Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shetflajs
    Pěkná slohová práce, ale nějak sem nepochopil, ja se to vlastně hraje. Od recenze bych čekal trochu o hratelnosti (takže to asi budu muset zwarezit, abych to zjistil) Přídemi, že recenze sou už jen takové promo a nemají ve skutečnosti tu funkci, kterou dřív měli ( Videorecenze sou super). A proč vlastně těch 8? to tam taky není... Ne že by mě to číslo vadilo. Jinak Lukáš je bůh

    Ne warezit to nebudu, ta grafika je fakt strašná...
  • to te vydavatel plati, ze se tak urputne staras o cizi zisky ?
  • KaloSaper
    Bude videorecenze?
  • Na začiatku to baví, potom je to však stále to isté dokola...a dostaví sa nuda. Takmer žiadny príbeh a pre mňa hrozné výtvarné prevedenie :-P Otázka..."Prečo 8 z 10 ?" Tak maximálne 4,5 z 10 ... Ja už tu na Games, fakt tým hodnoteniam nerozumiem :(
      • ta hromada písmen, mi to hodnotenie nijako nevysvetlila...a hra samotná tiež nie. Ale ja ti to neberiem, keď sa ti hra páči, tak sa teš. Ja mám rád, keď na hre je vidno trošku roboty a hlavne, keď nie je za každú cenu (grafika) originálna. A plošinovky hrám aj ja pomerne dosť. Ale plošinovka, ktorá sa snaží byť originálna by mala byť ako napr. LittleBigPlanet. Máš dojem, že obe hry sú kvalitnou čo len trošku porovnateľné? Ja osobne nie. Tak ako je možné, že v hodnotení je len jeden bodový rozdiel? Nemalo by byť hodnotenie, pre čitateľa, indikátorom kvality hry? Asi nie, že ... Preto som písal ...ja už hodnoteniam na Games nerozumiem ... lebo neplnia účel...
      • mít možnost dát víc jak jedno plus tak je ode mne máš
    • GlaDOS
      Já s 8/10 souhlasím. Hodně mě to chytlo. A to jsem skákaček hrál opravdu hodně. Výtvarný styl mi trochu připoměl And Yet It Moves.
  • residentevilfans
    mimo tema Lukas na CT 24 *5*
    • Doufám, že nebude volit Karla, z jeho řeči to totiž nebylo jasné. Jinak nechápu (bez urážky) co tam dělal. V politice nikdy angažovaný nebyl a tak by neměl být v televizi u příležitosti největší politické události roku u nás. Jinak ale mluvil rozumněji než někteří jiní příznivci jiných kandidátů.
      • v diskusi byl vybranej zástánce danýho kandidáta...z profilia voličů, a Karla volej převážně mladší...z čehož plyne že mezi voličema kandidáta bude Lukáš známej a podporuje ho, co je na tom k nepochopení?
    • Mart9
      A pak tu má být video z podcastu, když si vysedává v TV *1*
    • Jj...též jsem to chtěl napsat...Lukáš je stár .)))
    • kurna, tak to je fakt jeho syn. No tak to je parada. Kandidovat jeho tatik, volim jeho tatika !
      Jiri Grygar ma muj hluboky obdiv !
    • Přesně jsem to chtěl napsat :D
      • Vitekb
        Ha, zrovna koukám a šel jsem to sem rychle sdělit. *4*
  • Ó JHVH čo mi budú chcieť ešte predať, v roku 2013 je PC zbytočné, stačí kalkulačka.
  • ezechiel25-17
    Hrál jsem zatím jen chvíli, dost atmosférické a takové ty organismy, co spí a budí se až s biomasou jsou teda pěkně creepy, fakt jsem se divil, že jsou neškodní.
  • Ten kosmonaut vypadá trochu jako Karel :) (v obličejové partii).
    • Trochu jako Zeman....
    • not sure if Drda or kníže
      • Karel Drda :)
    • Trisska
      Spíš jak Okamura řekla bych... *15*
  • Trisska
    A jako tohle má bejt nějakej Mars? Podle těch obrázků mi to připomíná spíš Byl jednou jeden život! Bez Arnolda Schwarzeneggera a tříprsatejch holek to prostě není ten pravej Mars!!! *15*
    • kubi-wan
      Teď ses prozradil/a! Která holka má ráda Arnolda a Total Recall? *15*
      • Trisska
        Já hned tušila, že to někomu může přijít divný! *15* Ale co už nadělám, ten film mě prostě spoustou věcí zaujal a tajit se s tím nebudu! *15*
        • smejki
          seems legit
          • radšej sa nauč poriadne po česky, než stále trapošiť s cool AJ
      • walltar
        Položme si jinou důležitou otázku .... on je někdo, kdo nemá rád Arnolda a Total Recall?
        • Coffin.Corner
          Já *5* Přesněji, mám k TR spíše ambivalentní vztah, protože za ty roky se z filmu stala docela zábavná komedie, ale Arnie jako představitel psychicky rozpolceného hlavního hrdiny z literární předlohy? To nee... *3*
        • ucho
          Total Recall mám rád třeba já, stejně jako většinu věcí z Verhoevenovy tvorby...
          Překvapuje mě, že to Trol diskuzní zná (takže by to mohl být ročník +- 86?) . Dlouho nevydržel bez těch svých narážek :)
          • Trisska
            http://i.img-share.net/L8qo0KNb6i.jpg
            • MidnighT91
              Tak natoč videorecenzi svojí oblíbené hry, každej ti pak uvěří. Troll určitě není takovej profík aby si pro to někoho najal xD...
            • Trisska
              Kdo tě bude před půlnocí přebalovat? *8*
            • asi se pos*ru smíchy *1*
    • Co to meleš?
      • Trisska
        http://www.csfd.cz/film/9303-total-recall/galerie/strana-6/
  • "Hra vychází na platformách: PC, iPhone, MAC, iPad"
    ...a Android!
    • Gordar
      Koho zajímá Android xD
      • walltar
        Tipnul bych si že asi víc lidí než iOS ....
        • Jo, warez fora jich budou plna :))
          • Zrovna Waking Mars byl v Humble Bundle for Android...
            • No vidite, aspon pirati na forech to nebudou muset crackovat :P
            • odtamtud ho mám, z toho balíku mě baví asi nejvíc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit