Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Total Annihilation má následovníka a to Planetary Annihilation, dělá na tom hodně lidí co dělalo TA a po pravdě, dost se na to těším.
  • Walldstein
    Nápodobně, i když u mě je to asi tím, že předevčírem jsme s pár známejma paili TA v multi...:D
  • Walldstein
    Jak jinak...protože wargaming.net z toho udělá Total World of Annihalition F2P hru se systémem pay to win, kde si jen za hoooooodně zlaťáků (v přepočtu na CZK třeba 2000kč) koupíte Commandera i s jeho ničivou zbraní D-gun a tím se z Vás stane ultimátní nepřítel.
  • Walldstein
    Co číst, ale myslet....
  • Walldstein
    Ehm...Total Annihilation je z roku 1997 a narozdíl od Dune má plně 3D renderovanou grafiku terénu a jednotek v klasickém izometrickém pohledu. Oprotitomu Dune 2/Dune 2000 má grafiku čistě 2D s tím, že Dune 2000 (1998) je vylepšení obsahující mimojiné multyplayer (ten má TA už v základu) a samozřejmě grafika (celejch 16 bitů)..takže TA rozhodně nevypadá jako DUNE!!!
  • Takze dalsi dve slavny znacky pohrbeny ...
  • Blue.Shark
    A číst tě učili? Aspoň trochu?
  • Ty voe, to vypadá jak přes 20 let stará DUNE 2. Smutný.
  • No, takovy Total Aniholation ve stylu Battlezone zavani tim cemu se rika MOBA. POkud by tam nastavili ranky ze ti co plati urcitou castku maji prednost k pouziti urcite stupne techniky. Bylo by to fajnove. Zaplatis 5E za rank general a budes prvni na rade kdyz se vyrobi MegaKracedlo.
  • SirArag
    Po přečtení tohoto článku si najednou připadám starý.
    Přijde mi to ještě celkem nedávno, co jsem hrával TA. Musím si pustit nějaký soundtrack. Nebo to rovnou znovu nainstalovat :)
  • Tak Master of Oriona 4, v původní hratelnosti MMO2, bych bral všema deseti.
  • Blue.Shark
    Planetary Annihilation pozorně sleduju :) Mám ale trošku strach, že při boji na menších planetách bude trochu problém v tom planetárním zakřivení. Ale to je asi jen o zvyku; hra jako taková má perfektní nápad a vypadá moc dobře :)
  • promitac
    Ach ne ach ne ne ne :(
    To zas bude najky free2play paskvil, kup si jednotku za zlaťáky, a vyfarmi si lepsiu továrnu...
    Sami tak zda ze niekto sa vozi na uspechu (a buducom uspechu) Planentari Anni.
  • No na to čtu jenom negativní ohlasy testu, hlavně kvůli agorantnímu přístupu tvůrců.
  • Hra z poslední doby, co se nejblíže přibližuje MoO je Endless Space. Není to ono, ale docela slušné.
  • GlaDOS
    Vždyť je to fuk. Stejně nemá cenu hrát stretegii v alpha verzi, když fungují jen základní systémy.
  • Reunion
  • Ghost47
    Teď už 65.
  • Neoficiální nástupce TA je aktuálně vyvíjený titul Planetary Anihilation, toho času ve stádiu alfa verze. Ke koupi na Steamu, ovšem stále za odrazovací cenu pouze pro hyperskalní fanoušky.
  • Kr.Pa
    tvuj vyber ma jiste mezery, pridal bych jeste Homeworld a Origina War

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit