Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • predeslou hru sem nehral, mam otazku, jsou vsichni vojaci ve hre online nebo ti nepratele jsou AI ?
    • Je to multiplayerová hra, tedy proti živým protivníkům. AI máš jen v tutorialu. Takže pokud to chceš hrát, musíš být neustále připojen na net
  • trolo
    chivalry mi pride lepsie ako war of roses. just sayin'
  • ja si pockam na akci na steamu. stejne jako si pockam na warband+napoleonic wars. tech her je ted dost. guild wars 2 uz sem vic jak tyden nezapl
    • Já ho zapl před třema dny a po pěti minutách vypl. Ani nevím proč, ale na GW2 nemám vůbec náladu a ani chuť hrát.
  • Tikov
    Na recenzi se celkem těším (ale nemyslím si, že by to výrazně změnilo můj názor na "kvalitu" díla). Mimochdem prodeje byly asi celkem slušné, protže bylo oznámeno, že z WotR udělají stabilní značku.
    Jsem slepý nebo vážně neoznámili o čem bude druhý nový mod? Tipuju si 'Siege' když oznámený je standardní 'Battle'
  • walltar
    Pořád přemýšlím jestli to koupit ... no ne moc příznívém preview od TB se nějak nemůžu rozhodnout. *9*
    • Pokud hledas nastupce Warbandu tak to radsi nekupuj, budes toho litovat. Pokud ale Warband ani neznas a chces stredovekou rubanici, jdi do toho (ikdyz i tak by asi bylo lepsi koupit Warband)
      • Osobně bych WotR nazval středověkou verzí Battlefieldu. Celkem mě hra bavila, ale žádné terno to rozhodně není. Osobně zůstávám u MaB (Napoleonic wars).
      • walltar
        Právě hledám nástupce warbandu. Takže asi počkám na MaB2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit