Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nadherny pocit kdyz si uvedomim, ze se firma tesi kdyz vyda hru kolik lidi se chyti a koupi si ji i diky HYPE a vysledek je otresnej. ten potesujici pocit prichazi kdyz pocet lidi klesne na 10% ode dne koupi a firma si uvedomi ze ty DLC co slibila musi stejne udelat, i kdyz z tech 10% se asi moc zakazniku nenajde co by si to koupili. Tz. ze vyvoj DLC je kompletne stratovej. A tak to ma bejt!
    • Jake prekvapeni ze singleplayer hru s herni dobou rekneme 50 hodin pul roku po vydani uz nikdo nehraje... oni to totiz uz dohrali vime? A watch dogs 2 byla supr kvalitni hra takze se lide radi s novym dlc vrati.
      • Jack1947
        Tys to nehrál jen trollíš.( zalezu neboj)
        • zalez do díry
    • Jack1947
      Škoda že zase předobjednaj a jede se na novo
      • Ještě větší škoda je že většina fanboys kupuje rovnou season pas,,, a DLC jsou prakticky zaplacené ještě před vydáním,,,,
        A to je fakt... kdyby ne, tak tenhle systém nefunguje a jak vidíme tak to funguje až moc dobře,
        proto vydávají stejné blbosti pořad dokola a pořád dokola i DLC,
        čest výjimkám kde jsou ty DLC fakt dobré a někdy i nastartují chuť hrát celou hru ještě jednou,
        u MP to i docela beru když už člověk hraje tu hru tak nové mapy, zbraně se hodí,
        ale proč má DLC třeba Far Cry ? Watch dogs, Mafie atp ? když už plná hra nemá obsah aby si mohla říkat plná hra....
  • KrPa
    Ten ubistoft ale jede taky pecky *1* for honor uz ma na steamu pod 10% hracu od dne vydani, division taky skoro mrtve *15* ted pokouseji ozivit "single" hry multakem a PVP *7*
    • pac to ZKURVILI P2P.
      dements.
      • Ktera hra ma p2p?
        • Vím o For Honor a to je taky jeden z důvodů proč jsem do tý hry nešel. Minulej týden jsem to hrál u kámoše na PS4 a někdy ten online byl skoro až k pláči.
          A taky tam bylo až bolestivě vidět jak málo hráčů to hraje - nejdřív matchmaking hledá podle skillu, ale nakonec to stejně dopadne, že hledá všude, takže se stávalo, že kámoš co už má nahráno celkem dost, tak mu to házelo lidi co si hru sotva osahaly, nebo naopak blázny co v tom už měli nahráno desítky hodin a sypaly jedno kombo za druhým.
          Lagy taky nebyly zrovna nic výjimečnýho a tady jsou jejich následky fatální.

          Ta hra stále má fakt slušnej potenciál, protože ta původní myšlenka je opravdu dobrá. Naprosto mi uniká proč na ni Ubisoft takovým zvráceným způsobem sere...
      • KrPa
        klasicky ubisoft *1*
    • Jack1947
      Tak musej to nějak zaplácnout DLC, když už si předplatily nedočkavci ten špáas
      • KrPa
        musi jim hodit nejake zbytky, aby nebrblali *1*
        • Fakt by bylo fajn, kdyby Ubi zase začal dělat dobré hry. Určitě to dokážou, jen prostě nemají důvod, když se jim zázkazníci sypou spoustu peněz i za ne moc povedené produkty.
  • Good job Ubishit. Hru jsem dohrál, season passem si můžu tak vytřít p.... slzy v oku jaký to byl super kup a to jejich zaprděné DLC na hoďku a půl bylo za všechny prachy? Teď vše bude zdarma kvůli komunitě? No pěkný paskvil. Naposledy nějakej season pass a vůbec ty jejich alfa verze her už mi taky lezou na nervy. Nejsou schopni udět nic pořádně. Tak už dobrý. Už jsem si postěžoval *1*
    • Jack1947
      Ta firma je jeden valký francouzský omyl. Faux paus tedy *7*
    • Sorry jako, ale co jsi čekal? První Watch Dogs byl propadák, stejně jako 90% her od UBI, tos čekal, že tentokrát to možná bude dobrý? Každej kdo utratí prachy za hru od UBI, aniž by si napřed aspoň přečetl recenzce, si za to může naprosto sám *1*
      • 90 % her od Ubi je propadák???

        Jako lidi, trochu se proberte. Já vím, internet snese všechno...
        • ok. 95% no, chtěl jsem být trochu optimista

          a to do těch 5% beru i staré dobré věci jako Beyond & Evil a Silent Hunter 3 *7*
          • Ubisoft má své (nemalé) chyby, ale nazývat jejich hry propadákem považuju spíš jako snahu se vozit na populární vlně hatu. Zaručeně to přináší plus, že ? :) Propadák rozhodně vypadá jinak.
          • Jack1947
            Valiant Hearts: The Great War
          • Paulcz
            South Park: The Stick of Truth
  • Já si kupuju (co kecám PŘEDOBJEDNÁVÁM) hry od Ubisoftu i se Season Passem jen abych přispěl k oddálení jejich krachu a tudíž si nadále mohl číst ty intelingentní komentáře tu.
    • A dobře děláš!
  • :-O

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit