Přejít na výpis diskuzí

Vzpomínáme: Call of Duty – Modern Warfare 2 ukázalo konec světa, který sága nepřekonala

10.11.2019 15:08
Ladislav Loukota 8 příspěvků

Série Call of Duty uměla vždy hráče něčím šokovat už v prvních minutách po spuštění hry. Výsadek v Normandii v jedničce či potopení lodi ve čtyřce byly takovými „wow momenty“. V Modern Warfare 2, které vyšlo před deseti lety, 10. října 2009, něco takového chybělo. Ale jenom kvůli tomu, že svůj největší...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BlackenedHalo

na Modern Warfare 2 s láskou spomínam aj ja, čo lineárne modern military shooter vôbec nemusím......ťažko povedať, či je lepšia MW1 alebo MW2 alebo či sa mi páči viac MW1 alebo MW2, obe hry sú vrcholom svojho špecifického žánru ...výborné hry, až na tie nudné "ja beriem toho na lavo, ty toho napravo, 3,2,1" momenty

tie skvelo napísané príbehy v MW1 a 2 sú nezabudnuteľné :) MW3 je už ale slabota

• TheGGG

modern warfare 2 je po stránce SP jedna z vůbec nejlepších FPS her co kdy vznikla. 

Jinak moje TOP 5, pokud jde o CoD SP:

1. modern warfare 2

2. black ops 1

3. modern warfare 1

4. infinity warfare 

5. advance warfare

• Derp_1337

Jo, CoD mělo dobré začátky, ale pak po roce 2010 (po vydání Black Ops) kvalita SP prudce klesla dolů.

Z pozdějších dílů CoD vynikli opravdu pouze 2 díly: Infinity Warfare a Advanced Warfare. Dodnes ty 2  díly patří mezi mé nejoblíbenější.

• harbinger1945

Ono celkově originální MW trilogie byla pecka. COD4 mulťák sem hrál ještě loni(dokud jsem měl PC) a příběhy z COD4, BO1 i MW2 se dají zapomenout fakt těžce.

BTW pro mě bylo největší překvapení SP infinity warfare..po tý dlouhý době co SP stál za houby to byl jeden z nejlepší SP zážitků za delší dobu(co se týká stříleček)

• yeniczek

Yes! Presne tak, Infinite je jedno z nej prekvapeni a paradoxni je to, jak se na nej nadavalo jeste driv, nez si ho lidi zahrali. 

• TheGGG

pravda, spousta lidí IW nehrála a jen to hejtila, protože to je scifi, ale kdo to hrál aj lidi v diskuzích a po internetu se shodují, že kampaň byla fakt velice dobré military scifi béčko a mě to taktéž velmi bavilo

• CRYPT

Opravdu? Pro mne MW2 bylo prvni serii z cele COD u ktere jsem SP nedohral, protoze mi prisel vylozene nudnej a tupej... COD4 melo neskutecnej feeling na tu dobu. Posledni COD u ktereho jsem dohral SP, bylo COD Black Ops z roku 10, ktere patri mezi mou TOP v sekci COD. A zaroven prvni COD u ktereho jsem dohral SP vice nez 3x, ten pribeh me fakt moc bavil

• TheGGG

opravdu, nepíšu to jen tak ze srandy....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit