Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyjde i na wii u
  • Tahle hra byla zábavná v prvních hodin a to video to naprosto vystihuje po postupném objevovaní chyb, hratelnost šla do kelu. Nevěřím, že WD2 bude dobrý :)
  • Watch Dogs 2 ? Ne Dekuji ...
    The Divison ..hmm uvidim ....a hlavne az bude levnejsi cd Key za 20€ ;))))
    Ghost Recon mozna ....

    Ubisaft si to u me Poxxxx. Vydavaji uz dele pouze Bug Games nebo Multiplayer je tak sxxxxxx, nebo pouze pro 4-16 hracu... Mi zijeme 2016 ne 1990 na to nak Ubisaft zapomina... *16*
  • Ok díkes po tomhle videu si to pořídim max tak za doláč v náký akci.
  • To jak bude hra zběsilá nebo taktická bude záležet jen na jednotlivých hráčích a způsobu jakým budou k akci přistupovat. Jen s tím rozdílem že nebudeš svázaný koridorovými levely a loadingem před každou misí. V tom aby si např. bez spuštění alarmu vyhubil celou základnu narcos ti přece nikdo bránit nebude. Tvůrci přece prezentovali několik řešení jednoho ukolu ve videu. Co si uvaříš, to si sníš. *6*
  • Série Ghost Recon, jestli nemám amnézii, byla vždycky spíš "takticky" zaměřená.Ghost Recon Widláci (pracovní název), je zběsilá akce ne nepodobná Just Cause. Nechápu, že plánují vydat pokračování WD. Cena prvního dílu padala rychleji než framerate ve hře. Když se něco dobře prodává, nepolezu s cenou dolu.
  • tak tohle je na nominaci do trollí hall of fame
  • A ja si ich do roku 2019 aj kupim, ked nebudu predrazene a za neico aj budu stat.
  • To ze v tom spousta lidi nema jasno ale neznamena, ze hra musi byt spatna, jen ze to nezvlada marketing. Stejne jako kdyz je skvely marketing neznamena, ze hra musi byt dobra. Pokud si na zaklade utrzku nepodlozenych informaci hraci vysni nejakou hru a ona je pak jina, opet to nemusi znamenat, ze je spatna, jen proste neni pro ne. Vsechno to jsou ruzne veci.
  • Vidim Drivera a rikam si, ze dlouho nevysla zadna mestska akce,
    Premyslim proc Ubisoft uz davno nevyplivl Watch Dogs 2.
    O 2 clanky niz Watch Dogs 2. Ale je to nejake podezrele takova dlouha pauza.
  • Jo to jaký žánr to bude sice oznámili ale ještě pár měsíců zpátky by ti polovina lidí řekla že se jim to líbí ale vlastně neví co od toho mají čekat. PvE část nepropagovali vůbec a info o ní trousili jen tak mimochodem. Nikdo pořádně neví jestli se v ní dočká nějakého vyvrcholení nebo si kvůli přiběhu bude muset nakoupit ostatní DLC. Důraz byl kladen na DZ ale zase ti spousta lidí řekně co na ní je tak přelomového? Zcela chybí info o end game obsahu, co budu dělat v DZ až získám max lvl, co mě u hry má udržet?
    Od prvopočátku hru prezentovali jako super teamovou akci, naleštěná videa ale to že při sólo hraní nebudu mít k dispozici AI ve formě botů se člověk dočetl mezi řádky. Ten kdo nesjížděl fan stránky a tuny zahraníčních webu dostával jen střípky informací. Oznámili DLC ale co je jejich obsahem jsme se fakticky nedozvěděli. Vágní nic neříkající fráze. Dej nám svoje peníze a neptej se co za ně dostaneš, tak to na mě celý působí a ne jen na mě.
    Představili aplikaci na ovládaní dronu ale po té se slehla zem, mám pocit že hra se měnila v pruběhu celého vývoje a nebyli schopni hráčům prezentovat jasnou ucelenou vizi.
    Ty v tom máš zřejmě jasno ale spousta lidí ne.
  • Jack1947
    Počkat on Widlands nevyjde letos ? Watch dogs 2, hmm když máknou na příběhu a uberou lži proč ne...

    For honor je bohužel více MMO než sp (i když tam nějaká rychlokazící se kampan bude noo).

    Suma sumáárům -Nic mooc ještě měli přihodit i nové Assassína... aby měli pěkné 4hry.
  • Watch Dogs byl nedodělanej sh*t, nezajímavé postavy, spousta bugů, velice špatný jízdní model jak z her na PS1, chybějící efekty, jako např. stopy po kulkách na různých materiálech nebo sklo, které se propadá do země po rozbití u dveří auta. :P
    A nemožnost skákat, takže když se seknete mezi stromem a kamenem, nelze ho přeskočit a můžete opakovat misi. *1*
    Navíc 99% hacků nebylo potřeba a šlo to udělat i bez toho. *15*
  • Co přesně je na Division tak špatně? Massive a Ubisoft už od začátku ukázal, jakej žánr hra bude a řekli to několikrát. Pokud si to nezaznamenal a jsi z toho najednou zklamanej, že to není podle tvých představ, tak to je mi líto.
  • Lukyz
    Upřímně, já jsem si prvně myslel, že ty cutscény jsou bugnutý a až posléze jsem zjistil, že to myslí opravdu vážně *1*

    EDIT: Myslím samozřejmě HoMaM
  • a presto je heroes 7 lepší hra než xcom
  • ja mam predobjednáno a proč jsi mi to smazal
  • Chidlink
    Od Ubisoftu si potom co udělali s Heroes VII nekoupím už ani suchej rohlík.
    Stačí se podívat na xcom 2, kolik tam je cut scén a jak je ta hra neuvěřitelně propracovaná.
    Když tyhle dvě hry porovnám, tak mě přijde jako kdyby Heroes VII dělalo začínající indie studio a ne gigant jako ubisoft. Celej ubisoft i se svýma debilníma hrama může jít tam, kde slunce nesvítí. *12*
  • dobrej trolling
  • Počítám že z mojí reakce na betu The Division asi nadšení příliš nebyli ale to do světa vytrubovat nebudou.
    Čekám jak dopadne Ghost Recon, prostředí i téma se mi zamlouvá ale pokud hra nenabídne uspokojivou herní náplň pro sólo hraní pak nemám zájem. Z důrazu na coop zážitek začínám mít kopřivku. Ubisoft je těmi zážitky vůbec nějaký posedlí, viz. filmový zážitek 30 fps. Jo a taky to bude chtít funkční zbraně, ne ten airsoft z The Division. *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit