Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BlackenedHalo

    na Modern Warfare 2 s láskou spomínam aj ja, čo lineárne modern military shooter vôbec nemusím......ťažko povedať, či je lepšia MW1 alebo MW2 alebo či sa mi páči viac MW1 alebo MW2, obe hry sú vrcholom svojho špecifického žánru ...výborné hry, až na tie nudné "ja beriem toho na lavo, ty toho napravo, 3,2,1" momenty

    tie skvelo napísané príbehy v MW1 a 2 sú nezabudnuteľné :) MW3 je už ale slabota

  • TheGGG

    modern warfare 2 je po stránce SP jedna z vůbec nejlepších FPS her co kdy vznikla. 

    Jinak moje TOP 5, pokud jde o CoD SP:

    1. modern warfare 2

    2. black ops 1

    3. modern warfare 1

    4. infinity warfare 

    5. advance warfare

    • Derp_1337

      Jo, CoD mělo dobré začátky, ale pak po roce 2010 (po vydání Black Ops) kvalita SP prudce klesla dolů.

      Z pozdějších dílů CoD vynikli opravdu pouze 2 díly: Infinity Warfare a Advanced Warfare. Dodnes ty 2  díly patří mezi mé nejoblíbenější.

    • CRYPT

      Opravdu? Pro mne MW2 bylo prvni serii z cele COD u ktere jsem SP nedohral, protoze mi prisel vylozene nudnej a tupej... COD4 melo neskutecnej feeling na tu dobu. Posledni COD u ktereho jsem dohral SP, bylo COD Black Ops z roku 10, ktere patri mezi mou TOP v sekci COD. A zaroven prvni COD u ktereho jsem dohral SP vice nez 3x, ten pribeh me fakt moc bavil

      • TheGGG

        opravdu, nepíšu to jen tak ze srandy....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit