zavřít
...

Wartile - recenze

Míchání deskovkového a videoherního světa je při zvolení správného žánru a adekvátním nastavení mechanik nejen funkční, ale hlavně zábavné – alespoň si to tedy myslí studio Playwood Project, jehož „tahová strategie“ Wartile dostala vlastnosti obou jmenovaných univerz. Výsledný mix nicméně potřebuje...
 • AB (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Zkusil jsem to, ale asi jsem neměl trpelivost dal tocit tech pet mist, kde se bojovalo. Tak se chci zeptat. Pokracuje to dál nebo to záchranou krále končí a pak už se jen zkouší vyšší obtížnost?
  13.3. (9 dnů)

  reagovat

 • aaa (anonym)
  4 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Ono to míchání deskovek a PC je v podstatě každá tahovka. Jen to vždy není tak okaté. Výhoda PC je prakticky neomezený prostor (u deskovky stůl nebo zem) a možnost daleko složitějších herních mechanik a výpočtů, které běží na pozadí a PC je počítá za vás a není tak nutné každé kolo nebo událost kontrolovat desítky počítadel, karet nebo procházet různé tabulky a hledat kolik potřebujete hodit nebo co ten hod v tomhle konkrétním případě znamená. Proto třeba civilizace bude vždy lepší na PC než na stole, ale zrovna u těch figurek se dost vytrácí ten hmatatelný pocit, kdy člověk přímo tu figurku drží. Nehledě na sběratelství. Investovat do digitální sbírky figurek by se mi vůbec nechtělo, ale fyzicky už toho mám docela hodně. Navíc sejít se u stolu nad hrou je taky něco jiného než sluchátka s mikrofonem.
  12.3. (9 dnů)

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.77.114.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.