Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Novou strategii z W40k jsem si přál, ale tahovku? No, uvidíme.
    • Ja se obavam, ze to bude neco snadno stravitelneho. Jak tady zminuje Mike, neco jako Rites of War, ktere ani na svou dobu nebyly nijak zavratne komplexni tahovou strategii. Velke hexy, male mapy, male mnozstvi jednotek. Ani ne tak strategie v duchu Panzer Generala nebo Final Liberation jako spis takove hejbani panacku a kombinovani efektu - proste neco jako byl novy XCOM v porovnani s drivejsimi tituly serie UFO. Ano, tahova a mozna i takticka vec, ale vlastne uz ne "valecna" strategie.
      • na druhou stranu, Panzer Korps jsou velice komplexni, maji velke mapy a obrovske mnozstvi jednotek, takze doufam, ze to bude v podobnem duchu
    • Panzer Korps jsou super, tohle bude hadam neco jako stare Rites of War, ale se vsemi vychytavkami z PC, ja se velice tesim
  • Black_Hand
    mlask :). 40k hru? rozhodne :).
    • BoB.2
      a hlavně tahovku
      • Black_Hand
        to bychom se mohli dockat i titanu :).
        • to by bylo velice epicke! :)
          • Black_Hand
            :D velice EPICKE.
      • a co teprve počeštěnou tahovku
  • Na každou hru z tohoto světa se těším!
    Osobně bych si přál (a doufám, i když to je mizivé), že se obnoví Warhammer 40 000: Dark Millenium online

    Sci-fi Warhammer by si zasloužil mít vlastní onlinovku (ale v dnešní době to je těžký být úspěšný, zvlášť v MMORPG)
    • Veskoslav
      Onlinovku ne. Skončila by jako Warhammer online:( Raději pořádnou SP s MP:) Sice Space Marine nebyla až tak špatná hra, ale uvítal bych lepší, otevřenější svět. A takový příběh za Vlky či naopak za Tisíce Synů z Chaosu:)
      • Cypri
        Taky moc onlinovku nechci. Chci kvalitní SP zážitek, případně ať tam jsou skirmishe a dobrá AI která nebude jednoduchá. MP proti lidem k tomu a máme titul, který může dlouho žít. Retribution hraju do teď odedne vydání.
        • Kvalitní SP zážitek na 5 hodin s AI ve stylu CoD:MW 1-3 (nebo jakýkoli jiný)? Tedy žádný, plný scriptu. Mulťák se skrimishem mají stejně dlouhou životnost jako SP. Po týdnu hraní by sis na něj ani nevzpomněl (případ Space Marine). Ne. Prostě buď akční MMORPG, nebo jako strategie (což se War40K asi více hodí, než akční řezničina)
          • Veskoslav
            Akční MMO, co si pod tím představuješ? To je i Terra online. Já chci bojiště, zabíjet tisíce nepřátel, protože chci být geneticky upravený člen Hvězdné pěchoty, chci zabíjet ve jménu císaře. Nějaké srandy, kdy budu zabíjet X příšer jenom proto, abych měl další level je nesmysl.
            • Veskoslav
              No taky se podívej na TSW dopadl;) Není to špatné MMO, právě naopak. Ale tento systém MMO je skutečně okrajová záležitost. Warhammer online je klasické MMO, kolik by asi hrálo lidí netypické MMO jako TSW?:) Já už mám MMORPG her plné zuby. Jsou jich na trhu desítky a to bohatě stačí. A je jedno že W40K má silnou základnu. Lidé pomalu opouští svět MMORPG a chtějí i kvalitní hry v rámci SP.
            • Akční MMO..... to jsem špatně napsal. Mělo to být Akční nebo MMO.
              Copak musí být v MMo pokaždý lvlování? Podívej se na systém TSW.
              Bys valil za hvězdnou pěchotu? Mě by spíše více láká (a je mi bližší) spíš být jedním z milionů gardistů, vrhající se před, kdy kolem tebe padají tví spolubojovníci, samý řev, beznaděj a zoufalost. Tohle je něco pro mě, než ,,neohrožení" maríny
            • nahodou, ja bych si nejakou vysokorozpoctovou AAA skriptarnu na 5 hodin zahral, kdyz by tam byly obri bitvy, titani, bitvy ve vesmiru, vybuchy, jeste vetsi bitvy, greater demoni.. jen by nesmela vypadat jako Space Marine :)
          • Cypri
            Neřekl jsem řezničinu. Chci strategii s pěkným singlem, skirmishe když nebude náhodou s kým hrát nebo se to nechyti u komunity a Multak kdyby se to chytlo. Standard kterej bejval skoro vždy u strategií samozřejmostí.
      • Mě právě hry poslední dobou jako SP a ani MP typu Battlefield apod. už nějak moc nebaví.
        I když Mount and Blade: Napoleonic wars je vyjímka :D

        Warhammer fantasy a Warhammer 40 000 je celkem solidní rozdíl a dle mě by měla větší šanci se uchytit. Určitě by neměla miliony hráčů, ale stačilo by rozumný počet (a stabilní) hráčů, kteří by pro tvůrce mělo smysl hru dál rozvíjet. Viz třeba RIFT a Warhammer online hraji od prvního dne doteď. SIce to není žádná sláva s populací, ale lepší než nic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit