piratit sw, music atd. Zjistilo by se (aspon podle me) ze na to ty lidi se.rou a stejne si to za ty prachy nikdo nekoupi, mozna par procent z tech co to normalne pirati a urcite ne kazdej clovek vsechny hry co by upiratil. Zajimalo by me cemu by pak lidi typu "dekujeme pirati" dekovali.
        • MrSanta
          Neříkám, že každý pirát by hru koupil. Ale říkám, že díky pirátům máme připitomělé DRM a díky pirátům se kašle na vyladění portů pro PC. Když už nic jiného, tak dávají svou činností "důvody" vydavatelům.
          A těch čestnejch pirátů moc velké procento nebude. A fakt mě nezajímá argument, že by si to stejně nekoupil, protože na to nemá peníze. Stačí si počkat a hru koupit třeba za 10 €.
          • S tim prvnim odstavcem souhlasim
            Druhej - nemyslim cestny piraty. Myslim to, ze kdyby to proste stahnout neslo, tak zadny narusty prodeje nebudou. A pokud si pocka a koupi za 10E oproti 50ti tak je to stejne 1/5 zisk. Prave proto by me zajimalo, cim by si oduvodnili nizky prodeje kdyby piratit neslo.
            • Ta uvaha ze staci aby kazdej 5. pirat koupil je zajimava a nikdy me to nenapadlo, hlavne to funguje ale jenom kdyz je stahnutych kopii vic jak koupenych. Cca pred rokem jsem shanel nejaky cisla a odhadovali 20% piratstvi v zapadni evrope. Smerem na vychod to pribyvalo az k 80%. Jenze tezko nekdo bude kupovat hru za 50E kdyz by to byla pulka jeho platu (Rumunsko, Rusko atd.). V Ru to teda trochu pochopili a novinky tam stoji o hodne min nez u nas, ale my jsme porad jaksi omylem hazeni do zapadni Evropy. Za 300-400 bych o novych hrach uz uvazoval. Co by polovicni ceny udelaly s piratstvim vsak netusim.
            • MrSanta
              Rozumím. Těžko říct, ale třeba mám známé, které ani nenapadne že by hru měli koupit. Reakce proč bych to kupoval, když si to můžu stáhnout zadara není neobvyklá. Jinej zase kupuje jenom co musí mít originál kvůli MP. A to jsou lidi, kteří nemají hluboko do kapsy. Myslím, že nárůst by tam byl. Odhadovaný poměr originál:warez je 1:5. Kdyby 20 % pirátů kupovalo, tak jsou prodeje dvojnásobné. Těžko odhadovat. Právě díky pirátům se toto nedozvíme. A když někdo warezí GOGové hry za 10 $, tak to je pro mě prostě howado.
  • Pri svem rozhorceni vezmete v uvahu dve fakta. 1) demo nezvysuje prodeje her 2) vytvoreni dema neco stoji. No a delat demo pro ekonomicky slabou platformu muze ze hry udelat ztratovou vec.

    Osobne se divim, ze se dema delaji pro konzole. Treba v pripade amaluru to je vylozene kontraproduktivni, protoze ho delali z nekolik mesicu stare verze hry a bylo plne bugu. Osobne me to odradilo od koupe teto hry.

    Mnohem lepsi jsou podle me casove omezene trial verze. Ale nevim jestli je toho pc technicky schopno. Mozna pres steam, ale asi by se to stejne zneuzivalo. At s tim souhlasite nebo ne, piratstvi pc platformu nici mnoha zpusoby.
    • Jazz
      Prosím, už ne...
      Už nepiš ty tvoje píčoviny, kdo to má číst.
      • Ja pisu inteligentne k veci. Chapu ze ty to neocenis, ale mohl by sis aspon odpustit sve zbytecne prispevky.
    • Neni toho technicky schopno. Mozna, ze kdyby PC byly stejne kvalitni a vykonny a levny jak konzole tak by jim mohly konkurovat. Ba dokonce jak tak koukam prilis hrani na konzoli dramaticky zvysuje IQ uz tak prilis inteligentnich jedincu. Diky za tvoje skvele postrehy, bez tebe by to nebylo ono *14*
      • Vis ty vubec, co je to trial verze, ktere jsou na psn? Muzes mi rict, jak to chces na pc zabezpecit, aby to bylo oddolne proti cracku? Obavam se, ze problem s iq tu mas ty.
        • Gaikai se presne o neco takoveho snazi. Sice si tak nevyzkousis, jak ti bude hra fachat na vlastnim HW, protoze jde o cloudovaci sluzbu, ale o kvalitach hry by sis urcitou predstavu udelat mel.
        • Urcite neco uzasneho, co PC nezvladne. Jedine brutalni vykon konzoli zajisti, ze tyhle dokonaly audiovizualni dila nepujdou cracknout. Mas pravdu IQ 300 a vic jako ty nedosahuju, uz to ze hraju na PC o tom svedci.
          • Jasne ze nevis, presne to jsem ocekaval :-). A navic jsi fanboyovsky dotceny ze (v tvych predstavach) dokonale pc by nemelo neco zvladnout. Jsi skutecne smesny a psanim ocividnych hlouposti tu svou skutecnou hloupost nezamaskujes :-).
            • Jsi kkt az to boli. Tvrdis ze je tu banda hlupaku ale nikdo nemuze rict ze jsi smesny? Jako ze ty muzes a nikdo jiny nemuze? Doufam ze te nekdo bude kopat do xichtu 24/7. Tro.tle *11*
            • To ze se mi banda fanatickych hlupaku s extremne omezenym rozhledem smeje jeste neznamena, ze jsem smesny.

              PC nezvladne to same co konzole, protoze prave v oblasti zabezpeceni a ochrany autorskych del je na tom tristne.
            • Myslim ze na to byt smesny je tu odbornik nekdo jinej *15* PC zvladne to samy co konzole, uz kvuli tomu ze xbox je vicemene prevleceny pc. Jinak moje PC by zvladlo uplne v klidu vsechny xbox nebo PS3 hry. Ani to fanboy me moc neurazi, ono jestli sis nevsiml nejsem to ja kdo sem leze a mele o tom ze "to druhy" je naho.vno.
  • Ten pohybující se HUD je docela šílenej...ty různý ukázovátka všude...ovšem track je parádní .))) pustit si to ke hře a je to jak visuální stránka nějaký dupstep párty...heh
  • a kde je pc coop demo ?! Potom sa divia ze si to polka ludi stiahne, ked ani demo nedaju.
    • Hm... tak nic, hra mne míjí... není demo, nebude hra. Sice se z toho na zadek asi neposadí, ale mě celkem naštvali lemplové.
      • To je spravny pristup. Kdyby se takhle chovala vetsina, tak je na pc uplne jina situace.
    • asi s tím počítaj, že si to na PC stejně každej nejdřív upirátí, tak proč věnovat energii demu
      • Tak ať pak nekřičí že se to moc stahuje. Já jsem si to zkusit chtěl teď jim na to.....
  • TO vypadá jako DeusEX.. Ty čmáranice přez interface, příšerný... Prej: "bude schopni vidět skrze objekty" K čemu to je když neuvidíme přez všechny ty ukazatele...
  • Já furt nevím co si o té hře mám myslet. Single záběry z hraní se mi docela líbily ale ta kooperace je hnus velebnosti. Asi počkám na slevy, demo není, takže zkusím po slevnění.
  • Konzole only FPS? To je vtip? *1* sry za flejm ale nedalo mi to.
    • Jazz
      Co to meleš prosim tě ?
      • Jsem to přehlíd..my bad.Ale za tím že FPS=PC si stojím.Ale je to pouze můj názor.
        • A proc se fps teda pro konzole prodava vic nez pro pc?
          • Aby mohl butthurt jejdalulin rozjizdet flame ze konzole je best *15*
            • Na pc dominuji jine zanry, ktere konzolim nesedi, ale fps se na konzolich prodava vyrazne vice, dusledkem toho je, ze se designuji primarne pro konzole.
        • Myslíš "přehlídla" né?
          • Okej,snažím se vystupovat jako kluk,ale byla jsem odhalena *1*
        • Jazz
          S tím naprosto souhlasím.
      • God-of-War
        Ten chlapec vůbec neví *15*
        • My se známe?Nejsem chlapec,ale tak dobrý.
          • jsem totiž holka...ale uznávám že z nicku to fakt poznat nejde *1*
            BTW:jako captchu mam GEJ *15*
  • God-of-War
    Zahraju moc!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit