Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to zase vsichni budou chtit hrat za ty zle
    • snorgrind
      a za koho jinyho ? nebo tys videl ve WH universu nejakou hodnou rasu ? *1*
      • XorxoxTalarius
        Inkvizice? *1*
        • :DDD ano inkvizice to je parta dobráků no :DD takovej Exterminatus je důkazem štědrosti :D né samozřejmě stojim za Císařem :D
        • innocence proves nothing.....(Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen (vypněte si CAPSLOCK). velký písmo si domyslete.
        • snorgrind
          to zalezi na uhlu pohledu *3*
    • Black_Hand
      ty asi svet wh40k moc neznas? kdo tam podle tebe NENI ZLY?
      • Kozy
        Tau Empire
        • vesmírný komunisti co ovládaj svojí rasu pomocí feromonů skrze kastu Ethereálů a dělaj z poddaných poslušné drony, na dobytých planetách přidávají do vody chemikálie ke sterilizaci aby se "místní" nemohli množit? to mi jako učiněné dobro nepřipadá *4*
          • Kozy
            To určitě ne, ale když si to srovnáš s Impériem, řekl bych že mají nejblíže k nějakému tomu "dobru". Ale samozřejmě kecám, páč ve W40k je pouze zmar.
            • je fakt že dají planetám co jim stojí v expanzi aspoň na výběr, buď vás rovnou vymažeme z galaxie. nebo vás sterilizujeme a uděláme si z vás levnou pracovní sílu, u ostatních frakcí se na nic neptají a masakrují rovnou *1*
      • Orkové jsou spíš chaotic neutral, to samé Nidi, nepáchají vědomé zlo, jen dělají to k čemu je Old ones stvořili.. no a ještě kapitula Salamandrů jsou docela lidumilové.. a Ibram Gaunt a jeho parta určitě nejsou zlí

        *1*
        • regant
          škoda, že tam salamandři nebudou (nebo jsem je nezaregistroval), protože upalovat orky z 3rd Person jsem vždycky chtěl... ale Dark Angels snad budou stačit
          • své pyromanské choutky jistě budeš moct ukojit i u Blood Angelů od malých ručních hand flamerů, přes obyčejné plamenomety, heavy flamery, flamestorm kanóny na baal predátorech až po obří mega flamery na warhound titánech ;)
            • regant
              samozřejmě to taky udělám ale Salamandři jsou na tohle profíci... a taky jsou snad jediná nechaosácká kapitula, která občas používá hořící zbraně na blízko
    • já se třeba těším na hru za Eldary, záškodnické akce s menšími týmy co se vynoří z webway brány hluboko v týlu nepřítele, zničí továrnu a či elektrárnu a zmizí dřív než stihne zareagovat, to bude švanda.. a pak samozřejmě jejich létající titáni, představte si pohyb Assault Mariňáka s jump packem ze hry Space Marine, akorát že to bude titán *1*
    • XorxoxTalarius
      Ano mas pravdu, bude tam spousta blaznu uctivajicich falesneho vladce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit