Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Her Story je rovnaky brak ktory mal dostat rovnake hodnotenie.
  • Odulin
    Z téhle škatulky se mi naposled celkem líbila jednohubka Late Shift.
    • Nezapomeň Super Seducer. Lepší sarkastická hra snad ještě nebyla vytvořená.
      • jamar28
        Já se obávám, že vůbec sarkastická nebyla. *15*
        • Jack1947
          Spíš pěkna zoufalost...
          • jamar28
            Zoufalost ne, spíš jen zaměřená na zoufalce. *4*
            • Jack1947
              Zoufalost pro zoufalce co víc si přát *3*
  • Ten uvodni obrazek evokuje moje emoce po popupu reklamy na hlavni strance na toho zelenyho zmr da
  • 3/10? Přiznávám, jsem v šoku. Už jsem pomalu věřil, že redakce opravdu zapoměla, že ve stupnici od 1 do 10 se dá hodnotit i pod 5 :D
    • To je jen pro uklidnění zdejších ubrečenců, kterým se točí svět kolem desetí čísílek.
    • Jack1947
      Ne e AAA hry až na vyjímky takže nic nového *7*
      • Jestli ono to nebude tim, ze si obvykle nikdo nedovoli vydat vyslovene spatne AAA hry, protoze na to stoji prilis velky ranec penez. ;)
        • Skor si poloz otazku ktora AAA by si 3/10 skutocne zasluzila
          • Jack1947
            Není to jednoduché na webu jako Games tedy komerčním asi žádná... měli by už konečně zaktualizovat ten jejich hodnotící systém *6* *7*
        • Jack1947
          Tak je vydává nedodělané v tom je nějaký rozdíl ? dolepí to pomocí DLC a dříve se tomu říkalo bezplatné patche *7* ;))
  • Nečekal jsem ani nic jiného. Doteď mě celkem překvapuje zdejší kladné hodnocení Her Story, což byl podle mne téměř stejný brak, jen popravdě trochu víc připomínal hru, to mu budiž ke cti.
    Zbytečně dlouhá recenze mizerného produktu s ne příliž povedeným shrnutím historie FMV her, ze kterého vyznívá jen, že byly špatné, což rozhodně není pravda a je celkem solidní řada titulů, které ukázaly, že jde udělat parádní FMV hru.
    Taktéž není pravda, že dnes hráči už neví, co je to žánr interaktivní film. Máme jich kolem sebe přehršel, jen se jim dnes zcela nesprávně říká adventury (například produkce Telltale).
  • Jack1947
    Zdá se že by měli tyhle "adventury" zůstat nadobro v letech devadesátých a osemdesátých a ani tehdá to nebyla žádná pecka, natož ted *4*
    • OMG, Jack napsal něco, co není naprostá blbost a je to celkem k věci.
      Neblíží se náhodou konec světa??? *5*

      Jinak souhlasím. Interaktivní filmy o partě rádoby teenage hackerů, kteří chtějí dát společnosti do nosu, měli zůstat v těch devadesátých letech...
      • v pohodě, další reakcí to vrátil do starých kolejí.
      • Jack1947
        To jsem sice nemyslel ale spíše obecně (ne)interaktivní filmy výsadou dávno zapomenutých 80 a hlavně těch 90sátých let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit