Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co to tam je za decka ? by se ta hra mela prejmenovat na ,,Watch Puppies,,
  • Ve Watch Dogs 3 bude pro změnu hlavní zaporák Dežo Demeter.
    • Tak tohle by jim politicka korektnost nedovolila. Naprosto nepredstavitelne uz i u nas.
      Sabatova by na takove vyvojare zahajila frontalni utok i s Dientsbierem a Kocabem. *1*
  • Kravicka
    Jezis ten yoga gay z GTA V je i tady. Namaste.
    • Majkl
      Asi tak gay nebyl, když ti utekl se ženou *4*
  • Dušane, upřímně ti proti této bandě držím palce. Bohužel - mám pocit že jsou NEPŘEKONATELNÍ!! *14* *11*
  • Hipster : The VideoGame?
  • Nemyslete ze nemuze bejt hur. *5*
    Ve Watch Dogs 3 bude hlavni postava Conchita Wurst. *15*
    A nebo mladej Stropnickej. I kdyz v tom vlastne neni zadnej rozdil. *2*
    • Lukyz
      Pokud někde bude "knírač" Stropnický, tak to bude spíš pokračování Outlast *1*
  • Zní to jak nějakej sígr, co bydlel u nás v ulici a chodil s náma na základku ... jako fór slušný.
  • No, Němec nebo Nemek, hlavní je, že nemluví jako rusák to už by bylo moc.
  • Ne, ne a NE! Puvodni Watch Dogs me bavil a nejak extra me nestval ani Aiden (ted to schytam :D). Ale tohle?! Bud je to tim, ze jsem starej nebo nevim. Ale hra o radoby cool pubertakovy co skace jak spiderman a strili jak rambo s bandou jemu podobnejch?! No way!!!
    • tyhle komenty ve stylu a ted do me nebo ted to schytam me dostavaj vic nez cely watch dogs
  • Jsem si říkal, že bude celkem těžký přijít s postavama, který budou ještě míň sympatický než ty v prvních Watch Dogs, ale Ubisoftu se to povedlo. Gratulace, tohle už víc hipsterský být nemůže.
    • Nemaj bradyky a nejsou to vegani, takze ne muze to bejt este mnohem vic hypstersky.

      To so me odvraci je, jak moc je to mireny na sotva 18ti lety publikum, doslova tam neni NIC co by me zaujalo. Zadna hluboka myslenka, zadna filozoficka uroven, nic. Banda mladejch se kterejma triskaj hormony tak jak si je predstavujou lidi stary jako ja - katastrofa =D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit