Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • netUSblb

  WOT skončilo betou.

 • Od tohoto vývojářského studia hraji jen jednu hru Wot. Od nich již v životě nikdy nic. Stačí že WOT je plný chyb na které z vysoka ....... Jediné co v té hře funguje je neustálé podsouvání všeho za prachy.

  Pokud chce někdo hrát hru od WG raději rychle utíkejte. Nedat nepředloženě prachy za tanky ve WOT už to nehraju.

 • MeliUSA
  Wargaming nemá a nikdy nebude mít hry zdarma vs WOT a další všude se platí a já osobně co je Ruské nepodpořím ani jedním eurem.
 • ja_nic_nevim

  Koho by to snad zajímalo, tak Squad se dost posunul a má úplně narvane servery. Naproti tomu Post Scriptum také, ale z nějakého důvodu je serverů jen hrstka. 

 • KrPa

  opravdu originalni napad v dnesni dobe

  • Derp_1337

   Ještě si k tomu přidej looteboxy a pay2win systém a management Wargamingu se plácá, jak "revoluční" nápad vymysleli 😉

 • Jack1947

  Frytuplej nebo pejtuwyn ? Už se v tomhle balastu začínám ztrácet😯😬

 • Už to vidím, čekám v záloze, přiběhne protivník, neví o mně. Začnu po něm střílet. Konečně si mě všimne a vystřelí. Výsledek, jemu zmizne 10% HP a já jsem tuhej, protože byl o 2 Tiery výš... přesně takhle totiž fungují jejich tanky, lodě nebo letadla.

  • Neni pravda ono je to spíš o tom umět tu hru nebo ne,já osobně s 6 tier cromwelem v pohodě obehraju IS3a se zásobníkem.Jen blbec se vymlouvá na to že nepřítel má o jeden dva tier vyšší stroj ))

   • Pokud máš polovinu HP, poškození a penetraci řádově jinde, tak to prostě nikdy nebude férové, ano je tam pár OP tanků, které za příznivých podmínek ohrozí i silnější stroje, ale ve většině tanků máš zkrátka problém a ani na druhé straně to není taková sranda, když na 1-2 rány rozkřápneš tank, který tě prakticky nemůže ani škrábnout, leda by mířil na weak-pointy a i tak by ti ubral 00 nic. WoT bylo nejlepší v dobách, kdy byl rozptyl +/- 2 tiery jen v případě, že bylo málo hráčů a většina her byl buďto stejný tier nebo +/- 1 tier. To bylo alespoň vyrovnané a člověk měl pokaždé šanci ovlivnit hru. Ale jak před lety přešli tvrdě na 3-5-7, tak to jsem to prakticky přestal hrát. Vyjmuli z toho tier 4, a vzhledem k tomu, že jsem měl graáž plnou 5 to znamenalo, že jsem byl v 99% případech u tieru 7. Stíhač to ještě jakž takž dá, ale s těžkými tanky prakticky nemělo smysl hrát.

   • ja_nic_nevim

    Z historicky technickyho hlediska by takový střet dopadl jednoznačně. 

    Kdo má rád tanky, tak se podle mě nejvíc vyradil v Men of War assault squad (1/2)... a pak věci typu combat mission, hry od graviteam... 

    Vtipný je, jak pouze papírové tanky WoT už hýbou i obchodem s plastovými modely. 

  • Marines
   Tak pro tohle, jsem to přestal hrát, naprosto s Vámi souhlasím! Dřív, když jsem to začal hrát, tak jsem si myslel, že za blbou chybu se platí, jenže u jejich her se neplatí za chybu, ale právě pro tu blbost to vůbec hrát....!
 • Derp_1337

  V podání Wargamingu člověk "free to play" musí číst jako "pay to win".

  • cNNk

   Tak pay2win to uplne neni. Nerikam, ze se to posledni dobou nezacina k tomuhle priklanet, kazdopadne jejich hry bych popsal spis jako hodne drahy freemium - muzes hrat celkem v pohode zdarma, ale kdyz uz chces neco koupit, je to dost predrazeny.

   • Derp_1337

    Jo, tak úplně P2W to není, ale vyšší tiery (obzvlášť 10. tier) se nedají hrát bez premiového účtu.

    Je to dáno ekonomikou systému, kdy člověk většinou prodělá (opravy tanku, dokoupení munice a spotřebního zboží) více než kolik vydělá.

    Jednou za čas vždy vyjde nějaký update, který sníží příjmy tanků u obyčejného účtu. A pokud chce člověk naspořit nějaké peníze na nové tanky 10. tieru, tak mu nezbude nic jiného než koupit premko. Ekonomika je neuprosný ukazatel.


    Navíc jejich vynucené poměry tanků 3-5-7 (např. 3x tier 8 + 5x tier 7 + 7x tier 6) nutí ty nejnižší tiery nakupovat goldovou munici, aby měli vůbec nějakou šanci prostřelit pancíř tanků nejvyššího tieru. Bez premiové munice se hráč v některých zápasech prostě vůbec nemá šanci prosadit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit