Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Díky za info, pro zájemce se určitě vyplatí😉

  • Legolas s Aragornem zvládli odrazit prakticky cokoliv dokud nepřijelo moc katapultů.

  • A hlavne mod bitva o prsten. Nelinearni kampaň. Je to top a dodnes to hrajeme na lanparty jako jednu z top strategii. 


  • SalemCZ

    Legolas a Gandalf byly OP k nim se nedalo ani přijít blíž

  • + k tomu na moddb stáhněte HD patch, který přidává widescreen support a vyšší rozlišení + HD textury - bez problémů 1920 x 1080. Se hrou to jinak nedělá nic. Ještě je venku několik neoficiálních patchů. Poslední oficiální byl 1.03, teď už mám 1.08 a HD patch chce minimálně 1.06.

  • Jack1947

      Battle for Middleaerth nedoceněné dva díly parádní strategie z středozemě! Navíc nutno podotknout že se dá stánout zdarma oldgamesdownload.com/the-battle-for-middle-earth/

  • Já sice orig. DVD mám, ale nový notebook postrádá mechaniku, takže jsem ochranu taky musel obejít.

  • lito

    😍 nejlepší rts pro mě

  • Pro mě možná nejzábavnější RTS - naposledy jsem ji hrál tak před rokem..super bylo,že vymazlené squadry s vámi postupovali napříč celou kampaní kde si je každý pořádně střežil a pečoval. Každá mise odsýpá,všecko to krásně vypadá a hlavní feeling maxuje parádní original soundtrack. Dám zase

  • honcka

    Akorát pokud nemá člověk kliku na bazar už bohužel nejdou legálně pořídit

  • Já zase radši jedničku, tu hrajeme občas doteď, líbí se mi že za každou frakci se hraje jinak a dobývání hradů. Dvojka už šla víc mainstream cestou klasických RTS. Nicméně na to, že to je zbastlené na kostře C&C Generals to je hodně slušná hra. Jediný problém je Ai, která brutálně cheatuje, ale na čelnitějších mapách se po nějaké době zasekává.

  • Nejsilnější byli stejně kouzelníci.

  • TheGGG

    v druhém díle v kombinaci s datáčem si člověk mohl vyrábět vlastní hrdiny včetně všelijakých ogrů/zlobrů nebo jak se tomu v lotrovi říká a to byla teprvý pecka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit