Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak, zase málo peněz a hodně práce? https://twitter.com/Ellendway/status/611865496032514048 http://www.jobs.cz/pd/996324609/?rps=194&oldPd=1 *2*
  • odehráno 80 bitev... zatím supr, náročná na pochopení, ale když se do toho dostanete je to pecka ! :) musíte hodně přemýšlet, uděláte 1 chybu a většinou to dopadne špatně ( pokud má soupeř alespoň nad 50% WR) , styl hry se liší velitelství od velitelstí ( control decky, rush decky , decky co vám diskartují vaše karty ) no paráda doporuči minimálně zkusit. :) WG palec nahoru
  • Nepíšte tu rozdiely medzi wt a wot ... sú to úplne iné hry ... :) len námet je taký istý :) A toto je debata o world of general nie o tom ako plačete že sa vám nedarí v hre a zvaľujete to na mechaniky hry ...
  • Jen ještě pro doplnění je zajímavé, že o tom jak hráči přestávají hrát čtu už více jak dva roky a kupodivu hráčů pořád je přibližně stejně online... Jednou jsem si dal tu práci a ze starých screenů se díval na postupný vývoj počtu lidí online v době špičky (cca 20:00 SEČ) a šlo to od cca 30 tisíc v začátcích přes 70 tisíc kdy už začínala část hráčů odcházet a brblat jak to jde do kytek, přes 120 tisíc když se začalo mluvit o WT a jak to bude skvělé, přes cca 150 tisíc kdy už WT fungovalo do současnosti kdy si WoT drží cca 160-170 (někdy když jsou akce i víc) tisíc hráčů... skutečně strašný sešup... *1*
    Pro upřesnění hraji (s přestávkami) od 27. 5. 2011 takže mohu skutečně sledovat ten vývoj... *3*
  • A kde ho hledat, v Základní škole? Když vezmu své okolí (věkový průměr 30+) tak WoT hraje cca 20 lidí, WT jeden! A i ten většinu času tráví u WoT a ve WT má jen letadla... *1*
  • 99% hráčů to nehraje? Já hraji od začátku, od začátku jedu s partou cca 10 lidí a všichni více či méně pravidelně hrajeme, samozřejmě podle toho jak to dovolí pracovní vytížení a rodina, ale hrají všichni. Se stejnou partou jsem v klanu (100 hráčů) už skoro dva roky, ano pohyb tam je, ale minimální... možná jsme výjimky, ale kupodivu v okolí znám jen dva bývalé hráče a ti to nedotáhli ani na desítku... zato znám hned několik hráčů s více jak deseti desítkama v garáži (i s více jak 20 desítkama)...
    Jinak ano měl jsem pár přestávek kdy jsem třeba za půl roku nahrál deset bitev, ale prostě mám i jiný život a nemůžu pořád sedět u hry... jestli ty považuješ za hráče jen ty co u toho prosedí x hodin denně tak ano těch asi moc nebude (doufám), ale nás co si každý den dáme jednu dvě hry (mimo CW) je spousta...
  • Je smutný vidět tvou zhrzelost po odchodu, trocha důstojnosti by neškodila...ale pokud jsi na tom teď lépe, tak ti to ze srdce přeji
  • V roce 2015 píšeme spisovně
  • Jsi mel neco napsat. Kdyz se komunita slozila na veterany, tak nejakej potravinovej balicek by se pro tebe taky sehnal ty chudacku na pokraji preziti. Fakt si me pobavil.
  • Ale vybral sis to sam, ne? A WG v CV se urcite dobre vyjima, tak nebrec. *3* Mel si zustat zalezly na podpore. Ctrl+C a Ctrl+V si zvladal, ale na komunitaka to chtelo jiny level. Ani "inkognito" trollovani na FTR si nevychytal. *7*
  • Ellendway
    Děkuji, raději solidní práci, kde mi nedají minimální mzdu a můžu si dovolit žít, ne přežívat. *5*
  • mas naprostou pravdu a vis coje natom nejhorsi xD hraju WT uz dlouho a od tohoto roku pocituju ve hre bohuzel hrace kteri campej na jednom miste a honej killy a myslej si zesou mystri sveta a pak se dozvis ze tosou hraci z WOT ne vsecky ale hodne vecina bohuzel
  • jezis nejde o vihody de oto ze je to vymakane a mas pocit z realu hral si nekdy auta stare v 90 letech treba na comodoru 64 tam si mel auta jen ze zhora teba az casem udelaly treba pohled od ridice a plno hracu to tak hraje protoze maj pocit ze jeto konecne rela musis jit zdobou je rok 2015 xD
  • ridic vyhody = 0
    sim z velitele vidis mnohem vic kolem tanku, navic muzes otacet vezi na nepritele
  • Mno za ty ruble si toho moc nekoupej ... ;D. 99% hracu uz davno nehraje, protoze koho by asi tak bavilo vzit T10, po 10s prvni ranou o nej prijit (pricemz ho sejme T7/8) a bejt 100k v minusu, alternativne postrilet 12 enemaku sam, a bejt sotva na nule.

    Mam ve friendlistu par desitek lidi a online nebyl nikdo uz davno (a ja sam se du podivat tak maximalne 3x doroka, jestli se nestal zazrak).

    BTW; A co teprve ta arogance ... Alexandra Alexandrova, Inna Petrova ... (pokud si pamatuju dobre, tak specielne ta druha husa).
  • Treba proto, ze si chce uzit autentickej pohled a vyhled z tanku? A tudiz vyuzit vyhod/nevyhod toho kteryho vozidla? Pokud si das v tancich sim, tak se do 3rd pohledu neprepnes.
  • Vidíš, kdybys u WG ještě dělal, třeba bys viděl, o kolik se zlepšila :-D
  • ktera bude jenom kolem tanku do 80m, kazdy druhy si ji vypne kvuly vykonu, jedna se pouze o grafickej efekt jedny vrstvy, doted tam bylo videt pasy tak ted tam bude po pasu prohluben, zadny spintires
    K cemu ti bude pohled ridice?
  • Tak, přihláška podána. Vypadá to zajímavě, ale uvidíme...
  • A jako vzdy se tazi: "Hral to nekdo a muze k tomu nekdo neco rict?"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit