Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo tu v ČR šeredně rejžuje - nenechte se zblbnout a kupte to přes paypal nebo kreditku na gamersgate, či přímo na steamu - stojí to jen 10 euro (později bude cena 11 euro) - 699,- v čechách je těžká vydřidušina.
    • Přesně. Včera jsem to kupoval za 10 éček na steamu. Baví mě to a jsem zatím nadšen :-)
  • Diabla jsem dohrál všechny od prvního dílu téměř za všechny postavy, Torchlight oba díly, Hellgate london, Titan Quest a mohl bych pokračovat dál. Nemůžu si pomoct ale D3 mě zklamalo, čekal jsem od něj daleko víc, možná právě tu sadu naivních hlášek, o kterou ve Van Helsingu není nouze a nejen to, přijde mi, že Diablo 3 sází na mocný dojem peněz a očekávání (božský Blizzard) a nakonec se docela zapomíná na hráče jako takového a ideální by byl vedle aukce itemů za real money i item shop a pokud možno měsíční poplatky. Za to u mě tato hoooodně bohatá společnost ztratila úctu (takhle nechutně prodávat legendu). Bethesda dělají dokonalá RPG (Fallout 3, TES: Skyrim atd...) a nepotřebují vysávat z lidí peníze na každém rohu. Mě stačí, že Van Hellsing je primitivní ale právě ty jednoduché questy, přitroublé hlášky mě baví, donutí mě se pousmát. Lítám sice v prvním aktu ale pořád mě něco překvapuje. I přes spoustu negativních ohlasů je pro mě Van Hellsing plnohodnotné H&S RPG a hraji ho rád.
  • Ta grafika mi dost vadí - ale za vyzkoušení to snad stát bude
  • Proč je Van Helsing žena? To ta Pratchettova dcera dělala i na této hře? *12*
    • Jason_dinAlt
      Taky bych byl radši, aby byl žena, ale bohužel není. Ano i chlapi občas mají dlouhé vlasy.
      Asi nejlepší je, když si člověk pohlaví hlavního hrdiny může vybrat tak, jak mu nejlépe vyhovuje. Třeba v MassEffectu to šlo a proto mohla Shepardová zachránit galaxii namísto Sheparda ;o)
  • God-of-War
    Už sem je donejtnul, tak letim smažit uááááááá:)
  • Hra nevypadá špatně, ale jak mám rozumět tomuhle odstavci? Nemohl by autor trošku používat češtinu, vždyť je to krásný jazyk ...

    "Jednoduše řečeno si všimnete, že jste skoro mrtví, až když vám najednou zčervená monitor. Nepřátelé stojí, ať do nich mlátíte mečem nebo střílíte, jako by se nic nedělo a až pak najednou umřou. Kdybyste neměli ukazatele poškození nebo vyletující číslíčka, v podstatě byste se mohli s někým bít a neměli byste ponětí, zda ho skutečně zraňujete, nebo tam jen stojí a ještě jste se netrefili."
  • imo lepší jsou A"rpg" z první nebo tretí osoby, ne izo. jako treba dark souls nebo hellgate london.
    • hellgate je super ale o tom druhom by som pomlcal
      • TheGGG
        Hellgate london byla totální břečka *5* Propadák jak přiznali sami autoři.
        Dark souls =jedno z nejlepších RPG vůbec
        • TheGGG
          víte vůbec co je RPG? Jestli si myslíte že RPG = volba odpovědi tak jste banda hlupáčků.
          Jestli není Dark souls RPG tak ani Witcher není RPG
          http://en.wikipedia.org/wiki/Role-playing_video_game
          PS: na konzolích máme díky hrám jako dragon´s dogma, dark souls nebo deamon souls větší přehled o hrách než pcčkáři
        • dark souls neni rpg to za prve (i když konzolistovi s nulovym prehledem to nema cenu vysvetlovat) a nerikam ze hellgate london byla dobra hra jen jsem to uvedl jako priklad
          • Předpokládám, že RPG jsou jenom izometrický kecačky s těžkopádným bojovým systémem.

            No neboj, Kickstarter jich na tebe vysype dost.
        • nova doba, arkada s levelovanim je teraz RPG
      • Dark Souls je nahodou paradna hra , HL je oproti tomu trosku "shi*y" .
        • p.s.
          a bylo to jen par metru od ohnište kde jsem chtel levelovat, jen jsem si rekl že ješte neco omrknu. mam chut s tm prastit
        • prave jsem ztratil 7000 duší kvuli sadisticke uchylce tvurcu kteri dali smrtelnou past na naprosto nepredvitatelne misto. imo ten kdo delal tuhle hru je fakt uchylny *11*
          • TheGGG
            No to je hrůza, a autohealth ti tam nechybí?
          • https://www.youtube.com/watch?v=_oYLhAZvjvU
          • 7000 duší? :D prosím tě to nic není, to máš hned - až ztratíš přes 100 000 duší, tak budeš mít chuť třísknout ovladačem :D. A až budeš v anor londo, tak určitě přijdeš o pár duší, díky dvoum lučišníkům. :D Ale přes to, je to skvělý pocit, když se dostaneš dál a naučíš se bojovat s každou příšerou.
        • Vyborna, no jak se to vezme. Vcera me v PVP 4krat za sebou udelali backstab, kdyz stal protivnik cca metr prede mnou. Vzhledem k tomu, ze to vezme 1/2-3/4 zdravi, tak je to naprosto super.
  • jako je to pekny ale pokud to nema nejaky nadupany pribeh tak nvm proc bych mel grindit nejakej gear v diablovke popravde uz u trochlight 2 sem se divil proc to vlastne hraju a ke konci to uz byla tak strasna nuda nvm no *12*
  • Ten blonďatý hošík na obrázku je taky ze hry ?
  • prudislav
    hra je fajn :-) líbí se mi ty hordy nepřátel a systém skillů (odehrány 2 hodiny v předchozí betě a jedna v současný)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit