Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ježiš, tady je zase nablito. Nintendo přijde s pojetím konzole, který je výrazně jiný než u konkurence, a nikomu se to nelíbí. A co byste jako chtěli? O něco výkonější XBO nebo PS4, jen s nálepkou Nintendo? Bože, vždyť je to směšný. Nintendo může konkurovat právě jen výrazně odlišnou konzolí a já jim přeju, aby po neúspěchu s Wii U byl Switch podobnej úspěch jako první Wii. A to jsem nikdy žádnou konzoli nevlastnil, jen tak mimochodem...
    • TheGGG
      možná aby na to taky byly nějaké normální hry? Nintendo pořád žije v době kdy se o Maria nebo Zeldu někdo zajímal... to je každýmu úplně šumák, že zas vyjde nějaká přepálená kreslená hopsačka 3+ a ještě za ty prachy... ať nintendo dotlačí pořádný M rated hry a pak se můžeme bavit
      • Femto
        Tak si běž zahrát CoD na Xbox a nenervuj se u článku o N.
        • TheGGG
          CoD jsem hrál na PC, díky za optání, ale že nintendo potřebuje nějaké hry taky pro normální lidi je fakt....
          • Femto
            Co je např. nenormálního na Xenoblade či tebou zmíněné Zeldě. Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.
            • Obecně Zeldy jsou jedny z nejlépe hodnocených her historie.

              ----
              Obecně hry na Nintendo jsou jedny z nejvíc overrated v historii.

              PS: Aby nedošlo k rage, nepopírám kvality Zeldy.
            • TheGGG
              no skoro všechno je dospělejší jak hraní za zeleného skřítka a sekání do prasat. V CoD alespoň nesekám do barevných zvířátek. Každopádně nintendo by taky mohlo udělat (najmout si na to nějaký studio) nějakou badass hru ala dark souls či nějaké jiné temné hardcore mothafuka rpg pro kruťáky jako já... pak bych možná měl zájem. Samozřejmě nějaké FPS kde by tekly potoky krve by se taky hodilo... zatím meh.............................................
            • Femto
              Jestli si myslíš, že hraní CoD je dospělejší než hraní Zeldy, tak jsi padlý na hlavu.
            • TheGGG
              nejlépe hodnocené jsou proto že je hraje pár lidí (fanboyz) a ti tomu natlačí vysoké hodnocení. Většina těchto her jsou giga kreslené prázdné openworldy pro 5 % hráčské populace s šílenou japonskou stylizací (xenoblade)... já sice rád anime a japonské hry, ale všeho s mírou. Mě osobně je nintendo ukradené, ale faktem je, že firma má problémy, neprodává jak by prodávat chtěla a ztrácí důvěru investorů... mě je to šumák, ať si zkrachují, ale pokud chtějí začít dělat money měli by dotlačit taky nějaké normální hry pro dospělé pařany...
            • nezapomeň na několik let populární Monster Hunter. :)
    • Femto
      Víceméně souhlasím. Ono je taky otázka, jestli by si někdo koupil N jako konzoli pro hry třetí stran, když je tu PS4Pro a brzo nový Xbox. Takže N to zase pojede zase trošku jinak. WiiU byla prodejně neúspěšná konzole, ale já jsem s ní byl +- spokojen.
      • Konzoli od Nintenda si až dosud nikdo nekupoval kvůli hrám třetích stran - a jaké dokázali udělat prodeje. To, že teď budou na Switch k dispozici v míře větší než kdy předtím, je tedy příjemný bonus.
    • Lepe si ty koḿentare precti, nikomu nevadi jine pojeti konzole, ale ta nesmyslna cenova politika a nektere nedomyslene veci.
      • Nesmyslná cenová politika? Mě přijde, že ta jejich cenová politika zohledňuje to, že si kupuješ vlastně dvě konzole v jedné. Na cestu i na doma, takže za mě v pořádku.
        • Pro tebe v poradku, pro vetsinu nikoliv. A o prodejnim uspechu rozhoduje spis ta vetsina nez ty sam, ze? Imho je to pro Nintendo velky problem, ze vetsina tento jejich hw povazuje za predrazeny.
          • No to je jenom vidět, jak je ta většina vymletá, když ignoruje argument, že jde o 2 konzole v 1.
  • Hraje se na těch nintendo modelech vůbec něco jiného než mario 578 a zelda 246?

    To snad ani nemůže navazovat, pořád to samé. To se divím, ze hráče nenudi.
    • souhlasím, pořád dokola to znásilňování Maria a Zeldy....
    • jasne ze je, jeste tam vyjde ubisofti Just Dance za 1800kc, bomberman a tetris po 60euro/kus *1* *1* *1*
      • Majkl
        no, protože to bude Linkman a Mario Tetris *1*
  • Tak ted jsem se docetl, ze k online placenym sluzbam na switchi bude potreba jeste mobil, protoze chat, seznam pratel, loby a podobne nebude fungovat pres switch. To je uplne na palici, nejen pri mobilnim vyuziti switche, ale kdyz jsem zvykly hrat se sluchatky, pak proste nebudu mit chat, dvoje sluchatka si na hlavu nedam. Je jasne, ze Nintendo setri kde muze, ale proc je to pak tak drahe?

    http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=reggie-fils-aime-voice-chat-na-switch-pres-aplikaci-v-mobilu-je-dobre-reseni-qb3s
    • protoze fanboyove si to stejne koupi bez ohledu na vysi ceny, a ostatni by si to stejne nekoupili ani kvuli nizky cene
  • TheGGG
    fakt nevím, jestli v dnešní době detailně propracovaných RPG světů je místo pro nějakou japonskou běhací simulaci v placatém prázdném světě, kde se hraje za jakéhosi zeleného skřítka a seká se do zvířat....
    • Tak nepiš, kdyz nevíš *12* To sou lidi dneska...
    • Misto pro to je, ale jestli to zaujme masove s nevykonnym predrazenym hardware, to by byl zazrak.
  • Femto
    Jak všichni řeší cenu. Uvědomte si, že zájemci o konzoli nejsou uhrovití puberťáci či zaměstnanci o minimální mzdě...
    • Dobře, odpověz mi na jednu hypotetickou otázku. Představ si, že jdeš po ulici a máš chuť na pivo. Před tebou se objeví hospoda, kde se na ceduli skví nápis Braník 60Kč. Ty ale víš, že o 200 metrů dál je jiná hospoda, kde točí Plzeň za 40. Půjdeš si dát Braník?
      • Femto
        Pivo moc nepiji, takže pravděpodobně nepůjdu nikam,ale i tak to není zrovna dobrý příměr. Opravdu málo zájemců o Switch bude řešit poměr cena/výkon. Já nejsem tím zařízením nějak nadšen, osobně jsem čekal jinou konzoli.
        • Obracis kzuzalitu. S timhle pomerem vykon/cena bude malo zajemcu o switch, ti kteri se najdou to uz vazne resit nebudou.
      • To chodíš do pořádně předražených hospod.
        • Plzeň za 40 je bohužel smutná realita dnešní Prahy. Braník za 60 jsem záměrně přestřelil.
          • Plzen za 40 v Praze je uz taky skoro utopie :/
    • neni to o penezich, ale o hodnote, kterou za ty penize dostanes, jen muj procesor stoji stejne jako celej switch, ale za ty penize mam to nejlepsi na trhu, coz o switch rozhodne neplati
      • 0011
        hele můj procesor(4790K) v době vydání stál 10 tisíc, ale nikdy bych se neopovážil tvrdit, a to ani v té době, že mám to nejlepší na trhu *7* kdy už lidi pochopí, že míra zábavnosti her se nedá měřit v penězích ani Tflopech? Komentátor UFC Joe Rogan platil 10 000 USD měsíčně jenom aby mu běžel svižně net aby mohl pařit quake 1
        • Platil 10 000 usd za net na quake 1. To bydlel kde? Na antarktidě?

          Na quake stačí pomaleji. Hlavní je ping a stabilita. Záleží jak servery te hry byly od něj daleko a přes co se vše se tam připojoval. Ale 10 000 je teda moc.
          • 0011
            Prostě si platil v té době nejrychlejší připojení na světě přes T1, které je už dneska působí směšně, ale tenkrát měl prostě nejlepší ping, asi mu to za to stálo, jinak by za to ty prachy nevalil ani s jeho příjmem
        • pisu snad, ze je nejlepsi na trhu? ne, pisu, ze mam to nejlepsi za danej obnos penez, a to switch zkratka nesplnuje ani omylem
          • Femto
            Tak to se pleteš, v oblasti domácí konzole/přenosné zařízení to pravděpodobně bude nejvýkonnější zařízení.
            • 0011
              Tom: Jo takhle, kdybych viděl tvého avatara tak vůbec neplýtvám argumenty, je dost možné že mám lepší pc než ty ale nikdy bych se neztotožňoval z tak pubertálním nesmyslem, jako je PCMR
            • Femto
              Jak můžeš naspat do jedné větě zase špatně a podložit to neověřenými argumenty " má mít". Navíc Shield ani není domací konzole narozdíl od Switch, takže si sjednot myšlenky ty PCMR *15*
            • zase spatne, novej nvidia shield je vykonejsi, protoze obsahuje novou tegru, kdezto switch ma mit o generaci starsi
          • 0011
            prozraď mi tedy ó mocný insidere jaké parametry tedy má switch, protože všechno co oficiálně víme je rozlišení displeje s výdrž baterie, ostatní jsou pavlačové drby a vůbec netušíme, co je ta upravená tegra zač. Navíc za tu cenu dostaneš 2 ovladače s pokročilou haptikou, nabíjecí dock, kde nabíječku můžeš použít samostatně, pořád nikde nevidím, jak se to rovná tomu jednomu počítačovému CPU
            • 0011
              ano uznávám vypadají skvěle, jenže 1) jsou to trailery 2) jediná openworld z nich je lineage která má grafiku horší Hyrule warriors na wii u
            • beznej quad core snapdragon s adreno gpu v manistream telefonech okolo 7000 to zvladne uplne stejne...a ano, vullkan vychazi z openGL ktery telefony bezne podporujou, stejne tak unreal engine, namatkou prvni odkaz z googlu https://www.youtube.com/watch?v=jlGne3drKWA a ty hry vypadaj o generaci lip, nez ty ze switche
            • 0011
              Aha a telefony rozběhnou unreal 4 a Vulkan? A openworld hry s rozlohou a grafikou Zeldy? Btw ty tvoje telefony co mají údajně lepší grafiku, což nemůžeme porovnat, ale dejme tomu že porovnáme hrušky s jabkama a výjde ti na hry výkonější telefon, ten asi bude stát krapánek víc než 300 dolarů, že ano?
            • me je ale uplne jedno, jakej to ma hardware, i slepej vidi, ze je slabej, kdyz to low poly kreslenou zeldu dava s potizema na 900p@30fps, v handheldu dokonce jen 720p, dneska maji lepsi grafiku i hry pro telefony
      • Femto
        za 9 tisíc a prý nejlepší procesor na trhu. Tak ten byl dobrej *15*
        • TheGGG
          o tom že je nejlepší na trhu ale v jeho příspěvku není ani zmínka.... tak co tu trepeš a ještě ti dávaj weeaboos palce na horu
        • za ty penize, ty ynzenire...
  • Paul_cz
    Switch je ještě mrtvější než elvis. Co čtu v zahraničí tak ani fanatičtí fanoušci instalatérů už nejsou nadšení.
  • Koukám, že je poslední dobou u redakce v oblibě používat spojení "velký potenciál" pro stav kde je nějaký průšvih.
  • hms, 11000 za konzoli a zeldu, temer 13000 pokud k tomu chci kloudnej gamepad, takovej deal muze vymyslet jen nintendo *1*
  • WetBandit
    za ty prachy bych to nikdy nekoupil. to už si mužu rovnou připlatit a mít pspro/xboxS z jistotou že na tom bude co hrát
    • Souhlas. Tam to navíc vypadá dobře. To se tady říci nedá.
  • Kdy už konečně udělá Nintendo výkonnou konzoli k TV? Dřív jsem hrával na PSP + Vita, ale teď mají všichni stejně mobil, který je na zabití času daleko univerzálnější.
    Pokud ale na to vydají Elder Scrolls a podobné pecky, no začal bych o tom minimálně přemýšlet.. ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit