Přejít na výpis diskuzí

Vzpomínáme: Sid Meier's Alpha Centauri byl nejlepší díl Civilizace

12.2.2020 18:27
Ladislav Loukota   5 příspěvků

Upravitelné jednotky? Složitá diplomacie? Fantastické technologie budoucnosti? Nikoliv – když jsem kdysi v minulém miléniu četl Rybkovu recenzi na Sid Meier’s Alpha Centauri, nejvíce mne zaujala možnost anihilovat pomocí superatomovky Planet Buster celou krajinu tak mocně, až na místě detonace zbylo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po precteni recenze, sem mesic a pul skladal baliky na brigade, a s velkou pompo sem jel hru koupit do Brna necely 2000kc byla tenkrat palka a padla nato cela brigada, ale ani sekundu sem nelitoval hru hraji dodnes a nechapu ze nato nikdo nenavazal spis neprekonal....Jeste bych zminil vynikajici manual prelozenej do cestiny a povidku v nem... Ach ta nostalgie...hreje u srdce

• P3RS3CUToR

Takže, po asi 25ti letech jsem si to konečně zahrál. Civilizaci 1 jsme hráli tehdy ale todle nás ňák nevim proč minulo. Ty nový civilizace nemůžu ani cejtit. A teda je to krásně hratelný i dnes.... a defakto si nevybavim jakej mechanizmus v týdle starobě je horší oproti novejm civilizacím. Krása.... Asi 3 měsíce jsem si dal 2x kampaň a liboval jsem si. Doporučuju... jen překousnout ten grafickej kabátek,,, dostat se do toho a pecka.

• Přesně. Už to skoro nejsem schopný hrát, jak je to hnusné. Ale mechanika velmi zábavná. 

Jsem letos zvědavý na Humankind, co předvede..

• Marines

No, starý herní časy už byly, ale S-Mars je také dobrý....

• To byly časy.. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit