Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • risa2000

  Hrál autor článku aspoň jednu z těch her? Já mám teda dost jiné "vzpomínky". Předně Halo 3 bylo možná završením příběhu Master Chiefa, ale rozhodně ne završením série. Druhak, článek vůbec nezmiňuje Halo 3: ODST, což byla dost velká změna oproti všem předchozím dílům (mechanikami, příběhem, prostředím), a u mě v lecčems i lepší než předchozí díly, a nakonec Halo: Reach rozhodně nebylo nějakým outsiderem, osobně ho považuji za nejlepší díl.

 • TheGGG

  halo sérii mám docela rád (i když gearsy jsou lepší), z pohledu singlu (jediné co hraji) je to slušný příběh a skvělé univerzum.... za mě nejlepší díl je Reach a pak ODST, hlavně proto, že tam není nudný master chief, který je spolu s extrémě trapnou cortanou největší nenenenene celého lore... jinak ok. Halo 1 je z dnešního pohledu hrozně repetetivní a poslední díly taky meh... ale covenanty mám pořád mezi svýma top mimozemskýma národama

 • ja_nic_nevim

  podle diskuze si tu "nejlepší hru dějin" moc lidí nezahralo :-D Halo 1 byla snad jediná hra z konzolí, kterou bych si zahrál. 

  • IMO Halo 1 byla celkem slabota. Ano, na konzolích nic takového nebylo, proto kolem toho takové haló (ehm), ale pokud se to člověk pokusil zhodnotit trochu kriticky v kontextu tehdejších FPS na jiných platformách, tak najedou ty problémy b(l)ili do očí. The Library z H1 se často umisťuje v různých žebříčcích nejhorších levelů v fps všech dob, to byl fakt porod. Halo 2 byla po všech stránkách lepší hra, hlavně když si člověk uvědomil, že dokázala běžet na prvním Xboxu, bohužel ten konec MS těžce nezvládl. Další díly pro mě už byly jenom vařením z vody, ještě Reach byl solidní, protože tam se nejelo podle stejné šablony a měl třeba vesmírné bitvy, které Bungie stále nebylo schopno dostat do Destiny, z nějakého podivného důvodu.

   Jinak výhledově vychází MCC pro PC, takže lidi mimo Xbox si konečně můžou zkusit, co na tom Halo vlastně je, akorát to vypadá, že MCC Halo 1 bude port PC verze, což byl celkem nedobrý port od Gearboxu původní Xbox verze, který měl řadu nedostatků. Už teď existují přísliby různých fan patchů, které by měly tohle řešit. Snad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit