Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím.. nevím co mě na té hře vzalo ale zdá se mi celkem fajn. A tahle kritizovaná hlavní postava mě celkem dost zaujala. Ne, vážně, postavy a příběh.. to je to co mě na tý hře bavilo. Teda... ne ten konec... a vůbec vedlejší postavy mi byly u sedací části těla ale... nevím, prostě se mi to líbilo. Lidi si stěžují na jízdní model, příběh, postavy... a přesně to se mi na tom líbí :D Nechápu to... jakoby si tu kritiku někdo zaplatil.. hra se mi zdá celkem hodně fajn. Nesleduju nový hry... narazil sem na to náhodou. Nevěděl sem o tom nic. Nic sem neočekával.... no možná sem o tom slyšel že kolem toho bylo jednou velký bum a potom najednou nic... a mile mě to překvapilo. Ne, vážně.. to nikdo nesledoval ty blbůstky na tabulích jako "One does not simply hack a sign..."? Já třeba u toho umíral smíchy :D Strašně mě to bavilo... a takový blbůstky mohly za to že mě ta hra vtáhla do sebe... už od začátku mě dostala ta hlavní postava a ta malá holka... a pak ty značky a hackování.. a člověk si na řízení zvykne a mise dělá jen protože prostě je to ta omáčka kolem... :D Ale bylo to super... nelituju svýho času.
  • Watch dogs je sice příběhově podle mě velmi zajímavá, samozřejmě i tématicky, což je však otázka osobního vkusu, takže to se samozřejmě bude líbit lidem, co tuto tématiku vyhledávají, je to velmi subjektivní záležitost. Nicméně děj mě vtáhnul do hry poměrně rychle a vezmu-li jen to, tak většinou je to příjemné hraní. Mám samotřejmě originál hru a velmi dobrý počítač, nicméně chyby ve hře jako například že se mi pravidelně objevuje zeď uprostřed silnice apod. je věc, kterou by člověk zvládl přehlédnout, ačkoliv to trochu kazí herní požitek, jízda autem je pak pro mě celkem katastrofa. Špatná ovladatelnost je alespoň vykompenzovaná tím, že se auto nedá tak snadno zničit, ačkoliv bych spíše ocenila lepší ovladatelnost a menší životnost jako tomu bylo například v mafii. Míření zbraní přes nastavení 100 procentní citlivosti a zvýšení schopnosti je podle mě taky velmi špatné, když bojuji a kurzorem do stran, jako by jednoruční zbraň vážila polovinu co tank. A v neposlední řadě neustálé chyby ve hře typu, že se nelze dostat z menu apodobně, což bych pčítači přisuzovat mohla, ale naprosto s přehledem na něm zvládnu hrát i složitější hry a problémy nejsou, přisuzuji to tedy hře a nedodělanosti. Je to hrozná škoda, protože je to úžasný příběh, úžasná grafika a množství možností a propracovanost děje, pozadí mi zatím připadá více než poutavá. Bohužel je to jediný důvod, proč tuto hru dohraju, velmi zklamaná, čekala jsem od toho víc. Za příběh 2 body, za grafiku 2 body, propracovanost vedlejších úkolů 2 body, což máme 6 z deseti, které bych dala, ale stačí to, aby se do toho člověk pustil:)
  • prosim Vás dá se někde stáhnout čeština do této hry moc děkuji za odpověd předem
  • Nebýt té otřesné jízdy autem tak by to mohlo být slušné. Přišla první krádež auta a honička, kdy auto nemá pneu ale asi slupky od banánů a permanentně se neříditelně hrne všemi směry jen ne rovně a hra letěla na fekaliště. *16* Typická konzolovka, pro PC evidentně nevhodná. Stovnat to s DeusEX no teda *5*
  • hm
  • Watch Dogs je vážně super hra! Hackování je sice hodně zjednodušené, ale líbí se mi ta obrovská spousta možností, co všechno lze ovládat. Na http://wado.cz/ jsem dokonce našel i Skilly, o kterých jsem nevěděl a třeba se ještě nějaké nové možnosti objeví *4* *4*
  • R-BLOG
    a 5 let v hajzlu.
  • Watch Dogs machinima: https://www.youtube.com/watch?v=hsrW6V4r6Tk
  • LoL tady na diskuzi chodí tak děcka max 18 let, zdá se mi že dneska má PC každe pako a ani si neumí vypilovat sestavu. O Watch Dogs jsem viděl asi před rokem dvě videa a stačilo mi, zbytek jsem nechal na den vývoje ale zdejší osazenstvo se mi zdá že celé dny googlovalo o této hře celé dva roky každej den a pak přišel datum vydání a největší zklamání.
    U mě je to pravý opak, hra mi jede plynule v konzolových fps tzn 30fps a více. 30fps jen místa kde je největší počet grafických efektů a těch míst je málo. Jinak nastavení mám vše na maximum AKORÁT ... stíny nemám na ULTRA... nevím proč ale graficky mi to nic nepřidá jen mizerně klesnou fps. Dále bych chtěl říct že ve hře je několik druhů AA ty první dva jsou naprosto na nic pak je tam MSAA 2x 4x 8x ani jeden z nich není použitelný až poslední dva TXAA 2x a 4x, ty ze hry udělají doslova fotku...
    Co se týče herní náplně zatím mě hra baví i spolu s vedlejšími misemi a tu a tam chytnout na ulici nějakého zloděje atd... baví mě ta hra mnohem víc než GTA.
    Někdo tu taky porovnával grafiku s GTA4 nebo GTA5 ani v jednom případě není lepší GTA, WD využívá nejnovější DX11 efekty, a proto mnozí z vác co máte potíže se zasekáváním hry a podobné fps dropy je to tím že nemáte optimalizaci nebo máte nějaké DX11 první karty. Taky komu se hra zdála graficky odfláknutá musí mít na mysli že na jeho PC vypadá hra úplně jinak než na FHD TV...
    Hned od začátku jsem věděl že to bude konzolovka tak jsem si udělal vlastní port pro PS ovladač a hra šlape parádně a nádherně. Když zasekáte akcí jeden celej blok a pak shodíte elektřínu blackoutem vyběhnete do ulice a najednou vidíte z hooodně velké dálky jak se elektrika vrací zpět a všechny stíny a AO a další efekty začnou pracovat je to dech beroucí zážitek...
    Pro mě má hra kvůli pár chybám 8/10
    Osobně si myslím že polovina lidí si hru moc vysnila a teď jsou zklamaní a druhá půlka té půlky jsou zklamaní že jim to nejede na full protože hry bez detailů ztrácí smysl...
    AMD FX8350 Eightcore
    ASUS GTX 660 OC2
    16GB ram
    • Jack1947
      Nepochopil si zdejší diskuzi (celou), ale co hlavně že si přidal svou troškou... *7*
      • Ale pochopil, dva roky tu sníte o hře a vysnili jste si simulátor Chicaga a ono je to stále jen hra a to vám vadí. Mě WD baví protože jsem o něm nesnil ani neočekával prostě přišel a hraju a baví. Mimo to 95% zdejších uživatelů umí stěží nainstalovat hru a spustit ji. Na netu vidím též videa jak si lidé stěžují že hra nevypadá jak z taileru E3 2012 atd. Na to můžu říct jen že jsou to všechno děti a nebo líní blbci...
        Třeba na téhle stránce krásně popisují jak vypadá WD a jak může vypadat když si PC nastavíte jak máte.. http://www.geforce.com/whats-new/guides/watch-dogs-graphics-performance-and-tweaking-guide
        To že třeba Nvidia má navrch je jasné...A ty mi tu nepiš že jsem nepochopil diskzi. DO data vydání jste tu všichni začali psaát jaké to nebude luxusní a že to vypadá brutálně a že se těšíte a od data vydání tu čtu že se vám to jen seká a grafiky jak z roku 93 atd. Prostě typičtí češi co než aby si hru nastavili a třochu početli na netu co a jak tak raději budou špinit její jméno. Na youtube jsou vide kde je GTA 5 vs WD a světe div se lidi píšou více pozitiva na WD než na ohrané GTA 5 které ničím nepřekvapilo ba dokonce hodně věcí v té hře chybí a jen sliby chyby. WD je grafické pozlátko a když někdo má v PC grafiku ale neumí ji nastavit tak je to kinder co má mít raději konzoli...Že tahle hra slibovala a nesplnila ? Z několika trailerů z roku 2012 jsem očekával co přišlo takže pro mě osobně je ta hradobrej kousek. Jen Ten co to nerozjede na full bez sekání nebo ten co si myslel že to bude simulátor života může na tuhle hru nadávat...To jsou češi *5* *1*
        • Jack1947
          Já ostatně proti fanboyství nic nemám... *4*
  • No, já mám gfx nvidia 770 procesor i5 a jedu na maximalni detaily bez seknuti nevim co vam tady furt seka kdyz pisete ze mate i7 a 760. Ta hra neni spatna je to takove gta. Ale nejak me nebavi ale 4kk kopii prodanych mluvi za vse

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit