Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No Flashpoint byl fajn ale není z druhé světové....

  • untentrauer

    Vzpomínám si, jak jsem na něj čekal. Měli problémy s vydáním a nedostatečným počtem kusů...Vzpomínám na mapu, kterou rozdělovala propast uprostřed. Celkově hru Vietcong jsem miloval.

  • Gulivera84

    Taky myslim ze nejaka 8h koridorovka, s fajn pribehem by byla vkusna...a klidne by se i nemusela brat vazne...vubec by to nevadilo...

  • Nevím, že by to mělo autoheal a nekonečné respawny nepřátel, pokud se člověk zastavil na místě. To byla ještě klasická střílečka, která byla na velmi slušné úrovni, než začaly degenerovat.

  • netUSblb

    Znovu rozehráno.

  • victor

    Popravdě hry ,kde se dají volně ovládat cizí vozidla byly mnohem lepší ....takže už Flashpoint nějakým Hidden And Dangerous natrhl kaďák do obřích rozměrů ;) 

  • victor

    Ale odehrává se to celé v 60 , a můžeš si dát kampaň za člena Vietcongu ;) ....a to se počítá 2x ;) 

  • victor

    VC2 ještě byla dobrá ....s Bulánky nesrovnatelná 

  • victor

    První hra u které bych zvedl na skartovači obočí🤔😀

  • victor

    Jak to že tohle už dávno není na GOGu ????

  • Já bych to bral. V grafice 21.století, jednoduchá přímočará střílečka s lepší AI, bez zbytečných komplikací by byla fajn.

  • Radši ne. Víme jak dopadl VC2 a konec konců ani ten Polda nebyl žádný zázrak.

  • Gulivera84

    Vsadim se, ze remake nebo reimaginace, by na nejakym tom nakopavaci vybral  hromadu....nase generace prahne poty nostalgii, videli sme Bulanky, Poldu.....

  • Hidden and Dangerous 1a 2  je moje srdcovka .

  • Chtěla by oživit.

  • je to mnohem lepší hra než call of duty

  • Já sháním krabicovou a je to docela vopruz :(

  • KrPa

    vietcong je proste takove ceske call of duty, jen kdyby v dataci nebyl ta pitoma posledni mise

  • KrPa

    ten vietcong me dost dve, digitalne se povedlo zachranit origina war, operaci flashpoint, mafii, kez by jeste i vietcong

  • Stephano


    Vietcong se dá digitálně stáhnout z

    https://www.myabandonware.com/game/vietcong-cc5

    Doma mám i krabicovku. Mně se hodně líbil i Chameleon. Mafia, Vietcong, Chameleon, Dračí Historie, Polda 2 a 4, Original War,  Hidden and Dangerous, Kingdom Come, všechno unikátní hry, ať hratelností nebo nápady. Mám české hry rád. Dvojku jsem hrál a nebyla tak špatná, kampaň za Vietcongy byla skvělá. A multiplayer v jedničce i dvojce naprosto špičkový. Takto mně bavilo jen Call of Duty 2. Moc na multiplayer nejsem, ale u Vietcongu jsem vydržel roky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit