Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matyas39

    Advanced Warfare nějak dobrý Singleplayer nemělo.

  • TheGGG

    nikdy jsem nehrál, ale ani mě to neláká... nejlepší a nepřekonané je v SP stejně MW 1, pak BO 1 a AW

    • Jack1947

      Zkus si to někde sehnat, pro lidi jako ty bybyl supr nějaký remster i ja bych si ho hergot zkusil! A to je co říct.

      • TheGGG

        až udělají remaster, pak možná

        • Teď na GOGu byl pěkný příspěvěk, s tím jak mají cílit reklamu i na děti. Velmi oplusovaný komentář byl ve stylu "prodáváme hry, které jsou o 10 let starší než vy a někdy i více".

          • TheGGG

            GoG mě nezajímá, protože nemá co nabídnout navíc oproti steamu... staré hry nemá cenu hrát

            • Derp_1337

              GoG má 3 obrovské plus.
              1.) Žádná DRM, takže vám výkon systému nebrzdí žádný malware.

              2.) Když vám nejde internet, tak ani jednu z her na Steamu nespustíte

              3.) Pokud někdy bude Steam mít problémy (servery spadnou, Valve zkrachuje, atd.) , tak můžete říct "adios" (sbohem) všem svým hrám.

              To se vám na GoG nemůže stát, protože hry jsou skutečně vaše a na disk jste si mohli stáhnout celou instalaci.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                škoda že tam nejsou skoro žádné dobré hry a ty dobré jsou i na steamu, kde mám svou mega knihovnu... DRM herní PC nespomalí a pokud má člověk bramboru na hranici výkonu, tak holt smůla, ale žádné denuvo nemá reálný dopad  na výkon při použití herního PC... když mě nejde internet tak si holt budu číst, za poslední rok měl můj poskytovatel asi dva půlhodinové výpadky, takže cajk... to dřív umřu na infarkt, než valve zkrachuje...

              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Naprosto souhlasím, ta fanatičnost posednutí stýmem už začiná být nezdravá. Jenže na gogu si nemůže člověk vyplnit profil, nechat psát komenty na svoji osobu nelze giftovat nebo prodávat ? prostě nejde mít vlastní hezkej blogýsek a fan sajtnu. Jenže mělo by se vysrrat na nějaké zbytečnosti alá sociální demencee a soustředit na hry ne nepropustnou bariéru tvořenou odpadníma vodama...

                Možná ještě před 5-6 lety se dalo steamem normálně procházet dnes to je již takové herní YTb kdy vám pod nos strkají vždy nejprve to co vás NEZAJÍMÁ, potom něco co třeba jo fuj.

                • Reakce na příspěvek:

                  Je špatné že Steam je zaplevelený "hrami" 1-10$ které by nikdo nechtěl ani zadarmo a UI na to není stavěný. Během akcí musím vždy na steam db, kde mají mohme lepší filtry a díky tomu mám lepší přehled, co je zrovna v akci. Na Steamu člověk jen odklikává stránky balastu.

    • patr

      Iw bol tiez celkom dobry.

      Inak sa mi viac pozdavaju cod z moderneho prostredia. 

    • TheGGG

      a ještě MW 2

      • Jack1947

        MW dokonce i 3 ale to už bylo trochu vyšpělící...

    • Jack1947

      Chyba pokud COD1 bylo parádní , UO už jen byla pomyslná třešinka a sakra výživná!

  • Byl to vrchol serie. S datadiskem přišla možnost sprintovat. Vozidla do MP. Pak přišlo CoD2 a sprintovat už zase nešlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit