Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně co mě nejvíc zarazilo bylo ...various religious beliefs, SEXUAL ORIENTATIONS AND GENDER IDENTITIES... to je už docela humus jako *1*
  • HYPE !!! Jdu se oblect jak retaard a skakat s notebookem po strechach. Kdo me na*ere, tomu hacknu mikrovlnku !
  • Wow, nebude to náhodou jako přes kopírku knížku Malý bratr? Zatím sedí Sam Francisco, Marcus, mladý hacker, kamarádi...no prostě všechno :S
  • FansLunacy
    Jako by to bylo včera, kdy jsem koukal na super trailer, kterej mě uchvátil grafikou, hlavním hrdinou, nápady ... dokonce jsem shlédnul i Parkour Watch Dogs. Všichni natěšený, Ubisoft si dal obzvláště záležet s mediální masáží a přidával jeden slib za druhým, kousek po kousku tak, aby se nám o tom i zdálo.

    Musím komentovat, co jsem viděl a hrál, když jsem zapnul hru? ...

    Dabing Aidena Pierce nemohl být zákonitě myšlen vážně. Nedal se poslouchat. Nudný charakter se skrytou zálibou pedofilně stalkovat svýho synovce.

    Jediný, co mě na WD2 láká je to, že konečně někam patříte do nějaký skupiny, která má svůj gól a infrastrukturu. Byl jsem fanda DeadSecu, doufal jsem, že když už nám naservírovali takovou blamáž, že nám alespoň dají možnost připojit se k DeadSecu.

    Tuhle hru stavit do malebného městečka s barvičkami, jakoby jste došli do Oblázkového města v Pokémonech, to mi nepřijde jako dobrej nápad. Chicago mi sedělo. Bylo tmavé, tajemné a miluju déšť. Stejně tak mě více atmosfericky bavil Fallout 3 než ten malebnej NW.
  • Princ.Jablon
    Jo...psychopatku zahrála fakt dobře a vizuálně je..."netradiční" )))
  • Magister_Peditum
    Jo, to jsem viděl na videačesky. Ta holka mě děsila i přitahovala zároveň. *15*
  • Princ.Jablon
    No...za chvili to tady bude vypadat taklhe...nepůjde o znalosti a zkušenosti ale todle budou hlavní kritéria:

    https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM
  • Magister_Peditum
    To víš, hlavně musí mít před každou hrou tučným písmem napsáno, že na ní makal multikulturní tým. *3*
  • Princ.Jablon
    Nic horšího jsem za dlouhou dobu fakt neviděl...ty frantíci už maj úplně vyhrabáno
  • jo, ale z devadesatych let.
  • Morraw
    WTF ? Co to tady vzniká za fantasmagorie *7* ? Členové Dedsecu ve hře budou zastoupeni všema rasama/národnostma. Že zrovna hlavní postava bude černoch je prostě rozhodnutí tvůrců.
    Si nepamatuju, že by se vyšilovalo kvůli hlavním postavám v sérii GTA.
  • to neklapne
  • aby ne,pamatujete tu masirku? Moja manka v duchodu vi, ze je nejakej wočdog
  • Tvl už se konečně někdo začíná chytat, pořád říkám, že by se měl někdo ujmout open-world RPG něco s názvem jako "At the Gates of Europe" Hrát za imigranta a dostat se až někde z iráku do německa, nebo ševédska, otevřený svět, můžeš jít kudy chceš, zkusíš italskou cestu nebo do turecka a přes řecko, samozřejmě spousta bočních úkolů jako, házení děcek přes plot v maďarsku, vyhazování humanitární pomoci do kolejiště, soustavné ničení vlastních dokumentů, výsměch policii do obličeje, až třeba po bonusové úkoly, znásilňování ženskejch na silvestru nebo při masopustu v něměcku, až po znásilnění malýho kluka na plavečáku, kdy se budeš hájit válama typu "byla to sexuální nouze". Prostě plnohodnotnej AAA titul.
  • No jistě, dnešní národní tým Francie 7 černejch a 4 bílý *7* páráda však se zítra přesvědčíme
    a on si Benzema dovolí nazvat trenéra rasistou *1* No ano dovolil si vzít 4 bílý
  • No hrozná sra ida, ale tak si to řekněme na rovinu v USA je cca 230 milionů bílých a 37M černejch no a těch 37M tvoří 54% celé kriminality, takže za mě spokojenost ukazujou aspoň černý v jejich nátuře *15* i když záměrem je samozřejmě multi-kulti propaganda
  • C-BEAM
    co máš proti? vždyť to jsou ti Obamovi synové, ne?
  • Mě je blivno z tý hry. Jak to jen říct. Nechutně prvoplánovitá gangstacoolswag kktina...
  • od ubisoftu ale můžeme čekat jen dalšího generickýho hrozně cool puberťáka, nemaj koule tam dát chlápka středního věku z východní evropy s klinickou depresí, ani se nesnažej vymyslet zajímavý postavy
  • souhlas, nejlepší postava z GTA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit