Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IDDQD - pecka *1*
  • ringmancz
    na plochu jsem hodil Ježíše, ale na tričko spíš žeru hry, nejlíp tak, aby to pasovalo na tělo *3*
    • Memory
      to bude zamer, aby to pasovalo na telo :)
  • The_Nameless_One
    Tak Biopředpověď je jednoznačně nejlepší, ty zbývající motivy jsou tak na stejné úrovni, i když triko s Ježíšem bych asi nenosil *4* . Nic proti křesťanům...
  • Robotron3
    To bych teda na sebe nevzal *2*
  • jan.pospisil.35
    IDDQD je paráda každej to zna ale na tom ježíši to nejni moc vydět a vypadal bych pak jak z nějaky sekty měli tam dát rači Ramba nebo někoho jinyho s nesmrtelnosti. IDKFA zbraně IDSPISPOPD procházení zdí
  • Lukyz
    Já "žeru hry" *14* Ale ten ježíš je fakt moc *1*
  • Ten Ježíš to je teda velkej omyl
    • Náhodou ten Ježíš je docela povedený vtípek a má to i myšlenku(IDDQD - nesmrtelnost). Ale na tričko bych si to nedal. Babka by mě proklela a spousta lidí by se na mě dívala buď zle, nebo by si mysleli, že jsem pánbičkář, protože by vtip nepochopili.
    • si to jen nepochopal vid? IDDQD - Doom - nesmrtelnost
      • N7N7
        Souhlasím s Miseriusem. Míchat hry a náboženství a pak to nosit na tričku mi připadá poněkud neštastné. Nesmrtelná je pouze lidská hloupost.
        • Jo no, radši bych pod to dal naše "troTly" *7*
      • Mart9
        připadá mi, že to pochopí tak jeden člověk z deseti no. Je to spíš pro fajnšmekry, než abych v tom vylezl ven.
        • Vrook
          Nevim no jestli je to jen pro fajnšmekry. Kdybych měl vybrat lidi ze svýho okolí, co hrajou hry, tak pochybuju, že by se tam našel byť jen jeden, kterej neví, co iddqd znamená.
      • Proc bych to nepochopil? Proste je to nevkusny
        • Vrook
          Mě to přijde z těch, co tam jsou, nejlepší. Vysvětli prosím proč ti to přijde nevkusný. *4*
          • Nosit na třičku ukrizovanyho Jezise s cakancem krve? Pokud v tom nevidis nic spatnyho tak nejsi uplne normalni
            • Vrook
              Takhle, já osobně bych si na sebe nevzal jakýkoliv tričko s herní tématikou a asi bych se styděl. Je mi fuk, co kdo nosí, ale já osobně nenosim oblečení proto, abych tim něco řekl, ale proto, že se mi danej kus líbí. Ale když už, tak přesto, že chovám velkej respekt k náboženství, tak by mi tahle kombinace nějak nevkusná nepřišla. Rozhodně né v 21. století.
            • Me to proste prijde ubohy, ze bych se na vysoky skole ukazal s trickem a na prsech mit ukrizovanyho Jezise a cheat z starý hry tak bych se sam za sebe stydel
            • Vrook
              Pokud to bereš jako zneuctění křesťanskýho symbolu, tak si myslim, že ty se dneska zneužívaj mnohem nevkusnějším způsobem. A pokdu nejsi vyloženě věřící praktikující křesťan (pokud ano, tak to chápu a respektuju), tak nevidim důvod proč by ti to mělo konkrétně v kulturním prostředí 21. století vadit.
  • Ronox
    Biopředpověď je dobrá. IDDQD je taky fajn, ale nerdí trika nosím i běžně do práce a tohle by mělo přineslo hromadu otravných dotazů :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit