Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    V příštím FC by měl být pan Drda, aby pohovořil o tomto herním skvostu :)
  • deathfish
    A mi se to zatím líbí, i když jsem zatím neviděl žádný gameplay *2* a věřím, že to dostane MINIMÁLNĚ 7/10 resp. kolem 70/100, což je pro mě dost dobrá hra, abych si ji zahrál s chutí *2*
  • Nieje to uplne tragicke a este by sa to mozno dalo vypilovat, len tuto "hru" trapi to co ostatne vecsinu hernej produkcie za poslednych par rokov. Az moc okato z toho citit produkt a nie hru alebo hocico ine.
    Jasne vidiet ze aj ked povdony Watch Dogs nebol az tak popularny, nieco zarobil a minimalne asi neskoncil v totalnej strate. Takze znacka sa uviedla, technologia existuje a assety tak isto. Uz staci len updatnut engine, tochu doladit a pridat par assetov a vymysliet nejaky nenarocny obsah/gameplay aby sa to zasa predalo. Ako z obchodneho hladiska je to to fungujuca strategia, osatne tak to funguje aj v inych odvetviach. Mam pocit ze tak 10 rokov sa Holywood raiadi uz len podla toho. Ale budem chciet hrat takuto hru ? Urcite nie. Jedine co je na tom zaujimave tak to su kulisy, mesto. Lenze na poprechadzanie sa po meste si mozem v podstate zapnut Streetview na Google maps a prejist sa po realnom SF.
    • aby ne,pamatujete tu masirku? Moja manka v duchodu vi, ze je nejakej wočdog
  • Lukyz
    Tak Ubisoftu se u mě podařilo získat opět v něčem prvenství...
    Ještě jsem nezažil, že by mi byla nějaká hra byla tak šíleně nesympatická už jenom z traileru *8*
  • jeej nove GTA Online DLC :D
  • bože to bude fantastická grafika, okamžitě preorder!!!
  • vypadá to, že se trochu inspirovali Mr. Robot.
  • Jack1947
    Už z obrázku to vypadá jak pěkná srágora a kdoví třeba to bude aspon podprůměrná hra. Za černocha, se hrálo v GTA:SA, True crime:NYC tam to problém nebyl ale asi že Wash dogs má bejt víc emerické a bez černochů nebo nevím... nicméně to není důvod vyšilovat *12*
  • Luckiller
    Všechny ty děcka jsou tak cool, že by nevyhnali rťut v teploměru nad nulu, ani kdyby si ho vrazili tam, kam se odváží podívat jen celníci *5*
  • Ubisoft HQ půl roku po vydání Watch Dogs:
    1: "Pánové, na tabuli můžete vidět, že prodeje prvního dílu z plánované kvintalogie se prodalo o 10 milionů méně, než jsme předpokládali. Co s tím provedeme?"
    2: "Vážná tematika dnes nikoho netáhne. Last of Us ukázalo, že budoucnost tady neleží a je třeba zavděčit se rozmazleným mileniálům a vytvořit hru i jako poklonu jejich idolům, jako například Skrillex, Justin Bieber a Pitbull."
    3: "Ale to přece není pravda, v reálném světě to takhle nechodí, vylezli jste někdy za posledních pár let z kanclu na ulic-"
    Zbytek kanceláře nadšeně: "JO! ÓSOM! JDEM DO TOHO! A SAN FRANCISKO, TO BUDE SUPR KOOL DŽÉAH!!!!!1"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit