Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Zkus si to někde sehnat, pro lidi jako ty bybyl supr nějaký remster i ja bych si ho hergot zkusil! A to je co říct.

  • patr

    CoD 1 bolo paradne. Co mi ale vadi na dnesnych cod hrach, ze sa hravaju respawnovacie herne mody tdm, dm. Nikto dokopy nehra snd ako za cias cod1.  

    Preto som velmi rad ze blackops konecne prinesie ozivenie v podobe blackout a heist.  Tdm a dm je len tupy fraghunt kde sa ani nemas o com bavit so spoluhracmi.

  • patr

    Iw bol tiez celkom dobry.

    Inak sa mi viac pozdavaju cod z moderneho prostredia. 

  • TheGGG

    a ještě MW 2

  • Jack1947

    Jako by to bylo včera co jsem od bratrance dostal pirátské dvojcd CAll of duty 1( tehdy vůbec nevědomě co to je) to jsem sice nedohrál nicméně jsem si hned koupil jak vyšlo UNITED Offensive a měl první zásah co se týče Mp her ? ty vozidla a transportéry byli boží 😎😍 a bylo mi úplně fuk že tam lítala i ruská hatmatilka nebylo nad to po večerech na 256Kb/s adsl prohánět staré ruské transpiky a vozidla! Tohle už mi nikdy žádné cod nedalo, pokud by vyšel remaster jdu potom hned jak slepice po flusu!

  • Jack1947

    Chyba pokud COD1 bylo parádní , UO už jen byla pomyslná třešinka a sakra výživná!

  • Matyas39

    Nejlepší je stejně koupit COD 1

    S UO a instalovat United Fronts mód: https://www.moddb.com/mods/call-of-duty-united-fronts

  • Matyas39

    Advanced Warfare nějak dobrý Singleplayer nemělo.

  • TheGGG

    nikdy jsem nehrál, ale ani mě to neláká... nejlepší a nepřekonané je v SP stejně MW 1, pak BO 1 a AW

  • Byl to vrchol serie. S datadiskem přišla možnost sprintovat. Vozidla do MP. Pak přišlo CoD2 a sprintovat už zase nešlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit