Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzdyt takhle ta hra nevypada..lol..
    • Shaker
      me to taky pripada, jak battlefield na 100. zpusob... radoby volnost, ale neni to ono.
      • Cože? Hráls to? To nemá s Battlefieldem zrovna moc společného. Je to takové horší COD. Techniku jsem tam žádnou neviděl (statické auta nepočítám). Tanky a helikoptéry tam opravdu nejsou (že by placené mapy s nimi?).
  • Veľmi dobrý trailer. Presne ukazuje ako sa propaguje vojna. A najzaujímavejšia je posledná veta, odporúčam sa nad ňou vážne zamyslieť.
    • Mňa to napadlo na začiatku, sú dve strany a pre seba som si povedal: "a tretia, o ktorej sa nahlas nehovorí."
  • Tak dneska jsem dostal invite a prozatim jsem stihl dve kooperační hry a jeden deatmatch.Tan coop mně celkem bavil a deatmatch je takměř cod style takze si fanousky a odpurce jiste najde.
    • Kinet1c
      u mna skor odpurce, ale coop som zatial neskusal, mozno dam tomu este sancu, inak na nic extra to teda nevidim, ja nevim velmi pochopit co v tomto ludia vidia okrem teda grafiky, ktoru ma asi najlepsiu s F2P MMOFPS hier, ja teraz vecsinu casu, ktoru na taketo hry mam, dam Arctic Combat, ktora sice nie je celkom toto, ale mne osobne sa celkovo viac pacia mapy na ktorych sa to hra a aj vyvazenost zbrani, sice je tam ak47 kus OP, ale inak je to ok :) to snad napravia patchmi
  • Kozy
    Na střílečky moc nejsem ale tohle mě opravdu nadchlo. Počítač vám v co-op misích dává opravdu zabrat, hlavně když nemáte vyvážený tým. Multiplayer je svižný a zábavný. F2P model přívětivý. Za sebe mohu jen doporučit.
  • Zkousel jsem betu, invite jsem dostal asi pred tydnem....celkem solidni zabava...ale nechytne to na dlouho, max par her za den
  • super... tak uz by mi mohli poslat invite.....
    • Lem0n
      nó to asi ne no
  • jindra.veliky
    - pocit ze strelby horsi nez v CoD
    - spousteni pres stupidni browser
    - casto vypisuje chybu "server connection lost" pri hrani i v prihlizeci
    - hrozna AI
    - strasne velky zivoty
    - hrozny ozvuceni (ta m4 nebo s cim jsem zacinal znela jak rychly psani na klavesnici *10* *11*

    jestli je teda podle Cryteku tohle ta jejich budoucnost hrani tak od nich uz nic hrat nebudu *15*
  • firebug
    Jsem se zaregistroval do bety už skoro před rokem a pořád jsem nedostal "pozvanku"... :-(
    Máte někdo stejný problém?
    • jindra.veliky
      ja se taky registroval nekdy ze zacatku a asi pred vic nez pul rokem mi pozvanka prisla na 3 dny testovani ale nejak jsem ji ignoroval

      ted jsem se normalne lognul a hra sla stahnout, nic jsem nepotreboval
    • Kinet1c
      ja som zas dal 3 moje maily a na vsetky som dostal pozvanku :D, netusim ako to funguje, skoda ze ti nemozem dat ani jeden svoj mail (hovorim pravdu, fakt na vsetky maily prisla odpoved v podobe pozvanky do bety)
  • Tým, že sa to púšťa cez prehliadač to pos*ali. A mám nepríjemný pocit, že je to tak trochu pay2win...
    • pochybujem že to bude typické pay2win ale za drvivú väčšinu základnej hry si človek bude musieť priplatiť...

      A v čom je problém s prehliadačom ? Neutiahne vám to komp ? :-DDD
      • Nevieš si vybrať kam chceš hru nainštalovať, je to pustené v pidi okne, je to pomalé a zdĺhavé a furt to padá. A sú podporované len dva prehliadače.
        • Kinet1c
          to vadi aj mne, kedze mam najradsej Operu, tak musim pouzivat Chrome
    • Kozy
      není, pravda s tím prohlížečem mě taky trošku zaskočili.
      • Mno keď som pozeral aké staty majú tie zbrane a equip čo sa dá kúpiť za prachy oproti tým normálnym na začiatku...
  • karliczekk23
    "vyber si stranu" no tu jsem si vybral, ale stejně mi to furt hází tu posranou druhou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit