Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Big_Pete
    Mortal Kombat 1 byl dobrej film...jestli od toho p. Smutny cekal schindleruv seznam, tak je magor

    Podle toho obrazku to ypada ze jaxe uz nebude hrat michael jai white, coz je skoda, ten se pro tu roli hodil
    • Já teda na tom obrázku tady vidím MJ Whitea.
  • Obcas se opravdu divim slusnej film mortal kombat zde autor clanku hani pro spatne akcni sceny a kratky film o h.***e tady vychvaluje do nebes. Mel by se trosku zamyslet a podivat se na nektere akcni sceny znova aby si trochu osvezil mozecek. Chlapek mele 6 minut v kancelari a to ma bejt super paneboze proberte se pane !!!!
    • Neboj, vyrosteš. Stalo se to většině lidí... *3*
  • Joha
    Mortal Kombat: Rebirth bol celkom fajn. Som zvedavý čo prinesie film... aj keď filmy podľa hier skoro nikdy nedopadnú dobre... tak ale uvidíme. Skoro hodnotiť.
  • Tedy zdejší "filmové" články stojí za to číst.
    Novinka stará více než rok (oficiální potvrzení začátku pre-produkce proběhlo loni v srpnu), zavádějící informace (dosavadním Tancharoenovým vrcholem je jednoznačně remake Fame, ne Glee kde dělal choreografa a režii mu napsali protože tam někdo být musel).
    "chlapík, kterého by tu nikdo nečekal" - Tak já nevím. Člověk fascinovaný choreografií jakéhokoli druhu a akčními filmy (+ má talent na oboje) si tu cestičku vždy nějak najde. Jemu se to povedlo s MK, ale netvrdil bych, že to nikdo nečekal.
  • Snad to nedopadne jako filmy z roku 95 a 97, které nebyly zrovna moc extra. Nejhorší bylo, že bráchové z toho byli dost nadšení, takže občas to u nás doma jelo i dvakrát denně. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • První filmové zpracování MK s Lambertem v roli Raidena mi nepřišlo tak špatné.
  • Hlavným hrdinom bude zamestnanec supermarketu, ktorý zistí, že má výnimočné schopnosti a to si nerobím srandu.
    • a vlastne je to nepotvrdená správa, takže zatiaľ kľud :D
  • Jolly59
    Mě se nejvíc na seriálu líbilo, že se nakonec snažil držet předlohy. Nakonec píšu proto, že kouzla a magie v seriálu neměli být. A co by to kurňa bylo za Mortal Kombat??!! Hlavně ať se to drží předlohy!!! A jinak Jax a Sonya s Barakou byly nejhorší díly. Baraka vypadal jak z honu na Froda...
  • MidnighT91
    Teď jsem se podíval na ten Rebirth a říkám vám, jestly chcete pořádnou bojovou choreografii podívejte se na The Raid http://www.youtube.com/watch?v=3hYsVqpiEa4 nebo Tygr a Drak http://www.youtube.com/watch?v=9OxQ-2gR1DU
    • V poslední době začínám slýchat o skupině jménem Thousand Pounds, kdo to nezná mrkněte se na ně. Špičková choreografie.
      jedno z jejich videí na
      http://www.youtube.com/watch?v=sR5-NKFYB9Q&list=UU-Op8pOVwbeqp6lyL2xJvqQ&index=6&feature=plcp
      • Choreografie možná pěkná, ale není v tom naprosto žádná energie, jsou to takové... tanečky. To jsou gymnasti?
      • muaythai boran
      • MidnighT91
        Jo tuhle mařenu už jsem viděl, perfektní choreografie...
  • Není náhodou Sedmá z Devíti už na takový projekt trochu stará? Chce to pořádnou mladou roštěnou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit