Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad to bude paráda. *4* . Od Eugen Systems pařím až do teď, 6 roků staré Act of War a královsky se bavím. I R.U.S.E byla paráda, takže věřím, že to určitě dostane aspoň 7/10. *4*
  • Ano je to Dana 152 mm, je to zbran Ceskoslovenska, vyrabana na Slovensku ( Dubnica nad Vahom )
    • jako blesk z čistého nebe
  • Jestli se má děj odehrávat v rozmezí let 1975 až 1985, pak nechápu co tam dělá Mi-28?
    • prototypy Ka50 a Mi28 jsou tu již třicet let. S tím mají rusové ted veliký problém, jak tak bývá u východní techniky zvykem, co kus, to originál
      • Jo, taky jsem četl minulý ATM *3*
    • ales.smutny
      Tak v té době už existoval ve formě prototypu, takže zřejmě dle scénáře "co kdyby" dojde k jeho uvedení do provozu dřív.
  • R.U.S.E byla skvělá strategie a jestli za touhle hrou stojí stejný studio, tak se dá očekávat, že to bude skvělá hra :)
  • XorxoxTalarius
    Vypada velmi dobre ... uvidime, nechame v hledacku.
  • Video 0:43 .... muzete mi nekdo rict, ze se nepletu a je to CESKA DANA 152mm?! Zrovna delostrelectvo mam vedomostne nejslabsi.:)
    • Ano, pokud se nemílím tak jediné co na tom zařízení je "sovětské" tak je 12,7 DŠK nahoře na věži :) *5*
    • Lars
      jj, nepleteš se :) je to opravdu DANA, už kvůli ní budu tu hru sledovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit