Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a pc verze zase nic :D
    • žádná škoda...
      • Už ses vyblil? *11*
        • To ještě chvilku bude trvat..
  • :D a jedina platforma kde ma demo zdaleka nejvetsi vyznam, aby si clovek nejen hru vyzkousel, ale taky pripadne automaticky nesahl po piratske verzi, opet ostrouha :D
    • Já to teda taky nechápu, oni su nasratí, že jim to pirátěj, ale demo, jediná věc, která je (většinou) schopna ukázat kvality a zápory hry, a oni na to kašlou? Na PC, kde se pirátí ve velkém? Logika jak noha. Napište jim tam někdo, že je třeba otevřít oči a hlavně nemyslet tím malým orgánem dole *1*. Já to ale dělám taky, když není demo, upirátím si hru, zkouknu a kupuji (samozřejmě jsou mezi námi i "poctivci" co to jenom ukradnou), ale když je demo, nebo je hra vyloženě tutovka, tak nemám potřebu něco pirátit. A že jsou hry drahé? Já nejsem žádný Onasis, dokonce jsem rád, že v tého zemi přežiju, ale když na to nemám, tak na to prostě nemám. Počkám si tedy, až hra slevní a pak si ji možná koupím. Právě teď se chystám na ARMA 2 Combined Operations na steamu. A upirátit ji? To mě nikdy nenapadlo... a víte proč? Protože je to pro mě tutovka a vyšlo i demo, takže tak! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit