Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Minimalne na chvili je to opravdu zabava a doporucit to muzu. Opravdu nemusis bejt fanda do tanku. Mam dve kamaradky co to taky hraly a ty normalne tanky moc nezajimaj :D
  • 45*19?
  • Inquisitor
    Tak na takový život, by ti to do konce života nestačilo. Zdá se to dost, ale 45 mega rozházíš hodně rychle :)
  • Muze mi nekdo znaly tuhle hru (WoT) doporucit, abych ji zkusil? Mne, kdo neni zadny extremne zaniceny fanda do tanku? Da mi to v takovem pripade neco a je o co stat?
  • walltar
    Ví se už kdy asi vyjde World of warships?
  • N7N7
    45 milionů? *8* Za to bych chlastal, cestoval a jebal až do konce života. A koupil bych si ten nejsilnější kompl světa a pařil na něm všechny hry na max detaily. Možná bych si i začal kupovat originálky filmů, možná. Servírkám bych nechával velké dýška, když by mě dobře obsouložily. Nakonec je ale asi dobře, že jsem jen chudý a skromný kluk. Jako boháč bych si ničeho moc nevážil a nejspíš by mi z těch peněz brzy huklo. Takto mám aspoň o čem snít.
  • Výborně. Ti Bělorusové se asi opravdu pomátli. Odkoupit tvůrce toho jejich příšerného enginu, co totálně mrví poměrně slušný gameplay, je vážně skvělý krok. Čím dál horší optimalizace, stupidní systém pro spotting a camo, ghost shells, omezení rychlosti, malé mapy, FPS dropy, neustále nové problémy v každém patchi... A oni se rozhodnou to graficky vylepšit a nacpat tam fyziku, a aby toho nebylo málo, tak ještě Bigworld odkoupí. To jak Wargaming od bety systematicky likviduje WoT je opravdu k pláči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit