Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Age of Empires II byla strategie, kterou hrál každý" - Ja nie. Ja som vtedy hral Command & Conquer: Tiberian Sun, a zrovna to bola hra, skrz ktorú som sa zosieťoval so susedom a prehral som v nej desiatky nocí :)

  • KrPa

    Age of Empires 2 je strategie, kterou si muzete koupit 4x!

  • Marines
    Nevím zda jsem se trefil, ale nebyl v roce 1999 i nesmrtelný Pharaoh? Zdá se mi, že mezi AoE a jím to časově sedí....
    • jo, to odpovídá....na konci 20. stol těch RTS bylo bambilion. Mám takovej pocit, že to tehdy byla plná hra v nějakym Gamestaru, Levelu bo Score.

  • To ja se slzou v oku vzpominam na Empire Earth. Pro me asi po Red Alert 2 nejlepsi RTS

  • A pak tu byli hráči, kteří dali přednost přeci jen poněkud realističtější sérii Total war :) 

    • 0011

      Jestli myslíš dali přednost to, že si museli téměř rok od vydání AoE 2 počkat na první Total War máš nepochybně pravdu my ostatní jsme v té době pařili "ejdže dvojku" 😉 TW tu skoro nikdo neznal až do vydání medieval a nikdo nemohl tušit že jednou bude stejně slavná série jako AoE.

      • Co si pamatuju, tak se to začlo brát v potaz spíš až s příchodem Rome TW. Shoguna si pamatuju jen ze Score nebo Gamestaru.

        • Marines
          Trochu lítáte v čase, TW Shogun, byl později než AoE, Medieval TW, bylo spíše zjevení na hráčském trhu a řekl bych, stejné jako AoE. TW ROME byl až mnohem později ( možno dohledat) a pochybuji, že dosáhl stejných prodejních úspěchů jako AoE.....?!
          • Nevím kdo lítá v čase, ale Shogun byl první, pak medieval a pak Rome. Měl jsem na mysli, že u nás byl TW brán v potaz až s příchodem Rome a ten se rozhodně neprodával blbě.

            • Marines
              Ne, malý omyl. Medieval TW byl tehdy opravdu špička mezi hráči, tuším, že TW ROME byl až okolo roku 2005. Ale žádný TW nedosáhl prodejních úspěchů AoE, čísla to jasně ukazují, ale nevylučuji, že mohou být podivná... TW ROME byl spíše, než prodejní trhák, zjevení z jiné planety. Hodně hráčů šlo z ROME do kolen, Já také, ale TW Rome je sice legendární, nikoliv však úplný prodejní sugces....?!
    • Inquisitor

      Ty hry nesnesou moc srovnání, každá je úplně jiná. 

    • tomekbobek

      A pak jsem tu JÁ. Ano ten JÁ! Legendami opěvovaný bohatýr hrající nejrealističtější hru všech dob! FROG FRACTION!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit