Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to venku i pro PS4? nějak se mi ta informace nedaří ověřit?
    • nightborne
      Není, konzolový verze jsou v plánu na první čtvrtletí 2016 =).
  • Kdo chce zahrat ať si me přidá na steamu- falejm
  • Vyborna parba, totalni masakr. Je to samozrejme trochu o stesti jak na hrace, tak jake protivniky vam hra klidne i naraz vysype. Akorat tedy jsem zvedavy jestli bude mozne v budoucnu provest neco se zlatyma predmetama, mam uz nekolik naprosto totoznych zbrani.
  • Absencia dedikovanych serverov u cisto multiplayerovej hry, navyse u pseudofps kde hra ping velku ulohu? :(
  • Morraw
    Ani přes celkově pozitivní recenze to pro mě není kandidát na hru za plnou cenu. Pokaždé, když se dívám na obrázky nebo videa, tak marně hledám cokoliv co by mě na hře zaujalo.
    Už jak se píše v začátcích recenze - nevyužitý potenciál. Počkám si, jestli časem do hry přidají zajímavější obsah, nepřátele, hrdiny atd.
    Zatím tak vkládám větší naděje do sci-fi bratříčka Space Hulk Deathwing.
    • Sr_Lobo
      Jen tak pro zajimavost jaka cena pro tebe nebude plna ? Na kinguinovi se to da sehnat v poho pod 500,-.
      • nightborne
        Taky jsem to bral tam. Ale za 800, protože jsem oběť výhodných koupí a nutně jsem si k tomu musel přihodit ještě zlevněnej skin do counterstrike za 10 euro *7* =D.
    • mno, teď budu hovořit pouze a jen za sebe - srovnávat Warhammer a Warhammer 40K je jako srovnávat trabanta s novým audi Q7, takže v kontextu hry, na kterou se těšíš, by Vermintide neměla šanci ani kdyby byla sebelepší......
      • Morraw
        Já to beru obecně. Oba světy jsou dostatečně bohaté a Space Hulk zatím vypadá dost podobně. Takže nesouhlasím s tím tvrzením. W40k je sice oblíbenější, ale kvalitní hry jdou postavit na obou světech
      • nightborne
        To jistě, ale jak říkáš, pouze pro člověka, který výrazně preferuje 40k =). Existují lidé - jako třeba já - kteří mají obě verze rádi stejně, a jistě se vyskytují i tací, co dávají čistému Warhammeru přednost =).
        • Jop, proto jsem zdůrazňoval osobní preference. Na Vermintide jsem se hodně těšil a ultimátní pojetí odměn svědčí že oprávněně, ale jak už jsem naznačil, kombinace nedostatku času, cholerické povahy a nekompromisní odmě%nování jen u výhrer, to není nic pro moje srdce. Takže jelikož to není W40K ale jen W o 40K chudší, nemá u mě šanci i kdyby hra byla sebelepší
          • nightborne
            A já ti docela rozumím, tuhle jsme se snažili se spoluhráčem o jednu misi na hard asi tři hodiny - neúspěšně, pač se sralo, co mohlo - a pak vypli proud. To jsem pak viděl rudě jak se patří. A černě, pač vypli proud.
  • JustinBieber
    nezáživná hra *6*
    • Mas pravdu Justínku. Naruto to opravdu není :-p
  • za mě - na hru jsem se nesmírně těšil, i když ve mě hlodal červíček pochybnosti a tato recenze ukázala přesně tím, čím má dobrá recenze být - pomohla mi s výběrem. Jestliže bez dokončení mise není loot, není ta hra pro mě. Ne proto, že by to bylo špatně - konečně nekompromisní hra, ale kombinace veličin jako: málo času, cholerik a no loot i když to není moje chyba - jsem příliš mladý na to zemřít na infarkt :-) takže obecně vzato, tato recenze mi zachránila život. Jinak všem ostatním co nemají stejný druh problémů jako já - mnoho štěstí a dejte krysákům po čuni i za mě :-)
    • Sr_Lobo
      No to pozor... dneska sem hral s kamosem ... dohral sem jednu mapu na nightmare a na konci pri losovani lootu spadnul server takze sem musel strelhbite sahnout po flasce s Jamesonem, protoze kamos si vylosoval unikatni loot a ja dostal "server error" *15* Je pravda ze ten loot je hodne prisnej, ale je lepsi jet treba mapy na normal a posbirat tomes a grmioiry a nasledne je sance na loot lepsi nez kdyz jedes na nightmare bez tehle vecicek. Kazdopadne bych uvital vetsi sanci (vic pozitivnich plosek na kostkach) na loot pri losovani, protoze ted je to vcelku hardcore.
      Kdyby se nejaky WH fanda chtel pridat, na steamu mam prezdivku "Semrt" a stejnou fotku jako tady.
      • nightborne
        Mně se na nightmare povedlo dohrát misi jenom párkrát, a vždycky byly první tři rolly legendárka... ale nikdy jsem ji nedostal =/.

        Zkoušel jsem si pak střihnout něco na cataclysm a upřímně musím říct, že to nepovažuju za možný dohrát. Ačkoliv by mě docela jistě někdo vyvedl z omylu *1* .
  • Dobrá recenze, až na ty české překlady jednotek, to nikdy nevedlo k ničemu dobrému, lepší je nechat originál, u gutter runners bych tipoval spíš význam stoka než okap, ačkoliv krysi jsou šikovné, jistě dokáží šplhat i okapy *4*
    • nightborne
      Ono se to jako "okapoví běžci" překládalo v českejch verzích WH knih, proto to je i v recenzi =).

      Jasně, občas zní anglický originály líp, ale to si moc nevybereš, zas recenze, kde je každý druhý slovo anglicky, by vypadala prasácky =).
      • anglický originály zní vždycky líp, pak zas skončíme u transportérů nosorožec. landových nájezdníků a hvězdných plenitelů, děkuji nechci *4*
        • PS: proto čtu knihy z WH univerza v angličitně, to co s nimi udělal český překlad je totálně na blití *1*
  • Jack1947
    Left4 Dead vybijená, kdy je úplná nutnost mít živé spoluhráče protože boti si jedou samozřejmně svou vlastní cestou a spíš překáží než aby nějak výrazně podpořily celkový zážitek.

    Nicméně tento styl kooperace mně moc nebaví, hrál jsem jen Left4dead a 2jku jsem chvíly hrál (pirátskou s mody) ta mně bavila trochu více ale je to stále o tom samém dokolečka dokola. Tedy COOP vs AI.

    Jistě pokud to má singlplejr tak bych zkusil ze zvědavosti, radši si někdy dám zas po delší době Nosgooth to je víceméně to samé navíc zdarma.
    Jak píše dole kolega, jestli to je pravda tak o to víc by zamrzelo... koupit si hru která ve finále jede jen někomu a ještě ne úplně nejlíp a v mp to je prostě něco neodpustitelného.
    • Ehm L4D mel i rezim kdy jedna strana hrala za zombie(nutnost taktizovani) a druha z lidi .
      • Jack1947
        Máš pravdu tady to je jen ten coop...
  • Radkaa
    Asi bych neměla s kým to hrát. *13*
    • Mulder nemá čas?
      • Jack1947
        Spíš MURDER *3*
        • haha
      • Radkaa
        Něco venku hledá. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit