Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Tak jsem precetl vsechny komenty a nevim proc si spousta lidi nedovede predstavit Supremme Commandery jako F2P (nezapominejte na Company of Heroes Online). I ten Wildman muze jit jako F2P (prikladem budiz nyni Path of Exile).
    Takze F2P jde udelat vlastne uplne kazda hra, jde jen o to jak to podate a zpracujete. A k hatu proti Wargamingu se pripojit nemuzu, nevidim na te firme nic spatnyho, bohuzel. A Chris Taylor by mel mit rad ze po nem aspon nekdo stekne, jelikoz za poslednich par let nic poradneho neudelal.
    Ted uz muzeme jen my hraci doufat ze to dopadne dobre pro nas a dostaneme neco poradneho na hrani. Takze jednu strategii prosim :)
  • je to bohuzial tak ako pises
    mys+klavesy >>> joystick
    sam som to skusal a s joystickom sa ovela tazsie manevruje ako mysou a klavesami
    WT oproti WG ma tu vyhodu v leteckych hrach, ze oni pouzili engine zo svojej hry WING of Prey.
    Ale ako to dopadne s ich tankami aku budu mat mechaniku hry to sa este len ukaze.
    Takze by som nepredbiehal a neujukal dopredu.
    Samozrejme WT maju lepsie lietadla ako WG bez diskusie.
  • jak to je ve war thunder co se tyka ovladani pomoci joysticku ? slysel jsem na to jen same nadavky, lepereceno velke znevyhodneni oproti mouse+keyb. Pokud je to pravda, tak podle me nema cenu hrat leteckou hru,ktera se lepe ovlada mysi nez kniplem.
  • Ták, a další studio v tahu.
  • walltar
    MMO F2P Supreme Commander ... to ať radši taylor spáchá sebevraždu.
  • walltar
    Ty dvě hry nejdou srovnávat ... SC2 má horší úplně všechno až na pathfinding. Sem ho chvíli hrál, ale není jediný důvod hrát SC2 pokud můžeš hrát SC:FA
  • Pokud jsi nehrál jedničku, tak dvojka může být taky fajn, ale jinak je jednička ve všem lepší a hlavně je to pořádně velká strategie, to dvojka není ani poloviční :X
  • ne, ty jsi nereagoval jako on, ale ako sproste hovadoo
  • Spis to vypada ze vis vo ty hre kulovy hqvno. Chci videt jak budes hrat Tier 10 bez premiaku. A co takhle vsechny consumables jenom za goldy, taky premiova munice stoji na stribrny majlant. Nojo jenze spis mam dojem ze jses jenom posrana lama co to nikdy nehrala na vyssi urovni a tam je pak hodne cejtit kdo ma prachy a kdo ne. Ale tobe podobnym zabednencum je to zbytecny vysvetlovat, ty ten rozdil ani nechces videt. Jdi si sednout do loltraktoru kam patris lamo zabednena!
  • Xcomik
    Pokud jde o Wargaming tak bohužel jejich tanková hra mě nijak extra nechytla za to mě chytla konkurenční hra War thunder od studia Gajiin která je v open betě. Pokud jde o fuzi mezi Wargaming a GPG tak může být Chris Taylor rád že se mu povedlo zachránit studio ale jestli bude pokračovat v projektu Wildman tak to si moc Wargaming nepomůže. Pokud by však přešli na vývoj MMO F2P Supreme Commander pak bych se určitě těšil jen mi bohužel něco říká že tahle hra světlo světa nespatří. No uvidíme :-)

    Ještě k War Thunderovi doporučuju mrknout na videa z youtube všem kdo o hře slyší prvně už sem tam teda celkem narazil na hodně čechů ale je fakt že asi určitě každý o hře neví co je však na hře super je celkový PVP Battle ve kterém můžete mít několik letadel k dispozici v jedné bitvě navíc má hra i PVE a tak můžete s kámoši hrát i příběhové mise v Coop modu. Když pominu fakt že je zde velký rozdíl v grafice mezi WoT a WT tak je to celkem pozoruhodné graficky totiž War Thunder vypadá jak AAA titul jen je ve F2P
  • walltar
    Tak sou tam hodně dobře udělané žebříčky takže lehce najdeš lidi s podobným skillem. Kámoš to teď hraje a taky není žádný profík.
  • jo to jsou asi profici co to hrajou uz nekolik let a me jako začatečnika by rozdrtili, zadny matchmaking tam asi enni co?
  • Dobrý vtip *4* , pán je asi gurmán ... *4*
  • vystrč hlavu z prdele, komunita jede dál na http://www.faforever.com/ - The community-driven lobby for Supreme Commander : Forged Alliance.
  • to je neco jako když je nekde reznik co ma kvalitni maso nebo prodavac dobre zeleniny co si dopestoval doma a ti pak skrachujou protože je pohlti obchodni retezec prodavajici synteticke parky a umelohmotne rajcata z ciny.
    no a lidi co hrajou world of tanks jsou prave jako ti co zerou parky ze supermarketu
  • a co dvojka? koukal jsem replaye vypada to dobre, akorat par nerdu nemuze prekousnout ze se par veci zjednodušilo
  • sbohem supreme commander:( i když ta hra je stejne mrtva protože nema komunitu, každy hraje starcraft
    podekujte lidem co hrajou arkadove tančíky a pak kvalitní firmy nemají peníze:((
  • Supreme Commander 1 nic? To je jediná hra, která za něco stojí! A jedna z mála strategií, které za to stojí celkově..
  • Neustale ma udivuje ten zastup ludi co budu vehementne tvrdit ze ta hra nieni pay2win, ked pritom je to upne najsamviac pay2win. Nepochopim proste, nikdy.
  • No neviem kamo, ale asi si poriadne nic od WG nehral, kedze WoT hram uz skoro 2 roky a jedine co som zaplatil je 20€ za tank, lebo sa mi proste pacil. Ziadne pay to win tam nefunguje. Nic z premiovych veci (za zlatky) tam nijak vazne neovplyvnuje hratelnost, okrem municie, ktora sa uz da kupit aj za strieborne takze aj ten co to hra free ma rovnake moznosti ako ten co si za to plati.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit