Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hráli jste to někdo na PC online ? Jde to ? Jde hrát přes IP adresu nebo ne ? Díky za info, podle toho si tu hru pořídím nebo ne.
  • co teprv rollcage... já chci další díl!
  • To je tam schválně *3*
  • kubi-wan
    Zapomněls na Wacky Wheels - to byla panečku pařba!
  • FeebeEWN
    Startovní ceny na steamu jsou vždycky drsný. Na to, že je to digitální distribuce bych čekal přinejmenším stejnou cenu jako v kamenných obchodech, ale oni ne. Počkám si na nějakou vánoční slevu :)
  • dany_x360
    Zlatej Re-Volt.. pařím dodnes. *14* *14* *5*
  • Bohužel na této hře je vidět jak málo se grafická stránka hry posunula za posledních 20 let. Stejně tak neschopnost autorů vytvořit podrobnější modely jezdců je ohromující. Doufám že brzy výjde patch opravující ten bug způsobující velké hlavy
  • JohnyTheZik
    Ted je to za necelejch 8 stovek no, coz neni nejmin, ale tak pokud to bude stejne dobry jako revolty apod., tak to bych za to klidne dal :)..

    A jestli to nebude distribuovany jen pres steam, tak me zajima, jaka bude cena jinde.
  • yes, koukam na to a vracim se o mnoho let ke Crash team racing :D.... cekal jsem teda vice :l
  • Re-Volt, Micromachines a Crash Team Racing... 3 klasiky, které si dám raději než toto (za 35 Euro? WTF?)
  • Tak po vyzkoušení dema mi to silně připomělo Moorhuhn Kart, kde taky jsou pasti a různý věci na tratích, tak trochu kopie od Phenomedie ale dobrá
  • Omlouváme se
    Tato nabídka není platná ve vaší oblasti.

    uz aby ten M$ sel do......
  • kubi-wan
    Jé, připomíná mi to skvělý Sonic & Sega All-Stars Racing! *15*
  • pěkný.... ale 35euro? cmon!
  • No konečně něco originálního :), tuhle hru vítám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit