Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahovky budou zase v mode ? Konecne *14*
  • Black_Hand
    mlask :). 40k hru? rozhodne :).
    • BoB.2
      a hlavně tahovku
      • Black_Hand
        to bychom se mohli dockat i titanu :).
        • to by bylo velice epicke! :)
          • Black_Hand
            :D velice EPICKE.
      • a co teprve počeštěnou tahovku
  • Zerathus
    Sem s tím! Každodenně se modlím za novinky ze světa WH40K
    • zda se mi to, nebo krach THQ Warhammer hram naopak prospel?
      • Cypri
        No nevim, ale od THQ se mi všechny jejich hry líbily. Takže to jak dopadne toto je jen ve hvězdách.
        • me se taky libily, jde spis o to, ze jich moc nevychazelo a najednou se s warhammer hrami roztrhl pytel
          • Veskoslav
            Roztrhl? No já ti nevím, ale roztrhnutí pytle si přestavuji trochu jinak:)
            • Magister_Peditum
              Uniká, Creative Assembly (nebo jiná firma pod Segou) mají vytvářet strategii z fantasy Warhammeru. *3*
            • Veskoslav
              Tak to je upravený mód pro Total War, ne? To není samostatná hra? Nebo mi zase něco uniká?:-D
            • Warhammer Total War od Segy, to sice neni 40k, ale myslim ze se taky pocita
            • Veskoslav
              Dvě? Ty jo, něco mi uniká. Která je prosím Tě ta druhá:)
            • dobre, to jsem trochu prehnal, ale dve nove ohlasene hry za posledni mesic povazuji i tak za uspech, kdyz bylo predtim rok ticho po pesine :D
  • KONECNE tahovka!!!!
  • Na každou hru z tohoto světa se těším!
    Osobně bych si přál (a doufám, i když to je mizivé), že se obnoví Warhammer 40 000: Dark Millenium online

    Sci-fi Warhammer by si zasloužil mít vlastní onlinovku (ale v dnešní době to je těžký být úspěšný, zvlášť v MMORPG)
    • Veskoslav
      Onlinovku ne. Skončila by jako Warhammer online:( Raději pořádnou SP s MP:) Sice Space Marine nebyla až tak špatná hra, ale uvítal bych lepší, otevřenější svět. A takový příběh za Vlky či naopak za Tisíce Synů z Chaosu:)
      • Cypri
        Taky moc onlinovku nechci. Chci kvalitní SP zážitek, případně ať tam jsou skirmishe a dobrá AI která nebude jednoduchá. MP proti lidem k tomu a máme titul, který může dlouho žít. Retribution hraju do teď odedne vydání.
        • Kvalitní SP zážitek na 5 hodin s AI ve stylu CoD:MW 1-3 (nebo jakýkoli jiný)? Tedy žádný, plný scriptu. Mulťák se skrimishem mají stejně dlouhou životnost jako SP. Po týdnu hraní by sis na něj ani nevzpomněl (případ Space Marine). Ne. Prostě buď akční MMORPG, nebo jako strategie (což se War40K asi více hodí, než akční řezničina)
          • Veskoslav
            Akční MMO, co si pod tím představuješ? To je i Terra online. Já chci bojiště, zabíjet tisíce nepřátel, protože chci být geneticky upravený člen Hvězdné pěchoty, chci zabíjet ve jménu císaře. Nějaké srandy, kdy budu zabíjet X příšer jenom proto, abych měl další level je nesmysl.
            • Veskoslav
              No taky se podívej na TSW dopadl;) Není to špatné MMO, právě naopak. Ale tento systém MMO je skutečně okrajová záležitost. Warhammer online je klasické MMO, kolik by asi hrálo lidí netypické MMO jako TSW?:) Já už mám MMORPG her plné zuby. Jsou jich na trhu desítky a to bohatě stačí. A je jedno že W40K má silnou základnu. Lidé pomalu opouští svět MMORPG a chtějí i kvalitní hry v rámci SP.
            • Akční MMO..... to jsem špatně napsal. Mělo to být Akční nebo MMO.
              Copak musí být v MMo pokaždý lvlování? Podívej se na systém TSW.
              Bys valil za hvězdnou pěchotu? Mě by spíše více láká (a je mi bližší) spíš být jedním z milionů gardistů, vrhající se před, kdy kolem tebe padají tví spolubojovníci, samý řev, beznaděj a zoufalost. Tohle je něco pro mě, než ,,neohrožení" maríny
            • nahodou, ja bych si nejakou vysokorozpoctovou AAA skriptarnu na 5 hodin zahral, kdyz by tam byly obri bitvy, titani, bitvy ve vesmiru, vybuchy, jeste vetsi bitvy, greater demoni.. jen by nesmela vypadat jako Space Marine :)
          • Cypri
            Neřekl jsem řezničinu. Chci strategii s pěkným singlem, skirmishe když nebude náhodou s kým hrát nebo se to nechyti u komunity a Multak kdyby se to chytlo. Standard kterej bejval skoro vždy u strategií samozřejmostí.
      • Mě právě hry poslední dobou jako SP a ani MP typu Battlefield apod. už nějak moc nebaví.
        I když Mount and Blade: Napoleonic wars je vyjímka :D

        Warhammer fantasy a Warhammer 40 000 je celkem solidní rozdíl a dle mě by měla větší šanci se uchytit. Určitě by neměla miliony hráčů, ale stačilo by rozumný počet (a stabilní) hráčů, kteří by pro tvůrce mělo smysl hru dál rozvíjet. Viz třeba RIFT a Warhammer online hraji od prvního dne doteď. SIce to není žádná sláva s populací, ale lepší než nic
  • „Vynikáme v tvorbě strategií zaměřených na určité publikum a snaha vyhovět velmi SPECIFICKÝM požadavkům trhu."
    Tak to rád slyším, a taky doufám, že tu větu dobře chápu.
    Víc tahovek by to určitě chtělo, snad se podaří.
  • Creative Assembly chystaji i oficialni Warhammer hru ve stylu Total War

    http://www.creative-assembly.com/sega-and-creative-assembly-announce-partnership-with-games-workshop-to-create-warhammer-games/
    • Veskoslav
      Dík. Zdá se, že mi to uniklo:)
    • to bylo na Veskoslava dole :)
  • Magister_Peditum
    Stále doufám v další Dawn of War strategii. Warhammer 40k a tahovka mi prostě nějak nesedí. Tím neříkám, že je jinam nemám rád, jen prostě v tomhle případě z toho dvakrát odvátej nejsem. *4*
    • vzdyt Warhammer 40k je tahovka ;) ale jako chapu te, taky mam rad ty panacy pekne rozpohybovane, to je to co stolni hre chybi
      • Magister_Peditum
        Já vím, že to je stolní tahovka, ale tu jsem nikdy neměl chuť hrát - svět Warhammeru mě baví, hlavně díky knížkám. *15*
        • ja stolni 40k hraju, ale libi se mi jak v Dawn of War ty figurky co mam doma jakoby ozivnou, behaji, strili, hezky se do doplnuje se staticnosti stolni hry.. *1*
  • Cypri
    Bral bych něco v duchu UFO jako bylo Rites of War. Mám pocit že to tak bylo ne? Četa a plnit ukoly. A nebo proste RTS no.
    • danny_the_hound
      Mne sa oveľa viac páčil Chaos Gate. Škoda, že som ho kvôli nejakému bugu v jednej misii nikdy nedohral *9*
  • TheGGG
    Jako člověk mluvící za všechny true fandy warhammeru 40 000 mohu říct že už by to konečně chtělo nějakou hustokrutou krutopřísnou námr*ovou FPS. 18+ s odsekáváním a ustřelováním končetin a epickýma bitvama a grafikou hodnou nové generace.
    • Kinet1c
      Mozete si davat minuska ale urcitym sposobom ma pravdu. Co som cital knihy, tak ten svet hlavne W40k je drsny a tomu by mala zodpovedat aj nejaka hra, asi najviac sa tomu priblizil space marine, aj ked sa zlakli a koncatiny velmi nelietaju, aj ked by som chcel vidiet co by s takeho maleho orkicata zostalo, keby som presiel nejakou tou nadhernou cepelou ci dal po hlave par ran kladivom, vela asi nie. Firmy chcu zisk a siroke publikum co si to kupi. V ere kedy vysiel trebars Severance Blade of Darkness, si asi velmi hlavu nelamali nad takymito drobnosti a dost my taka hra chyba a aby to brali aj povahy co maju radi motyliky a krv (duhu roznych idiotskych farieb spektra omalovanky) ci ziadnu len sekat bezhlavo a vidiet iskrit vsetko do coho clovek buchne, tak pre nich by som tam umiestnil prave tu moznost vsetko to krvave vypnut aby sa nahodou nezlakli a nezutekali za mamkou. Nechcem bezhlavo krvavu hru, ale ked uz trebars bojuje niekto s nejakou zbranou ktora pouziva namiesto klasickej konvencnej municie, vybusne, tak preco je len effekt a ziadny EFFEKT to nema, nehovorim o tom aby to trhalo na kusy kazde telo ale tak snad nejaku tu koncatinku by odtrhnut mohlo. No nic, ja uvitam i dobru strategiu stohto sveta, ale fakt by to chcelo nejaku third ci first person akciu, ktora bude taka aku som chcel aby bola prave hra W40k space marine. Najradsej by som uz chcel nejaky nadupany film - materialu je viac nez dost, takze predstavivosti nic medze nekladie, to by bola si myslim celkom slusna porcia. Snivajme dalej.
      • Veskoslav
        Já bych i souhlasil, kdyby to nenapsal stylem 12 letého dítěte. Jinak atmosférou krutostí a beznaděje se skutečně nejvíce přiblížil Space Marine:) Ale ten měl zase jiné chyby. Já bych třeba uvítal hru za 13. trestaneckou legii gardy. Ti měli zajímavá dobrodružství:)
        • TheGGG
          To aby to pochopil opravdu každý
      • nejblíže atmosféře wh40k byl gear of war jen přidat stonásobek nepřátel kteří nevydrží víc jak 2 rány a bylo by to masooo
        wh40k a WFB jsou super ale games workshop zabíjí vlastní hru nehoráznejma cenama *13*
        • najviac k atmosfere wh40k bol Space marine :)

          inac figurky su otrasny shit!,
    • Nemluvím sice za všechny true fandy 40k ani za fandy justina bírbla, ale takovou FPS bych bral taky. Ale tuhle tahovku beru taky, a taky bych bral RTS jako DoW, prostě to všechno v libovolném pořadí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit